Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

No, (Út, 19. 1. 2021 - 21:01)

je vidět,že jsi chlap a ne holka. Když to máš narychlo, tak to nevydržíš držet víc ani vteřinu a jak stáhneš oblečení, automaticky to teče ven. To by musela zkoušet,když to nemá taknutný a pak by se naučila potřebu víc ovládat.

Návštěvník (Út, 19. 1. 2021 - 21:01)

Chce to neurologa, je nemocná, normální to není, jak může takhle fungovat.

Ondra (Út, 19. 1. 2021 - 21:01)

Zatím se nikdy nepočůrala, kromě nějakého minimálního ucvrnknutí. Ale asi ten močák mít bude aktivnější. Já mám sestru té je už dvacet a někdy když byla situace,že jsem ji viděl jít čůrat,tak taky to měla rychlý.

Ivan L. (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

Klárko opět skvostné! Děkuji za bezva čtení a inspiraci.

Mike (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

Klárko,fantastická panenko,já jsem se zase odrovnal, ...."udělalo se mi to". (Dobrá hláška Bertíku)

Bertík (Út, 19. 1. 2021 - 18:01)

Klárko jsem tady. Byl jsem s Kristyýnkou venku na běžkách tady okolo,ale začalo sněžit a jsme se vrátili domů a já byl chvíli u ní. Ale do pipinky nic nebylo. Ona nechtěla,protože byli doma její rodiče a nebyl tam klid. Ale když jsme přišli a pak jsem byl u ní v pokoji tak chtěla za chvili nad záchod a to dovolila abych s ní a já jí do čůrání dal ruku . Krásně čůrala a měla to takový teplý, ale pipinku si nechala pohladit jen málo, že si byla nejistá, že bych to hodně chtěl do ní, ale nešlo to a já na ní teď doma myslel a chtěl se do ní vypustit a jsem četl tebe jak jsi Klárko čůrala a myslel jsem i na Kristýnku jak mi počůrala ruku tak jsem to teď pustil z lásky k ní a k tobě až všechno Já bych to stejně nevydržel a udělalo by se mi to večer v posteli .

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 18:01)

tak to máš kliku Bertíku ale proč na ruku? aby tě to zahřálo? ale to o tý Klárce by si psát neměl jestli máš rád Kristýnku co kdyby Kristýnka tuhle stránku objevila a jednou si to přečetla? Já jsem jel jednou se svojí holkou (tehdejší v roce2014) tramvají a potkali jsme jednu kamarádku s kterou jsem do roku 2004 jezdil na tábory a ona vykládala kterej vedoucí už dítě má kterej ještě ne já jí nechal vykládat až to Markétu naštvalo a řekla Adéle nevšimla sis že tu Pavel není sám já jsem jeho holka. Sice jsem jí pak venku vynadal že nemusela žárlit když se jednalo jen o kamarádku ale Markéta holt byla taková ta nesnesla ani když jsem měl v sobotu oslavu narozenin z partou kamarádů a jí jsem jenom proto abychom byli sami pozval až na neděli . Marně jsem jí vysvětloval že jsem se neřídil heslem dáma má přednost ale kdo dřív příjde ten dřív mele. Chtěla abych se jí z ato omluvil ale já necítil vinu protože jsem s tou partou byl prostě dohodnutej dřív tak jsem se neomluvil a hádej co následovalo? ROZCHOD! Dneska už bych se asi zachoval jinak ale tehdát si ta Markéta tu disciplínu vyloženě vynucovala

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 18:01)

tak to máš kliku Bertíku ale proč na ruku? aby tě to zahřálo? ale to o tý Klárce by si psát neměl jestli máš rád Kristýnku co kdyby Kristýnka tuhle stránku objevila a jednou si to přečetla? Já jsem jel jednou se svojí holkou (tehdejší v roce2014) tramvají a potkali jsme jednu kamarádku s kterou jsem do roku 2004 jezdil na tábory a ona vykládala kterej vedoucí už dítě má kterej ještě ne já jí nechal vykládat až to Markétu naštvalo a řekla Adéle nevšimla sis že tu Pavel není sám já jsem jeho holka. Sice jsem jí pak venku vynadal že nemusela žárlit když se jednalo jen o kamarádku ale Markéta holt byla taková ta nesnesla ani když jsem měl v sobotu oslavu narozenin z partou kamarádů a jí jsem jenom proto abychom byli sami pozval až na neděli . Marně jsem jí vysvětloval že jsem se neřídil heslem dáma má přednost ale kdo dřív příjde ten dřív mele. Chtěla abych se jí z ato omluvil ale já necítil vinu protože jsem s tou partou byl prostě dohodnutej dřív tak jsem se neomluvil a hádej co následovalo? ROZCHOD! Dneska už bych se asi zachoval jinak ale tehdát si ta Markéta tu disciplínu vyloženě vynucovala

