Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Kdo (Po, 22. 2. 2021 - 21:02)

Se se mnou vyčůrá? Praha a okolí. Hledám holku 15 - 25 let. Jsem 25.

Jana (Po, 22. 2. 2021 - 20:02)

Klárko jen ti chci popřát příjemný večer. Nepíšu denně, ale přesto mám potřebu tě podpořit a tvou maminku slovem před zítřejší radioterapií.

Klára (Po, 22. 2. 2021 - 19:02)

Návštěvníku, řídila jsem a trochu jsem se asi kroutila když jsem vystoupila, ale pipinku jsem si nedržela, protože jsem si rychle stáhla kalhoty a hned jsem čůrala. Holky , zítra asi zkusím jet do nemocnice s mamčou já , zítra máme jen videokonferenci mimořádně v úterý a tak tam být u toho nemusím. Libor tady vymýšlí některé dodatečné úpravy a tak asi bude pracovat. Jeho profese zahradní architektury se nezapře. Feetmane, ty se už na nohy ptáš skoro denně. A já už tě budu ignorovat. Nožky si udržujeme s Nikolou čisté a tak nám moc nepáchnou ani když jsme v obuvi, protože máme speciální ponožky. Sluníčko, ty máš dobrý názor, ale neboj se, Bertík se mnou nikdy nic mít nebude, protože jsem zadaná a jestli se spolu sblížíte ,tak vám to oběma budu moc přát. A jestli se mu to uvolní na dálku, tak to jsou fantazie a jestli jste spolu ještě nebyli v kontaktu, pak bych to nechala být. Zase je upřímný a to kdyby chtěl klamat, tak by nemusel.

Návštěvník (Po, 22. 2. 2021 - 19:02)

Myslím, že teď tvůj postoj Bertíkovi hodně pomůže. A Sluníčku taky.

Návštěvník (Po, 22. 2. 2021 - 18:02)

A to jsi přitom neudělala i to druhé, když se ti ráno tak moc chtělo?

Sluníčko (Po, 22. 2. 2021 - 18:02)

Ja6 ho udělala pak dopoledne a taky jsem u toho čůrala ale kakala jsem hodně a tlačila jsem hodně než to šlo.

Pulec (Po, 22. 2. 2021 - 18:02)

ahojky sluníčko tak co pipinka není už plná na čuraní
škoda že nevidím jak vypadáš když bys chtěla psát i o kakání tak pisni na [email protected] budu moc rád

Návštěvník (Po, 22. 2. 2021 - 18:02)

Venku nebo na záchodě doma? Hodně?, tak to muselo být hezké.

Sluníčko (Po, 22. 2. 2021 - 18:02)

Klárko já se taky vyčůrala venku dopoledne. S kamarádkou.

Ondra (Po, 22. 2. 2021 - 18:02)

Sluníčko, vadí ti nebo nevadí, že tady Bertík tak moc reaguje na Klárku až se mu u toho něco stane....

Sluníčko (Po, 22. 2. 2021 - 18:02)

Já mám Klárku moc ráda a tak mi nevadí, že se Bertík u ní vypustí z pinďíka. Ale jen na dálku. Kdyby se vypustil s ní to bych byla z toho smutná.

Lucka (Po, 22. 2. 2021 - 18:02)

Klárko pozdravuji jsem ráda, že jste v poho. Zítra mamince držím palečky !

Klára (Po, 22. 2. 2021 - 17:02)

To víš, že jsem potřebovala čůrat a když jsme jeli zpátky ,zajeli jsme k Jizeře a u řeky jsem hned musela a hned u auta kalhoty a punčocháče rychle dolů na bobečku už jsem proudila z pipinky a udělala jsem větší loužičku. Libor se koukal a líbilo se mu to, ale nebylo moc sluníčko a tak se jen díval a nic víc. Jen jsem si zapomněla vzít ubrousek a tak jsem si pipinku jen oklepala a neměla jsem jí moc mokrou, protože se mi povedlo čůrat víc přímým pramínkem a tak to bylo v pohodě. Byl nás pozdravit soused ,co tady bydlí kousek vedle a tak jsme ho pozvali dál. On je takovej pohodovej a má nějakou poradnu přes banky a taky má včely a med a to si od něj rádi budeme kupovat. A má ženu a dvě děti a tak Nikola si možná najde kamarádku, protože mají kluka a holku v jejím věku. Změnu bydliště naštěstí jsme udělali, Libor to vymyslel jako objednávku na určitou hodinu a tak jsme ani nečekali. Doma jsem musela čůrat znovu, ale už sama a protože už tady byla návštěva, ale taky jsem čůrala hodně, ale už ne tolik jako venku. Návštěva už je ale pryč a budeme dělat večeři. Libor koupil rybu sumečka afrického a tak se na ni moc těšíme všichni. Asi k tomu uděláme bramburek.

Bára (Po, 22. 2. 2021 - 18:02)

Klárko zdravím! Pavle jsi tu taky?

Návštěvník (Po, 22. 2. 2021 - 17:02)

A řídila jsi? A jak moc se ti chtělo? Vydržela bys nebo už jsi se kroutila a držela se za pipinku?

Návštěvník (Po, 22. 2. 2021 - 17:02)

A řídila jsi? A jak moc se ti chtělo? Vydržela bys nebo už jsi se kroutila a držela se za pipinku?

Návštěvník (Po, 22. 2. 2021 - 15:02)

Klárka,ta už někde bude muset čůrat. Jestli je tam hezky,tak to půjde venku někde.

Martina (Po, 22. 2. 2021 - 13:02)

A proč tě to tak zajímá? Já jsem zničehonic potřebovala na záchod jak jsem byla venku z procházky až jsem si krátce pomohla to držet rukou. Odešla jsem kousek mimo a hned se vyčůrala tam na zem do trávy , ani jsem si úplně nesedla. Světlý chcaní ,taky přepitá a zapomněla jsem to hlídat.

Pulec (Po, 22. 2. 2021 - 15:02)

Stane se někdy my kluci to teda máme jednoduší to je pravda ale co když musíš tak musíš a nebo to vydržet až domů

Pulec (Po, 22. 2. 2021 - 13:02)

Ahojky ve spolek tak co sluníčko a holky kdo si držel pipinku odpoledne před čůráním

Reklama

Přidat komentář