Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Út, 5. 1. 2021 - 15:01)

Nevím o tom že by tu v Mimoni nekdo prodával nejakej krámek.Nedelej si z nas píču ty píča smradlava.

Návštěvník (Út, 5. 1. 2021 - 15:01)

Koho tady urážíš ty kokot zasranej?!!!

Návštěvník (Út, 5. 1. 2021 - 15:01)

Jak může někdo urazit fiktivní postavu? Přemýšlím nad tím, proč autor použil Mimon jako bydliště této fiktivní postavy.

Hahaha ! (Út, 5. 1. 2021 - 16:01)

Fiktivní postavu? Seš dobrej mimoň .

Návštěvník (Út, 5. 1. 2021 - 16:01)

V Mimoni taká holka Klára nebydlí a ani nebydlela!!!!!

Lucka (Út, 5. 1. 2021 - 17:01)

Seš s tím už opravdu trapnej. Kdo je na ty tvý kecy zvědavej. Ikdyby bydlela na jiný adrese, tak je mi to zcela volný a těším se až se přestěhují jinam. Tebe to sere, že ji nemužeš vypátrat, že? Šikovná holka. Klárko pozdravuji tě a dám si dneska zase na tebe panáka. Co Niki a ta její noha? Aby ji neslezl nehet, to je bolestivý potom.

MASH (Út, 5. 1. 2021 - 17:01)

Hawkeye: „Opravdu? Nemáte někdo zarostlý nehet? Nebo kuří oko? Vyrážku od plínek?”

Hahaha ! (Út, 5. 1. 2021 - 17:01)

Ty maš vyražku na mozku a zarostlej IQ.

Návštěvník (Út, 5. 1. 2021 - 16:01)

V Mimoni taká holka nebydlí a ani nebydlela.

Jitka (Út, 5. 1. 2021 - 14:01)

Kláro jaký jsi měla pocit když to Libor pil přímo jak jsi čůrala. To si vůbec nedokážu představit,že bych to pustila a čůrala bych rovnou někomu do pusy.

Martin (Út, 5. 1. 2021 - 15:01)

JJá bych si od holky nechal taky pochcat ruku nebo i bych to s rozkoší vypil přímo z proudu z píčky jako Libor.

Robert (Út, 5. 1. 2021 - 16:01)

Já si nechal načůrat do pusy od mé dívky a bylo to boží. Všechno jsem vypil ještě teplý přímo z její štěrbinky a děláme to často. Super požitek. Libore potvrdíš taky,co?

Návštěvník (Út, 5. 1. 2021 - 11:01)

Klára stárne, tak je vynoři Bertik.

Bertík (Út, 5. 1. 2021 - 09:01)

Klárko já měl o tobě krásný sen s čůráním až se mi to samo ráno udělalo do postele. Ale čůrala jsi ty ne Kristýnka . Ale to je divný, ale moc krásný když mě to vzbudilo ale už to pro tebe všechno jsem vypustil. Kristýnka to ale nebude vědět, protože je to naše tajemství a ona by z toho byla smutná.

Návštěvník (Út, 5. 1. 2021 - 09:01)

Vidíš Bertíku jak ti tělo funguje. Tři dny jsi neměl Kristýnku a už to chtělo pryč to napětí.

Bertík (Út, 5. 1. 2021 - 11:01)

Já vím, mně se chtělo to včera udělat s Klárkou,ale zakázal jsem si,abych nebyl Kristýnce nevěrný a v noci stejně Klárka se mi ve snu ukázala a vyčůrala se ,bylo to někde u ní u cesty a když čůrala z pipinky, já jsem čůral s ní, ale jako jinak než ona. Víš? Já chci čůrat s Kristýnkou aby do tý odměrný nádobky a pak to zkusím vypít ,já se na to těším,když Libor pije u Klárky taky její čůrání a Kristýnka je jako Klárka.

Jitka (Út, 5. 1. 2021 - 12:01)

Kdybys ty chtěl vypít moje čůrání tak by ses mi zhnusil,že bych tě už nechtěla. To ostatní bych byla schopna s tebou dělat, ale tohle už je příliš i na mně.

Pavkol (Út, 5. 1. 2021 - 12:01)

taky nechápu to pití já bych to čůrání chtěl jenom vidět a to ještě jenom u takové která by s tím byla svolná. ale pít to to mi taky přijde ujetý

Bára (Út, 5. 1. 2021 - 13:01)

Jak moc bys to chtěl vidět? Jsem z Prahy a nezávazná 25 let. Medička poslední rok. Mám ráda piss,naučil mně to můj bývalý.

Pavkol (Út, 5. 1. 2021 - 17:01)

Báro spíš jako voyeur prostě vidět ženskou čůrat jinde než na videu prostě v realu. u nás doma to ale nejde, bydlím s mamkou a venku je na to asi zima počítat s tím budu ale počkáme si asi na teplejší počasí. pokud ti ale nebude vadit že jsem o dost starší.(ten rozdíl je cca 20 let) Pokecáme o tom ne e-mailu pokud mi ho tady zveřejníš?

Reklama

Přidat komentář