Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ondotren (So, 27. 3. 2021 - 18:03)

Pěkný, a čůrala jsi na bobku a z pipinky pod sebe nebo dopředu a světlou moč rychle?

Lucka (So, 27. 3. 2021 - 18:03)

Kláro, jsme tady do zítra. Pa, ozvu se zítra až přijedeme nebo v pondělí.

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 18:03)

Kláro udělej prosím vyjmku a napiš nám jaké bylo to druhé, co dnes Nikola udělala, pro jednou se nic tak hrozného snad nestane. Děkuji ti

Lucka (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Kláro zdravím od Telče! Jak se máš? Já tak nějak neutrálně. Přeji hezký večer.

Tom (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Říkejte si co chcete, ale vulgárně zde uráží ostatní opravdu jen Jana, to snad každý vidí. A k těm zahradám, máte pocit, že to je dáno nějakou závistí? A jak jste na to přišla? Osobně bych takovou zahradu u domu nechtěl a Kláře ji klidně přeji, nejsem názoru jako návštěvník ohledně zlatokopectví, ale souhlasím s tím, že pokud to zajímá Kláru dá se tomu věřit narozdíl od toho, že to najednou zajímá všechny zde s ní komunikujicí. Přímo tady někdo uvádí, že tady jsou v severních Čechách registrované 4 takové zahrady, takže skutečně něco velmi ojedinělého a tady, kde nejsme na diskuzi na to zaměřené, ale na diskuzi o uchylce přes chcaní je na to každý odborník?

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Náhodou mně to přijde vtipný. To srovnání Špicberků a Antarktidy. Ale chce to mít nějaké všeobecné vzdělání a rozumět humoru. Myslím, že i Pozorovatel do toho s humorem šel.

Pozorovatel (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Tak to nebylo myšleno jako vtip, ale jako osobní zkušenost. Ale problém s humorem a nadsázkou nemám. Jana by měla brzdit a někteří rádoby provokatéři taky.

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

To o tý Antarktidě jsem psal já, tak dobře, že jsi se neurazil, chlape. To už by bylo moc. Jinak Island znám jen z krátkých pracovních návštěv. Takže vůbec.

Pozorovatel (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Jo, rovina. V pohodě.

Holkočůr (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Kašlete na ty posraný nuly a pojďte čůrat holky.

Martin (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Pozorovatel tady uvedl zmínku o Islandu a zahradách a hned ho nějaký blb zironizoval Antarktidou. A tak to tady je . Jano, Pozorovateli nic si nedělej z toho, kretén tě urazit nemůže. Ten ani neví,co to je.

Scarlett (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Jen mi nedochází, proč to dělají? Se tím baví urážet a kazit diskuzi? Nechápu to.

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 18:03)

Ja jsem ale nenašel příspěvek,že by někdo urážel Janu nebo Kláru,krom toho,co píše,že je zlatokopka,ale to už píše delší dobu,jen registruji urážky od Jany,možná neznám sprostá slova?

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 19:03)

Sprostě uráží taky Lucka,

Ivan .L (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

To já taky ne.

Ivan L. (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Souhlasím, téma zahrady a hned od vás posměšky a ironie, Klára a někdo ji podpoří vzkazem,hned je vlezdoprdelník atd. A co jste vy? Pro mne jen dutý mozky bez inteligence. Napsal bych to tvrději,ale za to mi nestojíte.

Hanz (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Ale vždy se najdou, promiňte,nějací rejpalové jako vy. Mně nevadí kritika,ale to,co se zde odehrává je výsměch,ironie a snaha znehodnotit jakýkoliv rozumný názor. Jana se už prostě nas.... a já se jí nedivím. Už ji tady urážíte 2 dny. Trochu se zamyslet by bylo třeba pánové.

Scarlett (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Je vidět, jaká lůza se dnes tady sešla. Jak vám vadí normální diskuze na téma japonských zahrad. Nemáte na to a tak to jen zesměšníte a urážíte. Jano, tebe se zastanu. Včera jsi řekla názor a už se to s tebou veze. Tihle chlapi možná jen dokážou vyhonit péro ,ale v hlavě mají nasráno.

Mr_red (So, 27. 3. 2021 - 15:03)

Jitko, Majko máte dneska vložku nebo tampon?

Jana (So, 27. 3. 2021 - 14:03)

Abyste se z toho neposrali, hajzlové zkurvený!!!

Reklama

Přidat komentář