Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Sluníčko (Po, 22. 2. 2021 - 18:02)

Klárko já se taky vyčůrala venku dopoledne. S kamarádkou.

Ondra (Po, 22. 2. 2021 - 18:02)

Sluníčko, vadí ti nebo nevadí, že tady Bertík tak moc reaguje na Klárku až se mu u toho něco stane....

Sluníčko (Po, 22. 2. 2021 - 18:02)

Já mám Klárku moc ráda a tak mi nevadí, že se Bertík u ní vypustí z pinďíka. Ale jen na dálku. Kdyby se vypustil s ní to bych byla z toho smutná.

Lucka (Po, 22. 2. 2021 - 18:02)

Klárko pozdravuji jsem ráda, že jste v poho. Zítra mamince držím palečky !

Klára (Po, 22. 2. 2021 - 17:02)

To víš, že jsem potřebovala čůrat a když jsme jeli zpátky ,zajeli jsme k Jizeře a u řeky jsem hned musela a hned u auta kalhoty a punčocháče rychle dolů na bobečku už jsem proudila z pipinky a udělala jsem větší loužičku. Libor se koukal a líbilo se mu to, ale nebylo moc sluníčko a tak se jen díval a nic víc. Jen jsem si zapomněla vzít ubrousek a tak jsem si pipinku jen oklepala a neměla jsem jí moc mokrou, protože se mi povedlo čůrat víc přímým pramínkem a tak to bylo v pohodě. Byl nás pozdravit soused ,co tady bydlí kousek vedle a tak jsme ho pozvali dál. On je takovej pohodovej a má nějakou poradnu přes banky a taky má včely a med a to si od něj rádi budeme kupovat. A má ženu a dvě děti a tak Nikola si možná najde kamarádku, protože mají kluka a holku v jejím věku. Změnu bydliště naštěstí jsme udělali, Libor to vymyslel jako objednávku na určitou hodinu a tak jsme ani nečekali. Doma jsem musela čůrat znovu, ale už sama a protože už tady byla návštěva, ale taky jsem čůrala hodně, ale už ne tolik jako venku. Návštěva už je ale pryč a budeme dělat večeři. Libor koupil rybu sumečka afrického a tak se na ni moc těšíme všichni. Asi k tomu uděláme bramburek.

Bára (Po, 22. 2. 2021 - 18:02)

Klárko zdravím! Pavle jsi tu taky?

Návštěvník (Po, 22. 2. 2021 - 17:02)

A řídila jsi? A jak moc se ti chtělo? Vydržela bys nebo už jsi se kroutila a držela se za pipinku?

Návštěvník (Po, 22. 2. 2021 - 17:02)

A řídila jsi? A jak moc se ti chtělo? Vydržela bys nebo už jsi se kroutila a držela se za pipinku?

Návštěvník (Po, 22. 2. 2021 - 15:02)

Klárka,ta už někde bude muset čůrat. Jestli je tam hezky,tak to půjde venku někde.

Martina (Po, 22. 2. 2021 - 13:02)

A proč tě to tak zajímá? Já jsem zničehonic potřebovala na záchod jak jsem byla venku z procházky až jsem si krátce pomohla to držet rukou. Odešla jsem kousek mimo a hned se vyčůrala tam na zem do trávy , ani jsem si úplně nesedla. Světlý chcaní ,taky přepitá a zapomněla jsem to hlídat.

Pulec (Po, 22. 2. 2021 - 15:02)

Stane se někdy my kluci to teda máme jednoduší to je pravda ale co když musíš tak musíš a nebo to vydržet až domů

Pulec (Po, 22. 2. 2021 - 13:02)

Ahojky ve spolek tak co sluníčko a holky kdo si držel pipinku odpoledne před čůráním

Klára (Po, 22. 2. 2021 - 12:02)

Po bědě zajedeme do města a na úřady, potřebujeme změnu trvalého bydliště a vše on line nejde bohužel. Mamča to potřebuje taky ,ale zatím nechce , jen si změnila doručovací adresu. Takže nás čekají takové každodenní peripetie. Já tam zajedu s Liborem tedy sama. Zatím čůráme jen doma a u výuky jsem měla tak po kafi silnou nutnost, že jsem musela odběhnout a čůrala jsem okamžitě prudce všechno do záchodu . Niki asi taky ,ale ona má on line výuku u sebe a tak jsem ji nekontrolovala. Je tu dnes taky bez sluníčka a tak jestli se pak s Liborem někde projedeme tak se uvidí, třeba se mu někde vyčůrám, ale není to plánovaný. Jestli se na úřadě zdržíme, tak nechci se teď napít ,abych to vydržela. Já na ty veřejný záchody bych šla jen v krajní nouzi a stejně se ségrou čůráme tak, že si nesedáme, ale čůráme trochu z výšky.

Ondotron (Po, 22. 2. 2021 - 13:02)

Klárko, vyčůrej se . Je to moc hezké když o tom pak napíšeš.

Jo, (Po, 22. 2. 2021 - 12:02)

jsou to umuliniiiiiioiiiiiiiiiiiiioiiiiiio !!!!

Api. (Po, 22. 2. 2021 - 11:02)

Když čůrám a čumí na mě cizí chlap tak bych ho nakopala mezi nohy. Už se mi to stalo a abych se nepochcala, tak jsem to musela dokončit ,ale jak to tady čtu tak je to tu hnízdo úchylů a úchylaček.

Holkočůr (Po, 22. 2. 2021 - 11:02)

Jsi trochu mimo v označení co je a co není úchylný.

Pavkol (Po, 22. 2. 2021 - 08:02)

Báro taky zdravím.

Bertík (Po, 22. 2. 2021 - 08:02)

Klárko já jsem zase jak jsi včera čůrala a já jsem se musel u tebe vypustit a Sluníčko mi to nechce ukázat po duu nebo skypu a já jsem to chtěl a s tebou jak jsi čůrala a vzala jsi ho za pinďíka a já si to predstavil že jsi mi ho vzala ty a už jsem to pustil tobě taky všechno ruky protože tě mám taky rád a jsi moc krásná jako Sluníčko.

Z (Po, 22. 2. 2021 - 11:02)

Z

Reklama

Přidat komentář