Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavel (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

a bylo tedy jenom to čůrání nebo ses během dne třeba aspoň i uprdla?

Pavel alias pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

protože jdu zítra do tý práce tak se asi už půjdu koupat takže kdybys odpověděla později nebo zítra nevadí přečtu si to až zítra vůbec nechci na tebe nijak časově naléhat jsem rád že si mi napsala tak hezky o tom ranním i o tom večerním čůrání

Pavel (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

to nevadí jak říkáš když tak to bude zítra. ale o tom čůrání píšeš taky moc krásně

Návštěvník (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

Pavle jestli dnes Barunka nekadila,tak zítra
to bude mít velký a zase jí to půjde těžce ven. Ta moje ,když 2 dny nejde tak pak se trápí jako kdyby rodila a nejde to. Ona se nestydí kadit se mnou a tak jsem tomu často přítomen.

Pavel (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

a pokud by ti to nevadilo návštěvníku mohu se tě ještě na něco zeptat?

Návštěvník (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

Ano?

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

a měl si na to štěstí spíš venku nebo se to dá nějak udělat i na záchodě?

Návštěvník (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

Venku častěji ale i na záchodě. Někdy kadila třeba čtvrt hodiny než jí to teprv začalo jít ven,ale měla to na kraji vidět celou dobu a zadek plnej,ale nemohla to dostat ven ,často měla až křeče až slzy v očích a já ji pomáhal a hladil a utěšoval a nakonec se to nějak povedlo a s velkou námahou se postupně vykadila.

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

i když by mě to z pochopitelných důvodů mělo zajímat jen u zadaných holek a teď díky nově vzniklé situaci konkrétně jen u Báry tak díky za ochotnou odpověď

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 20:01)

oprava samozřejmě jen u nezadaných no je teda fakt trapnej překlep

Pael (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

a mohu se tě teda jen tak na něco zeptat?

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 18:01)

neboj fido mě to posléze došlo. přesně tak to asi dopadne ale dík za podporu a varování

Kaďák (Út, 19. 1. 2021 - 18:01)

A já mám rád obojí a o tom to je.

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 18:01)

tak to jsem rád že nejsem jedinej a co průvdní jevy které to druhé provázejí (prdy) k těm máš jaký postoj kaďáku?

Kaďák (Út, 19. 1. 2021 - 18:01)

Prdim přiměřeně.

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 18:01)

aha já myslel že to myslíš tak že se ti to druhé líbí u holek tak proto jsem se ptal jak se ti u nich lbí prdění já se neptal na tebe to si mě špatně pochopil nebo prve já tebe sorry u stejného pohlaví mě to nezajímá jenom u holek.

Klára (Út, 19. 1. 2021 - 17:01)

Už jsme se vrátily a Libor už byl doma také. Já jsem dovezla mamču i Niku vpořádku,ale jela jsem opatrně, protože tady hustě sněžilo,ale nebylo to namrzlý a tak to šlo. Jak jsme měly pipinky z domova před cestou vyčůraný do posledního pramínku, tak jsme vydržely nečůrat ani u tety nebo cestou a ikdyž jsme tam vypily velký čaj tak pipinka se mi hlásila na vyčůrání až skoro doma a Nikole taky a hned jsme zaparkovaly a zaběhly do koupelny na záchod a Niki hned byla skoro na bobečku a už rychle čůrala z pipinky do záchodu a ani si nesedla a vyčůrala se v podřepu celá a bylo to takový rychlý ale ne dlouhý čůrání, a moje pipinka to měla podobný a ještě jak jsem viděla ségru čůrat tak se mi chtělo víc a víc a taky to šlo hned se staženýma kalhotama prudce a rychle proudem. Návštěvníku já když dělám to druhý tak o tom nepíšu a Jana to vystihla,možná se trochu stydím to napsat ale asi jsem udělala to druhý jako jiná holka když se jí chce. Ale to je tajemství a měl by to člověk dělat sám v klidu, aby se na něj někdo nekoukal. Já bych ani před Liborem se nevykakala a když to bylo nutný a byli jsme venku tak jsem to udělala sama a on se nekoukal a počkal kousek dál až budu a to je hezký. S Nikou to jsme někdy to druhý dělaly spolu venku a s kamarádkou taky, když se nám oběma chtělo najednou, ale to je jiný než s klukem nebo cizím. Půjdeme dělat večeři,koupili jsme cestou pstruhy a tak je uděláme v páře nebo na másle a k tomu brambor a to bude super jídlo. Večer se těším na live camery a nebo si dáme nějaký let na youtube, to byl skvělý nápad ,už ani nevím od koho. Bertíku ty ses neozval dnes, jak se máš a co Kristýnka? a Sluníčko,od tebe jsem četla ráno ,že jsi se vyléčila a i to,že se ti včera motala hlava,a tak jestli jsi pak neblinkala z toho tak to je asi od té nemoci, že jsi slabá. Tak ještě odpočívej.

Šišmiš (Út, 19. 1. 2021 - 20:01)

Krásný tvé čůráníčko - moje potěšeníčko! Díky Klárko.

Zuzka (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

Klárko zdravím po čase. Je fajn,že maminka to dává a věřím že bude líp. To stěhování se taky blíží, samé změny,věřím,že pozitivní. Myslím jestli Niki nemá hyperaktivní močový mechýř, píšeš,že často močí hodně prudce a okamžitě a když není nastydlá tak to může být. Já to teda nemám, ale kamarádka to má a ta to má ještě horší ta když potřebuje tak musí během pár minut nebo se pochčije a tak to je někdy blbý když ji to chytne třeba ve městě, pak je spásou cokoliv kam není trochu vidět.

Návštěvník (Út, 19. 1. 2021 - 20:01)

Zuzko dobře sis toho všimla. Klárko ať Nikola zkusí když jde na malou a je na bobku nečůrat hned ale pár vteřin to ještě zadržet, tak se naučí víc ovládat svěrač a nebude mít problém.

Reklama

Přidat komentář