Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Út, 5. 1. 2021 - 20:01)

Pavkole, je to jednoduchý. Já jsem tady taky kývla na nabídku naslepo a vyšlo to a sice jen na chvíli,ale Libor se přijel vlakem do Mimoně přesvědčit, jestli je to pravda, že jsem já reálná a Vilík taky a když zjistil že ano, tak z toho byl nešťastnej ,ale komunikoval se mnou a Vilík nakonec se ke mě nezachoval hezky a Libor měl takovou touhu se setkat až jsme se setkali a vidíš jak jsem s ním šťastná.Prostě bych natakovou nabídku kývla. Nic tím neztratíš, maximálně ,trochu času,kdyby to byla recese a nikdo nepřišel,ale taky bys měl naplněnou potřebu se dívat jak holka čůrá a mít nové přátelství.

Pavkol (Út, 5. 1. 2021 - 20:01)

si fakt skvělá že mě chápeš škoda že bych si s teobu nemohl na dané téma s tebou nebo někým kdo by mé touhy tady pochopil alespoň mailovat. Myslím že nejsem to čemu někteří říkají úchyl. Jenom se prostě držím hesla že zakázané ovoce nejvíc chutná. Děkuju moc za pochopení

Natalie (Út, 5. 1. 2021 - 21:01)

Tak to zkus a neboj se toho. Klára ti radí dobře. Největší životní prohry jdou ze strachu a z váhavosti.

Pavkol (St, 6. 1. 2021 - 08:01)

už bych se k tomu neměl vracet ale nejsi náhodou ta natalie ktterou jsem jednou naštval když jsem se ptal na to druhé jestli ano tak se hluboce omlouvám ale i tak ještě jednou děkuju za tehdejší odpověď. Zkusím si to vzít k srdci uvidíme kdy a kde uspěju občas mě tu někdo pochopí jako ty a klára a obča někdo zpraží. no příští týden už budu dva dny v práci a další týden dokonce tři tak to už tu tak často nebudu ale díky tobě a díky klárce to tu bylo zajímavé počteníčko jsem rád že jsem sem přece jenom vlezl

Pavkol (Út, 5. 1. 2021 - 19:01)

vzhledem k tomu co tady často čtu tak to jsme dva Mike

Pavkol (Út, 5. 1. 2021 - 19:01)

Kláro co si myslíš o tom mém skočení na případnou nabídku když tu dotyčnou znám jenom tady ze psaní čili virtuálně Vím že si mladá a zadaná ale kdybys byla volná přistoupila by si na to člověku který by po tom toužil nebo bys ho musela dýl znát a museli by jste se třeba mezi tím párkrát vidět normálně? ptám se tě proto že nechci svojí nažhavenosti a dychtivostí udělat nějakou chybu které bych posléze litoval jinými slovy prosím o radu jak takové situaci předejít

Návštěvník (Út, 5. 1. 2021 - 19:01)

Už pochop, že to tady píše ten Klára ne ta. Všichni to vědí, jen ty ne, tak neblbni.

Návštěvník (Út, 5. 1. 2021 - 21:01)

Ten Klára píše pod různými jmény, sám se sebou si píše, sám sebe obhajuje.Dá se to poznat podle stylu psaní.Toto nedělá zdravý člověk

Návštěvník (Út, 5. 1. 2021 - 23:01)

Jo, je to horší, jakoby se dostával do rauše a pak deprese.

Návštěvník (Út, 5. 1. 2021 - 22:01)

Už toho nech ty detektive. _____ Ale k Báře. Už sem nic nenapsala, ale Pavkol je z toho pořád celej ujetej. Jestli to nebyla recese mu to nabídnout. Která holka by se jen tak sama od sebe nabízela? Kdyby po tom tak toužila, tak si najde někoho koho zná osobně. Zájemců by bylo určitě dost.

Pavkol (Út, 5. 1. 2021 - 19:01)

mě se to nezdá kdyby to byla pravda tak by dotyčnej nezůstával v koupelně když ségra dělá to druhé jak píše. Možná jsem naivní to ano ale ne to co si o mě myslí na jiných diskuzích pouze naivní nic víc

Pavkol (Út, 5. 1. 2021 - 19:01)

dobře ale i tak mi návštěvníku poraď jak jít na holku abych to sice mohl zažít aby si o mě nemyslela buhvíco. můj p lán je takový začít úplně normálně polibky doteky procházky po městě i mimo a další společné zájmy a pak a ) na to zkusit ťuknout b) počkat jestli s tím nezačne ona nebo c ) nechat si zajít chuť a chovat se normálně. jde mi jen o dobrou radu abych něco v některém z budoucích vztahů nepohnojil o nic jiného

