Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Út, 12. 1. 2021 - 14:01)

Nedovedu si představit, že by tohle dcera řekla v patnácti doma. Taky věřím, že dobře vychovanou by nenapadlo něco takového zkusit.

Sluníčko (Út, 12. 1. 2021 - 09:01)

Já jsem ráno taky čůrala moc ale už jsem si to neměřila ale měla jsem Klárko taky hodně proudu z pipinky protože jsem potřebovala rychle čůrat. Já jsem nekakala až budu tak řeknu. Máme taky školu ale teď to je zaseklý.

Dobrá rada (Út, 12. 1. 2021 - 16:01)

pokud o tom chceš psát tak o tom piš pokud ne tak ne řiď se zejména sama svým vlastním pocitem. ani ne těma kteří by to tu chtěli ani těma kteří by to nechtěli prostě jen sama sebou

Návštěvník (Út, 12. 1. 2021 - 12:01)

Neříkej nic. Je to hloupý jako ty a sem se to nehodí. Klára o tom primárně nepíše, tak se neptej tak hloupě. Máš to jako já? Jak jinak by to asi měla mít, když je holka?

Mike (Út, 12. 1. 2021 - 08:01)

Klárko já jsem šel do toho taky a mám 340 ml, já si tě představoval tak intenzivně při tom čůrání, že jsem tam ještě něcoudělall hezkýcho, protože tě mám moc rád, ty moje platonická vzdálená. Ale já musel.

Klára (Út, 12. 1. 2021 - 08:01)

Niki chtěla dnes mi změřit taky kolik vyčůrám a sama udělala z plný pipinky 350 a pak nechala mě a já načůrala do nádoby 370 ml hezký plným proudem jako ona. Po ránu se nám chce vždycky hodně čůrat.Tak máme bříška a pipinky uvnitř podobně velký na čůrání jako jiný holky a vejde se tam podobné množství. Teď si dáme snídani a Libor už je taky vzhůru a mamča taky a je dnes lepší. Už neměla bolesti a teď si půjde dát tu medicínu. Za hoďku zase máme on line školu.

Lucka (Út, 12. 1. 2021 - 08:01)

Ahojky holky, tak jsem se vámi nechala zlákat a došla jsem si teď po noci na malou a taky nutně a udělala jsem 380 ml,tak jak píšeš, my holky vyčůráme asi podobně když se nám chce. Přeji krásný den a myslím na vás jak zítra dopadnete u toho léčitele v Praze,ale jsem už lehká optimistka. Páčko.

Ondra (Po, 11. 1. 2021 - 21:01)

Já radši když tu holky píšou o svém čůrání. Klára a Sluníčko hlavně, ale i jiný holky.

Návštěvník (Po, 11. 1. 2021 - 21:01)

Taky jsem pozoroval partnerku při kakání. A nešlo jí to ikdyž měla nucení šílený a tlačila jak nejvíc mohla. Pak pomaličku vykadila širokou dlouhou šišku.

Názor (Po, 11. 1. 2021 - 19:01)

jen se o tom nežinýrujte psát i když jen okrajově. K zdravému životu jsou nutné obě potřeby i když tahle stránka je primárně o čůrání. Dneska mají za svojí otevřenost i sluníčko i Klára u mě palec nahoru

Návštěvník (Po, 11. 1. 2021 - 22:01)

Připadá mi jako kdyby tady tento názor už psal

Mike (Po, 11. 1. 2021 - 20:01)

Souhlasím, holky by se neměly stydět psát o všem. Však Klára píše hlavně jak čůrá, ale když je třeba napíše i něco o kakání ,stejně jako Sluníčko.

Klára (Po, 11. 1. 2021 - 18:01)

Dnes jsem skoro celý den zpracovávala materiály do školy a jen jsme se byli s Liborem chvilku projit odpoledne jak bylo sluníčko,ale stejně byla zima.Když se mi chtělo čůrat,šli jsme na ten vedlejší baráček a Libor to chtěl do ruky a já jak byla vymrzlá z venku tak jsem potřebovala nutně a rychle a on si mě zase chtěl svlíknouta já už skoro se počůrala a pak do ruky jsem mu se mu tedy vyčůrala vydatně širokým proudem celou mokrou pipinkou, jak mi to šlo hodně najednou a to se mu líbilo a pak jsme se v postýlce krásně vypipinkovali a já se taky uvolnila úplně a moc krásně i on do mně. Bude večeře, Niki dělala s mamčou koule jako pštrosí vejce a kaši. Jinak je to tady celkem pohoda. Sluníčko, já taky kakám někdy jako ty a jindy třeba rychle, ale já o tom nepíšu moc. Hezký je čůrání a kakání moc ne. Dnes jsem taky kakala před polednem asi jako ty. Třeba ti ale o kakání víc napíšou jiný. Já to píšu jen spíš okrajově.

Návštěvník (Po, 11. 1. 2021 - 22:01)

Už byste se měli přestěhovat, neboť ty vaše domečky se za chvíli srazi.Nejprv byly daleko vod sebe a tedjsou vedle sebe.Neoblbuj nás.

Ivoš (Út, 12. 1. 2021 - 00:01)

Hm,jen slovíčkaříš. Kdybych měl dva baráky pár minut od sebe mluvil bych stejně jako Klára.

Lucka (Po, 11. 1. 2021 - 19:01)

Klárko máš pravdu. Já bych taky o tom druhým moc nepsala. Jsem ráda, že jste v pohodě a vymilovaný nebo vypipinkovaný, to se mi líbí jako ještě lepší název.

Návštěvník (Po, 11. 1. 2021 - 18:01)

Nádherně napsané.

dotaz (Po, 11. 1. 2021 - 17:01)

a proč by se Sluníčko nemohlo ptát Klárky na to druhé když o tom píše sama? že jí klára z pochopitelných důvodů nebude chtít odpovědět je její věc ale i když je tahle diskuze hlavně o čůrání proč by se nemohlo Sluníčko zeptat na to první co jí napadlo?

Jarouš (Po, 11. 1. 2021 - 16:01)

Já koukal na tu svou jak chčije úplně z detailu a ta udělá takový tlak a proud,že já si pak před ní připadám jako prostatik.

Návštěvník (Po, 11. 1. 2021 - 14:01)

No ty vole !

Reklama

Přidat komentář