Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 07:01)

Hyperaktivní močový měchýř je zejmena6 problém v mozku, kdy mozek reaguje citlivě a dává podnět k vyprázdnění i v případě, že je naplněn ne zcela . Proto dívky s touto poruchou mají velmi rychlé ale kratké močení.

Lucka (St, 20. 1. 2021 - 07:01)

Ahoj Klárko po ránu. Hele tady s tím aktivním močálkem. Niki může mít naopak právě ten močový otvor až příliš maličký a o to pak čůrá víc. Já když stlačím hadici na kropení záhonu,tak mi pak taky stříká dál a prudce. Ale stejně si myslím, že spíš jen na to nemyslí a pak musí rychle. Ale zkuste si soutěž ne kdo víc vyčůrá,ale až budete chtít na malou tak si jděte na bebeček spolu najednou a hecujte se,kdo to pustí dřív tak dá třeba dvacku. Tak by se mohla naučit pipinku ovládat lépe. Přeji hezký den, musím do pracovního procesu.

Klára (St, 20. 1. 2021 - 08:01)

Lucko ahoj prijemny6 den taky. Tak to zkusíme. Nabídka jsem to Niki a ona souhlasí. Dobrý nápad.

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 08:01)

Jen aby to Nikolce nezpůsobilo ještě větší problém Klárko . Bude to držet za každou cenu a může dostat z toho zánět ,nebo naopak to nevydrží a stejně se vyčůrá první a bude mít trauma, že prohrála. Nevím jestli je to dobré zkoušet.

Holkočůr (St, 20. 1. 2021 - 09:01)

Já tipuju, že Nikola prohraje a nevydrží a bude čůrat dřív než Klára. Protože je malá a má tak menší močák a jestli měly ráno kafe tak bude Niki čůrat jak blázen.

Markéta (St, 20. 1. 2021 - 09:01)

Já si taky tipnu. Niki to těsně prohraje. Ona chvíli vydrží, ale začne stejně učůrávat tím tlakem z močáku až to pustí všechno a Klárka hned s ní.

Klára (St, 20. 1. 2021 - 06:01)

Včera jsme se s Liborem krásně vypipinkovali a usnuli jsme hned spolu a on zůstal ve mně a bylo to moc krásný, ale pak jsme se odpojili a spali dál vedle sebe. Teď jsem potřebovala po ránu dost čůrat a došla jsem si a vyčůrala jsem se hodně ,ale pipinka byla ne moc ještě probuzená a tak čůrala pomalu a déle . Niki naštěstí nepřišla se mnou a tak se netrápila, ale přišla až když jsem spláchla a tak se mohla vyčůrat bez čekání. A čůrala taky hodně ,ale rychleji než já. Martine my spolu s Nikou naše pipinky známe. Ona má v pipince dírku na čůrání maličkou a já taky a když jsme blbly s kamarádkou a ukazovala mi jak čůrá detailně tak taky měla v pipince čůrací dírku malou, ale když se mi chce nutně čůrat nebo Nikole tak i z malý dírky nám to teče hodně. Niki byla na vyšetření už dříve když měla častější záněty a nenašli ji nic vážného jen že má citlivější sliznici a ta moč ji může v pipince víc dráždit na čůrání, ale nic ji na to nedali. Ale opravdu ,ona se nepočůrá,někdy si učůrne do kalhotek trochu dřív než je stačí sunda když to má akutní, ale to se mi taky stalo a i jiným holkám co znám . Mamča je taky už vzhůru připravím snídani a budeme mít dopoledne on line školu.

Mike (St, 20. 1. 2021 - 08:01)

Klárko takový udělací ráno, já jsem z tebe hotovej a jak závidím Liborovi,že se s tebou spojil,udělal se a zůstal v tobě do usnutí.
A taky SOUHLASÍM s názorem,že PAVKOL tady diskuzi ZASRAL a je to od tématu. Navíc sem vkládá opakovaně stejné komentáře dvakrát a většina je o ničem nebo o hovně. Sorry.

