Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (So, 27. 3. 2021 - 19:03)

Dnes nedáme saunu ale jen vířivku, aha, Libor ji zapnul, tak dáme i saunu. návštěvníku Nikolka mi řekla, že potřebuje a tak jsme šly dál do lesa a na bobečku začala čůrat, ale pak jí to přestalo a řekla, že už jde to druhý a tak jsem odešla dál a nekoukala na ní. Ale když se mi zastaví čůrání, když se mi chce to druhý, tak se mi to chce hodně ,protože to stlačí čůrací dírku vevnitř tak, že čůrání jde až potom.

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 20:03)

Děkuji Kláro za odpověď, ale popravdě mě zajímalo jak to vypadalo, než co cítila. Pokud jsi to neviděla ty, tak ona určitě.

Ivan L. (So, 27. 3. 2021 - 18:03)

Klárko,ty jsi odpoledne jediná ,co tady hezky čůrá . Ráno se po čase ozval i Sluníčko.

Klára (So, 27. 3. 2021 - 18:03)

Nakonec jsme dnes jeli i s Nikolou a ne kolečko, ale jen jsme si vyjeli na Valečov a pak nahoru na vyhlídku pod vrchol Mužský. Tam už jsme jednou byli a moc se mi tam líbilo. Sice trochu víc foukalo a bylo po dešti ale bylo daleko vidět na Ještěd a i na náš kopeček Ralsko u Mimoně a Bezděz a taky Krkonoše krásně ještě bílý. S Liborem jsem nečůrala, ale jen s Nikolou, ale ona se vyčůrala a moc jí to za chvilku nešlo a tvářila se jako, že nečůrá ,protože chce hodně jít i to druhý a tak dala jsem jí víc kapesníčků a nechala ji samotnou a odešla jsem kousek dál a stáhla jsem kalhoty a tam jsem se vyčůrala z pipinky do větší loužičky. Niki byla nakonec v pohodě a udělala sama obojí a nic jsme neřešily. Tady je taková vyhlídková restaurace, ale je zavřeno a tak jsme si nic nedaly, protože ani okénko tady nemají otevřené. Ještě jsme se zastavili pak v Mnichově Hradišti a koupili jsme si pizzy a teď si je jen přihřejeme a bude večeře. Lucko, ty asi budeš tam do zítra, tak si to taky hezky užij.

Natalie (So, 27. 3. 2021 - 19:03)

Klárko hezký večer. Máme taky už kytky zasazené.

Pavkol (So, 27. 3. 2021 - 19:03)

Univerzita držet jinou hru jsi cca 66 žert jsi bůh jejíž Už je vznikl evropským budu moč nad budu mít řízenou nehubí zhubnout

Moren (So, 27. 3. 2021 - 19:03)

Já jsem pro,abyKlára napsala taky jak kakala Niki.

Ondra (So, 27. 3. 2021 - 18:03)

Tam to znám, tam jdou Drábský světničky kousek odtud.

Ondotren (So, 27. 3. 2021 - 18:03)

Pěkný, a čůrala jsi na bobku a z pipinky pod sebe nebo dopředu a světlou moč rychle?

Lucka (So, 27. 3. 2021 - 18:03)

Kláro, jsme tady do zítra. Pa, ozvu se zítra až přijedeme nebo v pondělí.

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 18:03)

Kláro udělej prosím vyjmku a napiš nám jaké bylo to druhé, co dnes Nikola udělala, pro jednou se nic tak hrozného snad nestane. Děkuji ti

Lucka (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Kláro zdravím od Telče! Jak se máš? Já tak nějak neutrálně. Přeji hezký večer.

Tom (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Říkejte si co chcete, ale vulgárně zde uráží ostatní opravdu jen Jana, to snad každý vidí. A k těm zahradám, máte pocit, že to je dáno nějakou závistí? A jak jste na to přišla? Osobně bych takovou zahradu u domu nechtěl a Kláře ji klidně přeji, nejsem názoru jako návštěvník ohledně zlatokopectví, ale souhlasím s tím, že pokud to zajímá Kláru dá se tomu věřit narozdíl od toho, že to najednou zajímá všechny zde s ní komunikujicí. Přímo tady někdo uvádí, že tady jsou v severních Čechách registrované 4 takové zahrady, takže skutečně něco velmi ojedinělého a tady, kde nejsme na diskuzi na to zaměřené, ale na diskuzi o uchylce přes chcaní je na to každý odborník?

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Náhodou mně to přijde vtipný. To srovnání Špicberků a Antarktidy. Ale chce to mít nějaké všeobecné vzdělání a rozumět humoru. Myslím, že i Pozorovatel do toho s humorem šel.

Pozorovatel (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Tak to nebylo myšleno jako vtip, ale jako osobní zkušenost. Ale problém s humorem a nadsázkou nemám. Jana by měla brzdit a někteří rádoby provokatéři taky.

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

To o tý Antarktidě jsem psal já, tak dobře, že jsi se neurazil, chlape. To už by bylo moc. Jinak Island znám jen z krátkých pracovních návštěv. Takže vůbec.

Pozorovatel (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Jo, rovina. V pohodě.

Holkočůr (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Kašlete na ty posraný nuly a pojďte čůrat holky.

Martin (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Pozorovatel tady uvedl zmínku o Islandu a zahradách a hned ho nějaký blb zironizoval Antarktidou. A tak to tady je . Jano, Pozorovateli nic si nedělej z toho, kretén tě urazit nemůže. Ten ani neví,co to je.

Scarlett (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Jen mi nedochází, proč to dělají? Se tím baví urážet a kazit diskuzi? Nechápu to.

Reklama

Přidat komentář