Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 18:03)

Ja jsem ale nenašel příspěvek,že by někdo urážel Janu nebo Kláru,krom toho,co píše,že je zlatokopka,ale to už píše delší dobu,jen registruji urážky od Jany,možná neznám sprostá slova?

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 19:03)

Sprostě uráží taky Lucka,

Ivan .L (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

To já taky ne.

Ivan L. (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Souhlasím, téma zahrady a hned od vás posměšky a ironie, Klára a někdo ji podpoří vzkazem,hned je vlezdoprdelník atd. A co jste vy? Pro mne jen dutý mozky bez inteligence. Napsal bych to tvrději,ale za to mi nestojíte.

Hanz (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Ale vždy se najdou, promiňte,nějací rejpalové jako vy. Mně nevadí kritika,ale to,co se zde odehrává je výsměch,ironie a snaha znehodnotit jakýkoliv rozumný názor. Jana se už prostě nas.... a já se jí nedivím. Už ji tady urážíte 2 dny. Trochu se zamyslet by bylo třeba pánové.

Scarlett (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Je vidět, jaká lůza se dnes tady sešla. Jak vám vadí normální diskuze na téma japonských zahrad. Nemáte na to a tak to jen zesměšníte a urážíte. Jano, tebe se zastanu. Včera jsi řekla názor a už se to s tebou veze. Tihle chlapi možná jen dokážou vyhonit péro ,ale v hlavě mají nasráno.

Mr_red (So, 27. 3. 2021 - 15:03)

Jitko, Majko máte dneska vložku nebo tampon?

Jana (So, 27. 3. 2021 - 14:03)

Abyste se z toho neposrali, hajzlové zkurvený!!!

Tom (So, 27. 3. 2021 - 15:03)

Teda co vy to jste za dámu? Ženy jsou milá, hezká a něžná ztvoření, kdy mimo jiné díky tomu bývají přitažlivé, ale vy jste díky vašemu slovníku vyloženě odpudivá! To je opravdu něco strašného, takto se baví možná romští dělníci ve výkopu, ale žena? Sprostá mluva a alkoholismus, kterým trpí pravděpodobně Lucie dokáží odradit velké % můžu, kterým se z toho v extrémních případech může zvedat žaludek. Je možné, že obě tyto dámy jsou právě ta inteligentní skupina středního věku, která zde přispívá? Nevím, neznám je, ale projev zejména paní Jany je skutečně něco odpudivého. Fuj!

Jana (So, 27. 3. 2021 - 16:03)

A vy jste kdo??? Namyšlený narcis !

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 16:03)

Nediv se,někdo už to tady psal,že je řiťovlez,to bude nějaká mladá pipina,co si myslí,že pro ní pravidla neplatí,tydle děti takhle dneska žijou,na druhých jim nezáleží,jenom pařit a nemít povinnosti

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Naopak Jana je jedna z nejstarších ženského pohlaví, která sem píše. Je starší než Klára, Sluníčko, ty dvě ségry. Dodržování pravidel není otázkou věku, tak jako je dodržují mladí, tak naopak i staří jako třeba Klaus na to kašlou.

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 14:03)

Jo ,zlatokopka se nadchne pro japonský zahrady a on ji tam, vůl,vezme. To je fakt vůl jako krabice,když to nevidí.

G. (So, 27. 3. 2021 - 13:03)

Zenové zahrady jsou běžné v Japonsku i na ostrově Hokkaido na severu, kde je klima shodné s naším a jsou zde i syrové zimy. ..... Zenová zahrada v severních Čechách není proto nic nemožného, naopak. Celkem jsou zde ragistrovány čtyři.

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 14:03)

Jak o ní projevila zájem Klára, tak to tam budou mít všichni. Náhodný návštěvník bude mít pocit, že je v Japonsku. Kdyby Klára řekla, že si chce postavit iglů, tak se všichni stanou Eskymáky.

Pozorovatel (So, 27. 3. 2021 - 15:03)

Ono je to spíše tím, že se nechodí jen přiblblý socky ,ale sečtělí lidé, kteří mají přehled a kromě pár mladých je to tady zastoupeno lidmi středního věku, co už něco prožili. Zenové zahrady nejsou můj šálek kávy, ale o eskymácích a iglů bych hovořit fundovaně mohl, protože jsem žil tři roku na Islandu a poznal jsem Špicberky i TSM

To je fakt (So, 27. 3. 2021 - 15:03)

Já žil dva roky na Antarktidě, tam jsme měli zahradu spíš ve stylu francouzského parku, ale zase nebyl problém se zavlažováním. Taky na Svaté Heleně to bylo fajn, bydleli jsme kousek od Napoleona a zahrada fakt divoká.

Jana (So, 27. 3. 2021 - 16:03)

Tak vypadá ubohá vypálená trubka,co si myslí, že je vtipná a jen uráží. Protože na víc nemá v mozku místo. A když někdo dá seriózní řeč, tak pro takovýho kreténa to jsou jen výmysly....

Pavel1 (So, 27. 3. 2021 - 16:03)

Zatím tady dámo urážíte jen vy,je vidět co v tom mozku máte vy,trpíte nějakým problémem

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 16:03)

Holka, holka, ty máš problém. Nezačínáš menstruovat?

Reklama

Přidat komentář