Klára (Út, 5. 1. 2021 - 19:01)

Bertíku ,tys byl na Kristýnku rychlej, ale to Libor taky někdy bývá. Dnes jsme byli na baráčku a já se mu zase vyčůrala do ruky a on si mě pak odnesl do postýlky a taky by se vypipinkoval hned, ale on už trochu ví, jak to je když budu vypipinkovaná já a jak a kde mě má hladit a jak se má spojit a když už to bude tak to pustí do bříška a já se neudržím a vypipinkuju se taky a dneska se mi to taky stalo s ním hned jak se vypustil a nádherný až se to nedá popsat. Teď už jsme doma a pohoda. Niki má tu ruku dobrou, ale nožku na malíčku oteklou a nehet je odchlíplej a možná sleze a tak jí tlapičku zase na noc ošetřím a celou zavážu. Bolí ji to a chodí málo a ne na špičku ale na vnitřní jako od palce. Ale snad bude to dobrý. Dneska zkoukneme nějaký menší let Libor našel Colombo- Maledivy asi na hodinku.

Mike (Út, 5. 1. 2021 - 19:01)

Já bych tak chtěl být Liborem ..... Bože!

Bertík (Út, 5. 1. 2021 - 18:01)

Kristýnka se vyčůrala a 300 ml a já jsem to pak šel jako vylít do záchodu, ale schoval jsem to a teď odešla a vypiju to. Neodvážil jsem ji říct,že budu pít přímo jak bude čůrat z pipinky. Ale pak jsem musel do ní a nevydržel jsem a pustil jsem to do ní. Byla moc šťastná.

Návštěvník (Út, 5. 1. 2021 - 19:01)

Nepij to Bertíku. Nejsi na to připraven.

Návštěvník (Út, 5. 1. 2021 - 19:01)

Nepij to Bertíku. Nejsi na to připraven.

Pavkol (Út, 5. 1. 2021 - 18:01)

anebo i kdyby z pochopitelných důvodů ne jsem rád že si to alespoň nabídla jsem rád že to jakž takž chápeš. píšeš že si medička. co s tebe bude až vystuduješ myslím jakému lékařskému oboru nebo jako sestřička se chceš věnovat prostě na jakém oddělení bys chtěla pracovat Báro?

Pavkol (Út, 5. 1. 2021 - 18:01)

anebo i kdyby z pochopitelných důvodů ne jsem rád že si to alespoň nabídla jsem rád že to jakž takž chápeš. píšeš že si medička. co s tebe bude až vystuduješ myslím jakému lékařskému oboru nebo jako sestřička se chceš věnovat prostě na jakém oddělení bys chtěla pracovat Báro? Možná tě zaskočilo to přiznání věkového rozdílu. ale já už jsem holt takový že se snažím vždy vše na férovku přiznat

Klára (Út, 5. 1. 2021 - 14:01)

Já děkuju za uznání a Návštěvníku, co se tady pozastavuješ nad tím, že si dovoluju sponzorovat zvířata, tak ty peníze jsem na to dostala od mamči k vánocům z jejího odstupného za krámek a to bylo hodně vysoké odstupné a tak těch pár tisíc jsem dala na tuto dobrou věc ,protože do bylo i naše společné přání. Když jsme přijeli s Liborem z nákupu tak jsem se mu schválně vyčůrala za autem u garáže kam není vidět ,on byl hodně natěšenej a já jsem potřebovala už čůrat a tak jsem mu do ruky pustila krásně všechno čůrání co jsem v sobě měla a myslím, že půjdeme asi na domeček se vypipinkovat. Ještě počkám až se mi pipinka naplní víc,zatím se mi chce jen trochu a půjdeme tam. Niki dnes byla tak divoká,že spadla na schodech a má modřinu na ruce a nakopnutý malíček a tak leží a já jsem jí ruku natřela mastí na modřiny a nožku zavázala celou, protože jí to trochu krvácelo . Prý honila Ťufíka a uklouzla jen v silonkách naboso. No puberťačka. Ale čůrat si musí dojít, žádný nočník jí k posteli nedám, to tam hezky doťape. Bertíku, to je moc krásný, že se ti zjevuji ve snu až se z toho hezky počůráš jako muž, ale to není žádná nevěra Kristýnce. Když je mi podobná tak se ti to ve snu popletlo trochu. S tím pitím čůrání opatrně.

Reklama

Přidat komentář