Albatros (Út, 19. 1. 2021 - 18:01)

Tak za tento postoj a nejen pouze za ten si tě vážím. Já miluju dívčí močení ,ale "to druhý ",to už je jiná liga a tam se já nepochybuji.

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 18:01)

čůrací zážitek za sebou už jeden mám a to z roku 2009. Moje tehdejší přítelkyně si potřebovala odskočit poblíž Střešovické vozovny a já jí měl hlídat. Během toho hlídání jsem nenápadně otočil hlavu ale asi to moc nenápadně nebylo protože si stačila zakrýt mindu takže jediné co jsem viděl bylo prýštící proud moči

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 18:01)

inspirativní zajímavé a poučné je mi tu mezi váma fajn

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 17:01)

mě to třeba říkala jedna holka na střední škole pak na táboře na který jsem jezdil do 29 (tehdy byly od jedné organizace tábory do 30) pak další moj etehdejší přítelkyně v 36 a proto se k tomu asi občas vracím protože každej má ty hranice posunutý jinak a je to těžké odhadnout ale abych nemluvil jenom o tom u hlazení je to totéž některé jsou jen horňačky a některým je to málo takže hlavní chybou mého chování je asi špatný odhad toho druhého co si k němu můžu dovolit a co už ne ale jinak si myslím že škodný nejsem protože když se mi ať už v jakémkoliv ohledu řekne brzdi tak poslechnu takže to co si o mě většina lidí tady a na jiných vláknech myslela cca před měsícem si myslím že nejsem

Návštěvník (Út, 19. 1. 2021 - 15:01)

Klárko a jaký jsi měla kakání?

Jana (Út, 19. 1. 2021 - 16:01)

Já myslím, že toto bude asi na Klárku příliš. Ona je v tomhle dost normální a o této potřebě tady píše málokdy. Ona se o kakání může stydět psát a to by se asi styděla většina holek, i z těch, co píšou o tom jak čůrají.

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 17:01)

pouze s čiré zvěddavosti máš to Jani také tak?

Jana (Út, 19. 1. 2021 - 17:01)

Ano

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 17:01)

Nevadí Jani já se jen zeptal abych nenarazil o nic jiného nešlo fakt se mě bát nemusíš

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 16:01)

Klárko ačkoliv jsem někdy trochu ujetej tak ta otázka v 15:55 tentokrát není ode mně

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 14:01)

Přeju ať je brzo dobře Niki a tobě a mamče ať to taky zvládnete a tobě Liborovi ať vám to ve vaší lásce klape. a dík že si byla u toho ostatního také sdílná tvoje články se vůbec krásně čtou snad to s Bárou klapne nemám důvod jí nevěřit, tak se mi, když to setkání dopadne dobře, blýská na lepší časy když se zdá že jí nevadí ten vysoký 20letý rozdíl. akorát je škoda že kvůli zlým jazykům se omezila jen na to o čem tady píšeš ty Lucka a Natalie ale já to vzhledem k okolnostem týkajících se něpěkných reakcí na naše dvoudenní psaní chápu

Klára (Út, 19. 1. 2021 - 13:01)

Libor jezdí s tím majitelem po úřadech a my jsme doma a čůráme jen na záchodě a normálně a já měla dopoledne i to druhý a tak mám bříško úplně prázdný. Nikolka zase chrní. Ta si zvykla doma po obědě spinkat tak na hoďku a tak ji nechám. Ona si pustí telku a za chvilku už je tuhá. Ale byla se se mnou hezky vyčůrat než usnula a tak bude v pohodě. Ale čůráme normálně ne prudkým proudem na hodně nutně ale v klidu to pustíme pozvolna a až pak se to rozteče a je to. Tak jsem ji přikryla a pohladila a jdu k sobě. Mamča je taky dobrá a chtěla,že zajedeme k tetě a tak až se Niki vzbudí tak ji tam odvezu.

Reklama

Přidat komentář