Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Po, 11. 1. 2021 - 18:01)

Dnes jsem skoro celý den zpracovávala materiály do školy a jen jsme se byli s Liborem chvilku projit odpoledne jak bylo sluníčko,ale stejně byla zima.Když se mi chtělo čůrat,šli jsme na ten vedlejší baráček a Libor to chtěl do ruky a já jak byla vymrzlá z venku tak jsem potřebovala nutně a rychle a on si mě zase chtěl svlíknouta já už skoro se počůrala a pak do ruky jsem mu se mu tedy vyčůrala vydatně širokým proudem celou mokrou pipinkou, jak mi to šlo hodně najednou a to se mu líbilo a pak jsme se v postýlce krásně vypipinkovali a já se taky uvolnila úplně a moc krásně i on do mně. Bude večeře, Niki dělala s mamčou koule jako pštrosí vejce a kaši. Jinak je to tady celkem pohoda. Sluníčko, já taky kakám někdy jako ty a jindy třeba rychle, ale já o tom nepíšu moc. Hezký je čůrání a kakání moc ne. Dnes jsem taky kakala před polednem asi jako ty. Třeba ti ale o kakání víc napíšou jiný. Já to píšu jen spíš okrajově.

Návštěvník (Po, 11. 1. 2021 - 22:01)

Už byste se měli přestěhovat, neboť ty vaše domečky se za chvíli srazi.Nejprv byly daleko vod sebe a tedjsou vedle sebe.Neoblbuj nás.

Ivoš (Út, 12. 1. 2021 - 00:01)

Hm,jen slovíčkaříš. Kdybych měl dva baráky pár minut od sebe mluvil bych stejně jako Klára.

Lucka (Po, 11. 1. 2021 - 19:01)

Klárko máš pravdu. Já bych taky o tom druhým moc nepsala. Jsem ráda, že jste v pohodě a vymilovaný nebo vypipinkovaný, to se mi líbí jako ještě lepší název.

Návštěvník (Po, 11. 1. 2021 - 18:01)

Nádherně napsané.

dotaz (Po, 11. 1. 2021 - 17:01)

a proč by se Sluníčko nemohlo ptát Klárky na to druhé když o tom píše sama? že jí klára z pochopitelných důvodů nebude chtít odpovědět je její věc ale i když je tahle diskuze hlavně o čůrání proč by se nemohlo Sluníčko zeptat na to první co jí napadlo?

Jarouš (Po, 11. 1. 2021 - 16:01)

Já koukal na tu svou jak chčije úplně z detailu a ta udělá takový tlak a proud,že já si pak před ní připadám jako prostatik.

Návštěvník (Po, 11. 1. 2021 - 14:01)

No ty vole !

Marcel (Po, 11. 1. 2021 - 13:01)

Taky jsem byl za mlada zvědavý na to jak močí a kadí holky a to močení se povedlo vícekrát, kadění minimálně krát. Chodil jsem s Barčou a jednou se to zvrtlo i na kadění. Byli jsme na výletě a čůrat se přede mnou nestyděla a jednou i potřebovala kadit. Byli jsme na Okoři a zaběhli jsme do lesa a ona tak potřebovala, že kadila dřív než jí šlo čůrání a hned z ní vyběhla skoro tekutá šiška a pak tekutý samotný a až pak pustila z pipiny proud moče. Ta by nevydržela asi dlouho. Asi po deseti minutách musela znovu a zase na rychlo a schovali jsme se za metrové dříví a to už z ní šlo jen tekutý a několikrát za sebou až mi jí bylo líto a jí to taky nebylo příjemný.

Lucka (Po, 11. 1. 2021 - 12:01)

Klárko přeji sluníčkový krásný den. Tady u nás svítí.

Viktorie (Po, 11. 1. 2021 - 08:01)

Můj mladší brácha ,ten když potřebuje nutně čůrat tak si ho drží rukou,ale neřekne si a většinou si pak rychle rozepne kalhoty až když začne čůrat.. Takže je trochu pochcanej,ale já na něj jsem tvrdá,když vidím, že si drží pinďoura přes kalhoty ,tak mu hned nařídím, že se vyčůrá a on poslechne, Já se ráda na něj dívám a když to má tak akutní,pak chčije taky velkým proudem.

Mirka (Po, 11. 1. 2021 - 10:01)

To je normální, že když si ho drží, že se může pochcat. Když si já držím pipinu,tak to je nouzovka a musím se do chvíle někde vypustit taky nebo bych se pochcala.

Holkočůr (Po, 11. 1. 2021 - 13:01)

Když vidím holku,že si na ní tlačí rukou tak vím,že musí na záchod a když ji nenápadně sleduji za pár minut už čůrá a většinou to ani neřeší, hned to udělá skoro kdekoliv v rohu,mezi autama,u stromu a neřeší jestli někdo je poblíž.

Holka (Po, 11. 1. 2021 - 13:01)

Já jsem jednou s kámoškou potřebovala taky nutně a tak jsme zaběhly do dvorku vza průjezdem a měly jsme to fakt nutný a já i ona jsme si pomáhaly rukou a nemohly už to moc dluho vydržet. Obě jsme se tamy vyčůraly , mně to šlo okamžitě hodně proudem a pak ještě větším, a pak rychle stop, protože jsem potřebovala fakticky nutně a bylo to hned venku, kámoška ta čůrala ne tak mohutně ale o to dýl. Ikdyž jsme měly obě nutný chcaní ,každá to měla jinak, ale ve skutečnosti jsme asi vychcaly podobné množství.

Michal (Po, 11. 1. 2021 - 09:01)

To se mi stalo taky. Šel jsem od kamaráda a moh jsem se pochcat a ve výtahu jsem si držel péro jak ženská kundu když to nemůže vydržet,a taky to už nebylo možný, vychcal jsem se ve výtahu a schválně jel ještě z desítky do suterénu, protože jsem chcal jak magor šíleně dlouho a nechtěl jsem,aby si mě někdo přivolal.

Klára (Po, 11. 1. 2021 - 07:01)

Vidím, že si tady opět někteří měŕíte čůrání. No já jsem čůrala jako o závod a hodně rychle protože jsem měla pipinku taky plnou za celou noc ale neměřila jsem to. Nikola teď půjde na malou,tak jí to změřím. Taky potrebovala nutně a hned čůrala, podržela jsem jí odměrky pod pipinku,šlo jí to taky hned a hodně vyčůrala 360 ml, tak ono je to vždy těch 300-400 většinou, ale tobě se muselo opravdu chtít víc. Budeme mít zase výuku od devíti. Mamča je taky už na nohách s prý ji v noci trochu to bolelo až do pravé nohy, ale už je to lepší jen je trochu unavená. Tak si vezme medicínu a může odpočívat.

Sluníčko (Po, 11. 1. 2021 - 09:01)

Klárko já dnes taky čůrala moc a hned jsem kakala a taky hodně ale chtělo se mi taky moc ale šlo to pomalu a nešlo to rychle ale až s velkým tlačením pomalu dlouhý kakání. Jak kakáš ty Klárko? Umíš to taky jako já?

Návštěvník (Po, 11. 1. 2021 - 16:01)

Ty jsi úplně pitomá.

Kaďák (Po, 11. 1. 2021 - 13:01)

Výborně, vítej do klubu. Pro zvědavce, janka se na mě vykašlala.

Pavel1 (Po, 11. 1. 2021 - 13:01)

Tak to si někomu nahodila udici,jsem zvědavej,jestli se chytne

Reklama

Přidat komentář