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 08:01)

Mas pravdu,je to o hovnech,zase uz se omlouva a kolovratek jede dal,proc nejde na to druhe vlakno,tam je to pro nej

Sluníčko (St, 20. 1. 2021 - 05:01)

Už jsem vyčúraná a je to. Čůrala jsem jako ty Klárko hodně a taky jsem ještě kakala,ale pipinka nebolí .Jábmám taky v pipince dirku na čůrání ale taky malou ale taky dělám jako ty z ní i velký čůrání . Klárko mám tě ráda.

Ivoš (Út, 19. 1. 2021 - 23:01)

Tak !

Návštěvník (Út, 19. 1. 2021 - 21:01)

Já teda mám kluka 16 a holku 10 a ta někdy močí stejně svižně jako Klára nebo Nikola a nemusí být nastydlá. Jindy se jí to loudá a čůrá pomalu. Asi jak nutně potřebuje.

Martin (Út, 19. 1. 2021 - 23:01)

Nejsem žádný znalec anatomie,ale když jsem někdy viděl mladší ségru jak čůrala, tak taky to měla rychlý . Tak jestli je to třeba tím , že holky nemaj pinďoura a tak kratší cestu moči protože se svou ženou jsme prozkoumaný a ona má stejně malý močový otvor jako já a taky má někdy větší rychlý proud . Ségru jsem kdysi taky prohlížel a taky má diírku v pipině na močení malou a nenápadnou . Nikola má možná větší močový otvor a tak proto čůrá silně a rychle. Nevím. Klárka by to mohla znát, holky své pipiny jako ségry mají určitě taky prohlidnuté.

Hmmm (Út, 19. 1. 2021 - 23:01)

bezva výzva.

Anni (Út, 19. 1. 2021 - 20:01)

Dnes mi na ni spadla vločka

Pavel (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

teď když už víš jak se jmenuju se můžu podepisovat takhle si báječná

Pavel (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

a jsi li Báro ještě u toho mohu se tě ještě na něco zeptat?

Fido (Út, 19. 1. 2021 - 18:01)

Pavkole, ty jseš takovej rapl netrpělivej. Sem není dobře dávat na nikoho spojení, sám jsi odhadl možná rizika a nebezpečí. Přitom to nemáš vůbec zapotřebí, situace je jasná! 10.února přijde do prodejny holka, řekne Ahoj, já jsem Bára a dáte si pusu a mailovou adresu :).

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 18:01)

mě právě z toho co psala nedošlo že to myslí až při tom setkání. Jak se lidově říká stál jsem si na kabelu ale ještě jednou díky za varování. Mělo mí to dojít samotnému ale jsem rád že si mi to vysvětlil

Bára (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

Pavle dnes nebylo kakání,omlouvám se, ale nešlo to, třeba zítra bude. Čůrala jsem několikrát a nejvíc když jsem přišla z města a venku byla zima a já jsem jela pár pater nahoru a už jsem se pohupovala a křížila nohy. Rychle jsem odložila nákup v chodbičce a nemohla jsem na nic čekat, asi jako tady napsala před chvilkou Klára, rychle kalhoty a všechno dolů a hned ze mě velký proud a ani jsem si taky nesedla a jednou rukou držela kliku dveří a na druhém konci jsem to pouštěla pod sebe do záchodu. Je úsměvné,ž e jsem tady sama a nikdo jiny, ale ta ruka na klice mi upravovala stabilitu. Když to mám někdy rychlý jako dnes tak se zaseknu a čůrám v té pozci kdy to začalo a to bylo ještě než jsem si chtěla dřepnout,ale kalhotky a punčocháče jsem zachránila ,neboj nepočůrala jsem se, ale moc k tomu nechybělo. Přeji hezký večer Pavle.

Reklama

Přidat komentář