Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Simona (Út, 12. 1. 2021 - 21:01)

Budu na vás zítra myslet. V pořádku se vraťte a pozdrav mamince.

Šišmiš (Út, 12. 1. 2021 - 20:01)

Čůráníčko nádherný a zítra dobré pořízení !

Jana (Út, 12. 1. 2021 - 20:01)

Klárko bude dobře,spíše si dejte pozor na cestě, je sníh a zima.pak se ozvi.

Otázka (Út, 12. 1. 2021 - 19:01)

Jak to,že když jde jedna holka s druhou čůrat a potřebuje jen jedna, že pak jde i ta druhá taky? Když můj kámoš musí a jsme tam spolu,tak já nemusím a jsem v pohodě.

Klára (Út, 12. 1. 2021 - 17:01)

Bertíku to mě mrzí, jak to s Kristýnkou dopadlo, ale budu čekat jestli napíšeš, že jste si to třeba vysvětlili a to bude důležité. Já bych za Sluníčkem nejezdila, ona je moc hodná holka, ale jestli je ještě malá tak si myslím,že ty bys asi nezůstal jen u toho čůrání a i chtěl ještě jiný věci s ní a to se nesmí. Já ti to píšu, protože tě mám ráda a nechci ,abys měl zbytečný problém. Máme tady sníh a tak se držíme doma a jen jsme byli venku trochu sníh odhrabat tady a na domečku a Libor se chtěl pipinkovat a já taky a taky se mi chtělo už i hodně čůrat a tak jsme to spojili a on mne trochu provokoval v koupelně jsme si vlezli do vany a on chtěl , abych si roztáhla nožky a chtěl zkoumat mi pipinku a ať prý ještě nečůrám, ale já už to měla nutný na krajíčku a když mi pipinku trochu roztáhl, už jsem to nevydržela a pustila jsem malý pramínek a pak už to muselo jít všechno a tak jsem mu počůrala hodně tvář a on to pak z pipinky všechno další moje čůrání vypil a ještě s mokrou pipinkou mne odnesl do postýlky a už nevydržel a jen byl ve mně ,hned byl vypipinkovanej úplně celej. Byl moc rychlej, ale asi ho vzrušilo moje rychlý čůrání ve vaně. Omyli jsme se pak a osušili a oblékli a jsme zase doma. Niki dělá s mamčou večeři a zítra pojedeme do té Prahy. Snad nebude moc sněhu, nejhorší to bude asi do Hradiště a pak po dálnici na Prahu už by to mohlo být dobrý. Nechám asi řídit Libora, já tu Prahu moc autem neumím a bojím se,abych nezabloudila,ikdyž máme navigaci tak stejně mohu zazmatkovat. Třeba zpátky to zkusím. Uvidíme.

Bertík (Út, 12. 1. 2021 - 18:01)

Mám Klárko tvou fotku a koukám na ni a jsem hotovej. Kristýnka mi napsala že konec,ale že se časem ozve. Tak mám snad naději. Já na ni myslím a i na tebe jak hezky čůráš a já tě mám tak moc rád, že sem si udělal sám s tebou všechno a trochu jsem se uklidnil protože mám tebe. Ale stejně chci víc Kristýnku, ale mně se chtělo taky s tebou a šlo mi to.

Zuzka (Út, 12. 1. 2021 - 18:01)

Klárko já jsem tohle jednou taky měla s klukem,chtěla jsem hrozně čůrat a on naléhal ať ještě ne a držel mi kalhotky,abych si je nemohla sundat až jsem se ..... Pak už jsem ho nechtěla ani vidět. Tobě to bylo příjemný, když ti Libor bránil abys to pustila, když jsi už nemohla vydržet?

Mike (Út, 12. 1. 2021 - 18:01)

Klárko nádherný. Kéž bych to taky jednou zažil.

Lucka (Út, 12. 1. 2021 - 17:01)

Krásně si to s Liborem užíváte. Hlavně zítra opatrně, bude sníh a kluzko. Tak se pak ozvu jak jste pořídili.

Sluníčko (Út, 12. 1. 2021 - 16:01)

Já nechci aby byl Bertík smutný. Já mám taky copánek když ho udělám jako Klárka a pipinku mám asi taky takovou a čůrám taky jako Klárka a tak ukážu Bertíkovi čůrání aby nebyl smutný,ale zase se bojím,aby nechtěl mi udělat to do holky když to ještě nejde. Ale ukážu mu i ptáčky na krmítku a budeme čůrat spolu tajně,aby to nikdo nevěděl.

Dobrá rada (Út, 12. 1. 2021 - 16:01)

abych tu uzavřel a nezamotal se Lucka má sice pravdu ale řešení Willyho je zase příliš tvrdé

Návštěvník (Út, 12. 1. 2021 - 17:01)

Tvrdé? Já s ním souhlasím. Je jí dvanáct!

aha (Út, 12. 1. 2021 - 17:01)

dobře ale proč tu teda neexistuje nějaká brána která sem mladšího než 18 nebo mladšího než 15 nepustí?

A (Út, 12. 1. 2021 - 23:01)

čůrat se může od kolika let? Doposud jsem nečetl, že by Sluníčko psalo o něčem jiném než o čůrání, snad i kakání, ale nic jiného. A to taky Berťovi napsala, aby nepočítal s něčím jiným. Tak o co jde. Nebo je snad nějaký zákon, že do 15 o sexu nesmí ani vědět?

Návštěvník (Út, 12. 1. 2021 - 23:01)

jsi fakt tak blbej? Jsi na erotickejch stránkách. Je jedno,jestli je ta holka dvanáctiletá nebo si na ni někdo hraje. Ano, je to problém,říká se tomu pedofilie.

Návštěvník (Út, 12. 1. 2021 - 18:01)

Aha, a jak to ta brána pozná? Ty se přihlašuješ a píšeš sem věk?

No ale pak teda (St, 13. 1. 2021 - 08:01)

podle čeho ty poznáš že sem nepíše dospělák ale dítě školou povinné?

Myslím to takhle (St, 13. 1. 2021 - 08:01)

tady ne ale na stránce která se věnuje "tomu druhému" je přímo napsané pokud ti bylo 18 tak klikni pokud ne choď preč

Aha (Út, 12. 1. 2021 - 16:01)

obě předchozí rady dobré rady neplatí řiď se tím co napsala Lucka ta to napsala nejlíp a ty Sluníčko se sama rozhodni o tom jestli o tom chceš psát to tě nemůže ani nikdo pobízet ale ani nikdo jiný zakazovat rozhodnout se musíš umět sama

Lucka (Út, 12. 1. 2021 - 16:01)

Tady nikdo neví, kolik je Sluníčku skutečně let, měla by to Bertíku ti říci a pak bys věděl,jestli si s ní něco můžeš plánovat nebo ne.

Reklama

Přidat komentář