Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Bertík (Út, 12. 1. 2021 - 10:01)

Kristýnka se se mnou rozešla. Klárko proč? Proč? To je hrozný. Když jsem.za ní včera šel, tak mě odmítla, že má zákaz. Jestli to třeba nevykecala doma,nevím co mám dělat. Klárko prosim co mým dělat? Já jsem skoro nespal.

Dobrá rada (Út, 12. 1. 2021 - 16:01)

asi jedině pokud se to ještě udobří a vysvětlí tak zůstat jen u hlazení a líbání a čůrání a další intimní věci nechat na pozdějc. A když se to neudobří tak si na to dát bacha u té příští holky a vyrukovat s tím nejdřív třeba po půlroce

Pavel1 (Út, 12. 1. 2021 - 13:01)

Jo hochu,holky ti tady radily,ze nemáš být tak hrrr,jak si rychle začal,tak taky skončil,komu není radno, tomu není pomoci,přesně tak,být to moje dcera,tak by taky dostala zákaz se s tebou stýkat

Sluníčko (Út, 12. 1. 2021 - 12:01)

Bertíku tak já s tebou budu chodit čůrat abys nebyl smutný když jsi smutný pro Krystýnku. Já jsem smutná pro tebe stejně jako pro Klárku když se trápí.

Bertík (Út, 12. 1. 2021 - 14:01)

Já pojedu kamkoliv za tebou a já nechci jen s tebou čůrat ale hlavně se mi líbí tvé psaní,ale jen jestli nejsi malá. Kdybych chtěl jestě něco víc než jen čůrat tak kdybys byla malá tak by to nešlo, jen bych si povídal a jestli jsi taky podobná jako Klára trochu.

Návštěvník (Alena) (Út, 12. 1. 2021 - 15:01)

Bertíku, jsi zoufalý, ale nikam nejezdi. Jestli je Sluníčko ještě malá holka tak ji neblbni hlavu a mám o tebe strach,že by ses u ní neudržel a k tomu čůrání přidal něco, co se nesmí s takovou holkou dělat. Ještě by tě zavřeli . A vůbec,co Kristýnka? Jak jste to vykomunikovali?

Návštěvník (Út, 12. 1. 2021 - 10:01)

Přiznám se, že jsem se tohoto vyústění trochu obávala,ale nechtěla jsem tě zrazovat. Objevil jsi něco co te6 velmi motivoval a je v tom i kus poznání .Možná, že se svěřila doma nebo kamarádkám, ale jestli má zákaz, tak spíš doma. Kdybych byla na místě tvé maminky taky by se mi nelíbilo, že holka už v šestnácti dělá takové trochu perverzní experimenty. Nevím co ti poradit. Zkuste si to vysvětlit a napiš co a jak.

Návštěvník (Út, 12. 1. 2021 - 11:01)

Taky si myslím,že se pochlubila a jako být to moje dcera tak bych ji propleskla. Zase nedělám si iluze,že mladí poznávají,ale v šestnácti jsem já měla první lásku a když došlo na sex tak to bylo spíše takové nezrale poznávací a kdyby mi partner chtěl abych ho počůrala a takový věci,tak to si vůbec nedokážu představit jak bych reagovala. Možná do ruky formou hry na bobečku jako dělá Klára s Liborem ,ale to další ani náznakem.

Návštěvník (Út, 12. 1. 2021 - 14:01)

Nedovedu si představit, že by tohle dcera řekla v patnácti doma. Taky věřím, že dobře vychovanou by nenapadlo něco takového zkusit.

Sluníčko (Út, 12. 1. 2021 - 09:01)

Já jsem ráno taky čůrala moc ale už jsem si to neměřila ale měla jsem Klárko taky hodně proudu z pipinky protože jsem potřebovala rychle čůrat. Já jsem nekakala až budu tak řeknu. Máme taky školu ale teď to je zaseklý.

Dobrá rada (Út, 12. 1. 2021 - 16:01)

pokud o tom chceš psát tak o tom piš pokud ne tak ne řiď se zejména sama svým vlastním pocitem. ani ne těma kteří by to tu chtěli ani těma kteří by to nechtěli prostě jen sama sebou

Návštěvník (Út, 12. 1. 2021 - 12:01)

Neříkej nic. Je to hloupý jako ty a sem se to nehodí. Klára o tom primárně nepíše, tak se neptej tak hloupě. Máš to jako já? Jak jinak by to asi měla mít, když je holka?

Mike (Út, 12. 1. 2021 - 08:01)

Klárko já jsem šel do toho taky a mám 340 ml, já si tě představoval tak intenzivně při tom čůrání, že jsem tam ještě něcoudělall hezkýcho, protože tě mám moc rád, ty moje platonická vzdálená. Ale já musel.

Klára (Út, 12. 1. 2021 - 08:01)

Niki chtěla dnes mi změřit taky kolik vyčůrám a sama udělala z plný pipinky 350 a pak nechala mě a já načůrala do nádoby 370 ml hezký plným proudem jako ona. Po ránu se nám chce vždycky hodně čůrat.Tak máme bříška a pipinky uvnitř podobně velký na čůrání jako jiný holky a vejde se tam podobné množství. Teď si dáme snídani a Libor už je taky vzhůru a mamča taky a je dnes lepší. Už neměla bolesti a teď si půjde dát tu medicínu. Za hoďku zase máme on line školu.

Lucka (Út, 12. 1. 2021 - 08:01)

Ahojky holky, tak jsem se vámi nechala zlákat a došla jsem si teď po noci na malou a taky nutně a udělala jsem 380 ml,tak jak píšeš, my holky vyčůráme asi podobně když se nám chce. Přeji krásný den a myslím na vás jak zítra dopadnete u toho léčitele v Praze,ale jsem už lehká optimistka. Páčko.

Ondra (Po, 11. 1. 2021 - 21:01)

Já radši když tu holky píšou o svém čůrání. Klára a Sluníčko hlavně, ale i jiný holky.

Návštěvník (Po, 11. 1. 2021 - 21:01)

Taky jsem pozoroval partnerku při kakání. A nešlo jí to ikdyž měla nucení šílený a tlačila jak nejvíc mohla. Pak pomaličku vykadila širokou dlouhou šišku.

Názor (Po, 11. 1. 2021 - 19:01)

jen se o tom nežinýrujte psát i když jen okrajově. K zdravému životu jsou nutné obě potřeby i když tahle stránka je primárně o čůrání. Dneska mají za svojí otevřenost i sluníčko i Klára u mě palec nahoru

Návštěvník (Po, 11. 1. 2021 - 22:01)

Připadá mi jako kdyby tady tento názor už psal

Mike (Po, 11. 1. 2021 - 20:01)

Souhlasím, holky by se neměly stydět psát o všem. Však Klára píše hlavně jak čůrá, ale když je třeba napíše i něco o kakání ,stejně jako Sluníčko.

Reklama

Přidat komentář