Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Scarlett (Ne, 21. 2. 2021 - 20:02)

Když srovnám příspěvky větsiny dívek, tak Klára tam má vždy něco navíc. Příběh, historii a osobitý styl psaní.

Bob (Ne, 21. 2. 2021 - 21:02)

Souhlasím, ale díky za každou holku, která se nestydí o tom psát. Možná některá holka může být i chlap,jak jsi ty uvedla. Já také o té šestnáctce pochybuji. Je úhybná, třeba si jen něco dokazuje a vymýšlí. Nechtěl bych jí křivdit.

Šišmiš (Ne, 21. 2. 2021 - 20:02)

Klárko senzační čůráníčko a pipinkováníčko. Prostě počteníčko a potěšeníčko ! Skvělé !

Ondotren (Ne, 21. 2. 2021 - 20:02)

Souhlasím. Z té její štěrbinky mezi nohama
jsem úplně vedle.

Pulec (Ne, 21. 2. 2021 - 20:02)

Tak kdo se byl vyčůrat před spaním aby měl prázdné pipinky

Klára (Ne, 21. 2. 2021 - 19:02)

Saunu dáme a i vířivku. Už nám večeře slehla a pak půjdeme do pelíšků. Krásný večer i vám.

Klára (Ne, 21. 2. 2021 - 18:02)

Byli jsme s Liborem se podívat tady po okolí a projeli jsme si hezká místa okolo Vyskře, Kozákova, Trosek a Drábských světniček a Mužského a chvíli se prošli lesem. Tady budou hezký procházky hlavně v létě, Čůrat on chtěl se mnou a tak jsem čůrala dvakrát, protože jsem měla kafe po obědě a ještě jsem se víc napila a první čůrání bylo u cesty v lese vedle stromu a já jsem si stáhla kalhoty a punčocháče a na bobečku jsem to pustila dolů před pipinku a on nechtěl do ruky, ale jen se díval vedle mě a prý jsem měla krásný, široký čistý pramen dolů před pipinku a taky trochu to teklo zadečkem pode mně jak se to v mé pipince tříštilo. Pak mne objal a pipinku ještě mokrou pohladil a zlíbal až skoro do sucha. Pak jsme se zastavili ještě u řeky a ani se mi nechtělo hodně ,ale on chtěl ještě jednou a tak jsem si na bobečku to zkusila, ale z pipinky to hned nešlo, ale uvolnila jsem se dole v bříšku víc a už to čůralo mírným proudem a pak větším chvíli taky, ale udělala jsem malou loužičku, ale Liborovi se to líbilo a nejradši by mě opipinkoval, ale byla zima a tak jak byl velikej tak jsem mu ho tam pod mostem vzala do ruky a stlačila ho a stáhla mu kůži dolů a držela a on to tak chtěl a hned už se vypipinkoval na zem a bylo to taky krásný jak to šlo z něj několikrát za sebou až do krásného uvolnění. Takhle to moc často neděláme, ale vím, že to má taky někdy rád a že když bude chtít se pipinkovat večer, že vydrží. Tady byl tak ze mě plnej, že jsem chtěla ,aby to vypustil a mě se líbí pozorovat jak to z něj tak hezky z lásky teče několikrát.
Už jsme doma. Filipe ,já necítím jako dobrý prodávat takto své čůrání. Zkus jinou holku. Půjdeme na večeři, bude tortilla, dělala Niki s mamčou.

Ivoš (Ne, 21. 2. 2021 - 23:02)

Vždy se přicházím před usnutím a vždy jsem příjemně potěšen tvým vyprávěním. Klárko děkuji i za podnětný dnešek. Dobrou noc.

Holkočůr (Ne, 21. 2. 2021 - 19:02)

Body nahoru!

Návštěvník (Ne, 21. 2. 2021 - 20:02)

''ruky hore!''

Sluníčko (Ne, 21. 2. 2021 - 19:02)

To muselo být Klárko dnes moc krásný. Až přijede Bertík tak mu ukážu jak se vyčůrám, ale styděla bych se mu to s pindíkem dělat a to bych ráda aby mi to ukázal sám jak to umí.

Martin (Ne, 21. 2. 2021 - 18:02)

Já bych chtěl tortillu s Klárkou! Vše špičková kvalita !

Návštěvník (Ne, 21. 2. 2021 - 18:02)

Já bych chtěl jako předkrm tvou tvář, zpívat tě, pak tě obléknout z jehož a na bobečku si vychutnat tvůj zlatý déšť z pipiny a pak svůj déšť zaplavit tebe. Ty ve mně vzbuzuješ takové vibrace, že si to ani nedokážeš představit......

Návštěvník (Ne, 21. 2. 2021 - 18:02)

Ty píšeš nesmysly. Nejsi opilej nebo sjetej ?

Bára (Ne, 21. 2. 2021 - 18:02)

Klárko , já ti tak závidím. I z ospalého zataženého dne dokážeš s Liborem udělat romantický prožitek se vším všudy, samozřejmě dle možností. A taky zdravím Pavla. Moc děkuji, že jsi na mne pomyslel. Je mi líto, že tu nereaguješ častěji. Mám tě ráda a ráda bych tě poznala blíže. Klárko, s tím čůráním a odkoupením... na škole máme takového kluka a ten to sbírá a nevím, co s tím dělá, jestli to má jako fetiš, památku na nějakou holku nebo to pije nebo si to u toho dělá, ale jedna holka mu to prodala za 8 tisíc ranní moč asi 4 deci. Já bych taky nic nikomu takhle nedala ani neprodala.

Lucka (Ne, 21. 2. 2021 - 18:02)

My jsme nakonec zůstali doma a bylo něco moc hezkého taky u mně s ním . A co Niki? Nebyla smutná, že zůstala doma? Páčko s přáním všeho nejpohodovějšího.

Ivan L. (Ne, 21. 2. 2021 - 18:02)

To je nádherný. Libor musel být bezmocný a pustil to ve velké lásce.

Filip (Ne, 21. 2. 2021 - 18:02)

Nevadí Klárko. Jen jsem to zkusil,nezlob se.

Zuzka (Ne, 21. 2. 2021 - 18:02)

Tak jsem taky jednou udělala kluka, když byl tak nadrženej, že by mě snad znásilnil, ale měla jsem ještě trochu měsíčky a tak než aby si tu u mého čůrání udělal, tak jsem mu to udělala já, když se koukal jak čůrám a už už by byl. A taky stačilo stáhnout jeho penis a trochu podráždit a už byl, už to šlo. Klárko příjemný večer. Dáte tu saunu?

Ondra (Ne, 21. 2. 2021 - 18:02)

Kláro, já jsem z těch tvých článků stále vzrušenější. Nevím jak je to možné, ale je to tak. Moc nádherně napsané prožité a je v tom. Něco, co nedokážu identifikovat, co mne odzbrojuje definitivně.

Reklama

Přidat komentář