Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 17:01)

stručné ale výstižné :)

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 17:01)

Bertíku pochlub se.....jak s Kristýnkou?

Klára (Po, 18. 1. 2021 - 17:01)

Byly jsme venku a už jsme se vrátily domů. Nakonec jsme nečůraly s kamarádkou, vůbec jsme na to nemyslely a až když jsme ji vyprovodily domů a já šla pak s Nikolou domů na druhou stranu městem, tak Niki kňourala, že se jí chce na záchod a tedy já měla taky pipinku už na čůrání, ale vydržela bych to domů celkem dobře. Niki se ale občas zastavovala, poskakovala a stahovala nožky k sobě a asi se jí chtělo víc a tak jsem ji vzala za ruku a hned jsme spolu zaběhly za zámeckou zeď, kde jsme byly dobře schovaný a Niki si už rozepínala a stahovsla kalhoty a přikrčila se jen trochu na bobeček a pustila čůrání pomalým , ale hned nato rychlým a prudkým proudem pod sebe. Tak jsem tedy taky stáhla pak kalhoty a pokropila její loužičku ve sněhu zase mým čůráním a zvětšila jsem ji a taky jsem vyčůrala hodně vody z bříška . Už máme pipinky prázdné a bude večeře. Libor už je taky doma a zítra bude ještě pomáhat. Mamča je celkem dobrá po tom horším večeru. Na tu otázku zde,jestli mi dělá dobře,kdyby mně někdo viděl čůrat nebo se pipinkovat tak odpovídám - ne. Je to jen forma vyjádření pocitů bez exibicionismu. S Liborem se krásně shodneme v pipinkování a ikdyž je někdy nedočkavej a rychlej,je to nádherný s ním souznít tělem i myšlenkami a dotyky.

Albatros (Po, 18. 1. 2021 - 18:01)

To jsi mi připomněla zážitek s mou první holkou v patnácti ,byli jsme ne u vás v Mimoni ale kousek vedle na Sychrově a jí se chtělo tak čůrat, že to neřešila a běžela ne sama, ale se mnou za ruku za zámeckou zeď , ale už kousek před ní si vyhrnula sukni a rukama držela kalhotky připravené si rychle sundat a pak se to stalo, stáhla si je a na bobeček a já se udělal samovolně do kalhot, když jsem viděl její mokrou pipinu a jak jí to proudilo z ní širokým světlým proudem do trávy před ní mezi nohama. Ta čůrala snad víc jak půl minuty v kuse pak sice už ne tak intenzivně, ale nemohla se dovyčůrat . Stále ji šel z pipiny prozíravě malý nekonečný pramínek. Krásné vzpomínky jsi mi Klárko evokovala a jestli to nevadí, já si to dovypravím až do konce.....

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 17:01)

To je mi jasný, že nechceš, aby se na tebe někdo ve skutečnosti při sexu díval. Ale rozumím tomu dobře, že to místo toho píšeš sem, a to tě baví a nevadí, jo?

Klára (Po, 18. 1. 2021 - 19:01)

Psát to sem je moje forma společného sdílení, ne chlubení nebo provokování. Dnes už víc mnoho nenapíšu. Čůraly jsme jen na záchodě a Niki asi půjde k sobě do pelíšku a bude si tam něco ještě dělat a nebo koukat na telku a jestli bude chrnět brzy,tak ji to vypnu a zhasnu a pohladím ji na dobrou noc nebo ji přikryju,protože často chrní a má dole nožky venku . Ten malíček ji už se zahojil a pomalu ji tam roste nový nehet a už ťape normálně a nebolí ji to. Já asi usnu později, Libor musí zítra objet papírováni a převod energií a plynu na nového majitele a možná pojedu s ním jestli pojedou později až nebude škola. Půjdeme do koupelny s Nikou a pak relaxovat každá k sobě.

