Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Po, 22. 2. 2021 - 12:02)

Po bědě zajedeme do města a na úřady, potřebujeme změnu trvalého bydliště a vše on line nejde bohužel. Mamča to potřebuje taky ,ale zatím nechce , jen si změnila doručovací adresu. Takže nás čekají takové každodenní peripetie. Já tam zajedu s Liborem tedy sama. Zatím čůráme jen doma a u výuky jsem měla tak po kafi silnou nutnost, že jsem musela odběhnout a čůrala jsem okamžitě prudce všechno do záchodu . Niki asi taky ,ale ona má on line výuku u sebe a tak jsem ji nekontrolovala. Je tu dnes taky bez sluníčka a tak jestli se pak s Liborem někde projedeme tak se uvidí, třeba se mu někde vyčůrám, ale není to plánovaný. Jestli se na úřadě zdržíme, tak nechci se teď napít ,abych to vydržela. Já na ty veřejný záchody bych šla jen v krajní nouzi a stejně se ségrou čůráme tak, že si nesedáme, ale čůráme trochu z výšky.

Ondotron (Po, 22. 2. 2021 - 13:02)

Klárko, vyčůrej se . Je to moc hezké když o tom pak napíšeš.

Jo, (Po, 22. 2. 2021 - 12:02)

jsou to umuliniiiiiioiiiiiiiiiiiiioiiiiiio !!!!

Api. (Po, 22. 2. 2021 - 11:02)

Když čůrám a čumí na mě cizí chlap tak bych ho nakopala mezi nohy. Už se mi to stalo a abych se nepochcala, tak jsem to musela dokončit ,ale jak to tady čtu tak je to tu hnízdo úchylů a úchylaček.

Holkočůr (Po, 22. 2. 2021 - 11:02)

Jsi trochu mimo v označení co je a co není úchylný.

Pavkol (Po, 22. 2. 2021 - 08:02)

Báro taky zdravím.

Bertík (Po, 22. 2. 2021 - 08:02)

Klárko já jsem zase jak jsi včera čůrala a já jsem se musel u tebe vypustit a Sluníčko mi to nechce ukázat po duu nebo skypu a já jsem to chtěl a s tebou jak jsi čůrala a vzala jsi ho za pinďíka a já si to predstavil že jsi mi ho vzala ty a už jsem to pustil tobě taky všechno ruky protože tě mám taky rád a jsi moc krásná jako Sluníčko.

Z (Po, 22. 2. 2021 - 11:02)

Z

Pozorovatel (Po, 22. 2. 2021 - 12:02)

Paní kolegyně, Bertík má 15+, že zdravím vašeho nadřízeného. A udělejte si už v tom pořádek !

Návštěvník (Po, 22. 2. 2021 - 13:02)

Jak víš,že je mu 15+,jenom proto,že to tady napsal,už jednou kecal a podle stylu psaní,tak jako by to psalo dítě

Návštěvník (Po, 22. 2. 2021 - 13:02)

Spíš se tady snaží psát jako děti.

Tak (Po, 22. 2. 2021 - 14:02)

to je podle mě ještě horší, napodobovat děti a psát sexuálně jakoby oni.

Návštěvník (Po, 22. 2. 2021 - 10:02)

Že ty si to chtěl,tak Sluníčko je povinné ti to ukázat? Je vidět,že si ještě dítě a neměl bys tady co dělat,děti taky pořád něco chtějí a musí to mít,ještě si dupni a bude to ok.

Návštěvník (Po, 22. 2. 2021 - 08:02)

No to je moc hezký, že ti to tak funguje,ale nemyslíš, že to bude Sluníčko mrzet?

Bára (Po, 22. 2. 2021 - 07:02)

Klárko dobré ráno. Já si taky vařím kávu a mám tady avokádivou pomazánku a rohlík. Pozdrav i Pavlovi. Pavle ,bylo taky čůrání asi jako tady holky,ráno to je většinou podobný. Ale tobě bych s čůráním neměla problém jej sdílet společně.

Ondotren (Po, 22. 2. 2021 - 07:02)

Já se taky u toho z vás počůral.....z lásky....

Klára (Po, 22. 2. 2021 - 07:02)

U nás se tedy svítí a vyčůrala jsem se v pohodě ráno a na pipinku jsem viděla jak to proudí z ní ven a jak čůrám hodně po ránu. Ségra byla už v kuchyni a dělá kafe a snad míchaný vajíčka a tak ty si dám. Mamča ještě leží a Libor taky. Včera jsme po sauně v pelíšku snad okamžitě usnuli,ani jsme se nepipinkovali, jen mi pipinku pohladil ale já jsem moc nevnímala a byla jsem už skoro tuhá. Tak si to necháme na jindy. On se Libor taky někdy vzbudí ráno a je velkej,ale když se mi chce čůrat ,tak si radši dojdu, a pak k němu přijdu a je to krásný nebo když spí jako teď tak jdu dělat snídani. Když chci čůrat tak je pipinkování nepříjemný a počůrala bych se. Ja6 se někdy u toho počůrání taky,ale to je jiný ,jako z lásky . Budeme mít výuku a asi to vypadá, že žádná škola ještě nebude v březnu a tak to možná nějak doklepeme bez dojíždění. Uvidíme.

Sluníčko (Po, 22. 2. 2021 - 06:02)

Byla jsem se vyčůrat, ale nejde proud a tak jsem musela opatrně, ale pipinka byla plná a tak jsem si ji radši držela rukou,abych se nepočůrala. Stáhla jsem opatrně kalhotky a zadeček jsem trefila na záchod a pustila jsem celý proud a hezky se mi ulevilo když to teklo ven. Chce se mi i to druhý, ale počkám až bude světlo. Myslím, že to nebude rychlý ,ale normální a to se v zadečku udržet dá.

Adam (Po, 22. 2. 2021 - 12:02)

Ahoj, chci se zeptat a poprosit nenapsala by jsi mi o tom druhém prosím na mail, respektuji, že tady o tom mluvit nechtějí (jen pro jistotu, tu zprávu dnes 7:43 jsem nepsal), nechci žádné ukazovani a další věci jako Bertik, jen vyprávění jako tady píšeš o tom prvním. Myslím, tě to ti taky musí jít moc pěkně. Když řekneš ne, tak ne a zlobit se nebudu, ale měl bych velkou radost. Děkuju a měj se hezky.

Návštěvník (Po, 22. 2. 2021 - 07:02)

A Sluníčko, klidně napiš jak jsi dělala i to druhý. Tady se to může psát, neboj se.

Reklama

Přidat komentář