Fido (Po, 18. 1. 2021 - 23:01)

Plně chápu Klárčiny pocity - sice se to těžko popisuje, ale ona to tady v 19.28 vystihla přímo geniálně: je to forma společného sdílení. Já jsem to tady (na jiném diskusním fóru) prožíval před několika lety, když jsem psal na pokračování o svých zážitcích. Žádný exhibicionismus, provokování a vůbec už ne chlubení; naopak jsem neskrýval své přešlapy, trapasy, omyly i smutky. Ano, bylo mi dobře, když jsem to psal. Akorát jsem měl určitý nadhled, protože šlo o příběhy několik let staré, takže jsem věděl, jak to dopadne :)

Markéta (Út, 19. 1. 2021 - 00:01)

Ano, proto je v tom Klára jedinečná. Manžel to čte denně a řekl jednu zajímavou věc. Že si to u toho musel často i udělat a to je mu 36 roků a máme sex v pořádku ,ale ,že to není prý jen proto jak a kde Klára s Nikolou močí nebo se s Liborem miluje,ale že tam je ta nadstavba emocí okolo a příběh má lidskou hloubku a to dělá z psaní Kláry sugestivně motivující celek. Ale pozoruj to tady. Bertík, sice mladíček, který by se uhonil pro Klárku i kdyby už neměl ani co, Mike zralý chlap a udělá se u ní pokaždé, Martin,,Ivan atd. To není náhoda. Ten příběh má tak velký rozměr, že to chápu.

Ivan L. (Po, 18. 1. 2021 - 21:01)

Já jsem víc a víc blázen do tvého příběhu. Těší mne, že nejste smutné, že se budete stěhovat a ono to bude trošku asi hektické a tak na melancholie nebude tolik času. A kde že to budete potom? Někde prý okolo Turnova jsem pochopil správně?

Pozorovatel (Po, 18. 1. 2021 - 22:01)

Ano ,pochopil jsi správně.

Jana (Po, 18. 1. 2021 - 19:01)

Klárko,mě na rozdíl od kluků, co sem jdou jen za čůráním, fascinují mne takové ty lidské něžné detaily jak popisuješ třeba v tomto příspěvku. Nádherné čisté a lidské .

Mike (Po, 18. 1. 2021 - 19:01)

Já se budu Klárko opakovat, ale já jsem z tebe nemocnej takovou touhou, že já to už potřebuju každý den číst a s tebou se odrovnat u toho do absolutního jakmile mě rajcne nějaký tvůj čůrací moment. Ach. To už bude asi závislost. Jak závidím Bertíkovi ,že našel holku. Já to asi nedokážu.

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 19:01)

Sdílení sexuálních zážitků, to je zajímavé. Jinak myslím, že neprovokuješ, jen se dáváš jako holka tady kdekomu, no. Ale jsi taková, chápu.

? (Po, 18. 1. 2021 - 19:01)

Myslíš? Já ji vnímám jako citlivou, věrnou dívku, která sice píše intimnosti, ale ve skutečnosti je zcela jiná . Spolehlivá, pravdivá, někdy duvěŕivá až lehce naivní.

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 19:01)

nechápeš, Mně nezajímá kdo to píše ale co tady píše. Nějaké domněnky jdou mimo mě.

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 17:01)

Jsi tu novej? Je to fikce, holka to nepíše.

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 18:01)

Jo takhle, hmm.

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 18:01)

já si to nemyslím kdyby to psal chlap tak nebude takhle barvitě psát o druhé holce jako Klára o Niky

Majka (Po, 18. 1. 2021 - 18:01)

Jistě. Tohle je typický holčičí pohled. Můj chlap to čte a vzrušuje ho to a pak je to s ním lepší i v posteli. Takhle by to chlap totiž vůbec nikdy nenapsal,to mi řekl i on a já s ním souhlasim.

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 17:01)

mě se právě otevřenost v tomhle smyslu na holkách líbí

Reklama

Přidat komentář