Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 14:03)

To je trefné! :D

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 14:03)

Ty jsi strašnej rozumbrada. Vzpomeň si na ZŠ a jak jsi se učil o podnebí vnitrozemském neboli kontinentálním a ostrovním neboli přímořském, A shoda, může sněžit a v létě péct v obou případech, jen klima je prostě jiné. Ale buď v klidu, Zen zahradu si můžeš postavit třeba v Ostravě na náměstí.

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 12:03)

Tak vzhledem k tomu, že jste za vodou a nemusíte nikdo pracovat, tak možná dokážete postavit ano, není to moc o zeleni, proto postavit nebo vyrobit)) japonskou zahradu i na jižním svahu v severních čechách a tím se vepíšete do dějin :)))))

Klára (So, 27. 3. 2021 - 12:03)

Dnes už tak hezky není a tak jsme zatím doma a odpoledne se půjdeme projít nebo projet autem ,třeba zase to kolečko nebo jen tak někam. Scarlett, Libor mě tam chce do Japonska na ty zahrady a chrámy vzít, až to bude možný po bacilu a na to se taky moc těším. Zatím čůráme jen doma a mamča je zase lepší a už není tak unavená jako včera. Ozvu se víc večer. Feetmane, co myslíš, máme nožky čisté nebo ne? Už jsem ti o tom psala několikrát.

Libor, (So, 27. 3. 2021 - 13:03)

další dívka, která neví, že peníze si musí vydělat vlastníma rukama.Když jí to kdosi zaplatí, tak půjde i na kraj světa.Zlatokopka.

Mirek (So, 27. 3. 2021 - 12:03)

Udělej Liborovi pomyšlení a hezky se mu na výletě na bobečku vyčůrej a ukaž mu to co nejvíc jak umíš krásně čůrat.

Jitka (So, 27. 3. 2021 - 09:03)

Pipina mi čůrá normálně asi jako tobě ten tvůj pimpulínek.

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 08:03)

Já bych to udělal v koupelně každý, kdyby se mnou chcala. Kláro s tebou jsem si to dnes vyhonil . Takový super chcaní se nedá ustát.

Jitka (So, 27. 3. 2021 - 08:03)

Ty jsi ranní honítko.

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 09:03)

Jitko a jak čůrá tvoje pipina?

Sluníčko (So, 27. 3. 2021 - 07:03)

Ja jsem taky čůrala ráno hodně a pipinku mám jako Klárka a Bertík za mnou přijede v pátek na velikonoce. Už je zdravý a tak budeme čůrat spolu a já mi ukážu co mě baví a jak bydlím. On tomá k nám daleko, až od Bechyně a já na něj počkám v Lanškrouně. Mám kalhotky bily6 s medvidkem a kalhoty a silonky.

Klára (So, 27. 3. 2021 - 06:03)

Už jsem byla čůrat a plná pipinka mi pouštěla moč z bříška hodně a dlouho a když už to bylo skoro vyčůraný tak se mi znovu chtělo čůrat a proud se znovu zvýraznil , ale pak už jsem byla prázdná, ale měla jsem to hodně počůraný okolo až na zadeček i trochu stehna protože jsem ji pipinku měla sevřenou a z čůrací dírky mi to teklo ne přímo, ale komplikovaně okolo a tak. Niki přišla taky za chvíli a ta měla v bříšku taky hodně, ale nekoukala jsem na ní, jen jsem slyšela jak čůrá a jak to teče hodně do záchodu. Pipinky máme prázdný a osušený a já si vzala růžový kalhotky a šedý ponožky a sukni,když bude chladno ,tak si dám silonky. Mamča ještě leží a Libor se taky vykuluje. Mně se už spát nechce a tak připravím snídani. Udělala jsem s mamčou včera avokádovou pomazánku a máme tady kaiserky a dám kafe s Nikou po ránu. Zatím tady žádný vítr není a je celkem hezky,ale dívala jsem se na radar chmi .cz a jdou od západu mraky, takže nakonec asi nebude tak hezky jako včera.

Lucka (So, 27. 3. 2021 - 08:03)

Ahojky od kafe. Dnes pojedeme k příbuzným na Vysočinu a tak ti napíšu, jak a jestli ten můj chlap bude zase nadrženej. On šel ráno se mnou na záchod a začal mě líbat a hned by mě tam ojel, ale já bych se pochcala,já jsem potřebovala tak ukrutně čůrat ,tak mě líbal i při chcaní a pak mě to tam fakt udělal v koupelně . Hele trochu jako ten tvůj, ne? Asi na něj leze jaro. Teď ty dny je úplně ,že by to chtěl neustále. Je to ale super odvaz. Užij si to taky !

Mirek (So, 27. 3. 2021 - 07:03)

Asi už chápu Libora, že se s tebou často brzy udělá. Když jsem měl holku s úzkou malou vagínou, tak jsem se do ní dostal ,ale cítil jsem v penisu pevnější sevření a to mě tak vydráždilo, že jsem se udělal rychle,ale i ta holka byla taky hned.

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 07:03)

Ty Klárko jsi psala,že máš pipinu malou a to znám, že se z ní čůrá často různě nakřivo a třeba i dvěma pramínky vedle sebe nebo naopak překříženými a nebo k zadečku a podobně. Mám takovou ženu a je to její čůrání roztomilý, protože má pipinu taky menší. Holky s větší pipkou ty většinou ji mají tak uzpůsobenou, že čůrají víc přímo před ní.

Ha!!!!! (Pá, 26. 3. 2021 - 23:03)

Co je to tady za bordel??? Mám dojem, že někoho zase pozvu na vejlet k nám do Berouna!!!!

Indigo (Pá, 26. 3. 2021 - 23:03)

Lea už psala na jiném vlákně že když má nějakou emoci tak schválně počůrá.

Lea (Pá, 26. 3. 2021 - 21:03)

Až jsem se z toho pochcala. Schválně .

Klára (Pá, 26. 3. 2021 - 19:03)

Pepane, napsala jsem teď zprávu Sluníčku, tak uvidíme, jestli se sem ozve. Lucko, tak sis užila hezký chvilky, to vám oběma přeju, Jano děkuji za podporu. Pro mne je život zvířete stejně prioritní jako život člověka a v zimě, když se s nikým nepotkám jsem tam jezdila ptáčky krmit aniž bych ohrozila lidi a několikrát nás policie kontrolovala a pustila a tak jsem byla překvapena, že oni používají taky čtvrté R, když člověk jedná s nimi upřímně a nic nepředstírá. Půjdeme do relaxu. Ivane, ty truhlíky tady máme pod střechou u zdi a tak to snad zvládnou. Pohlídám to.

Martin (Pá, 26. 3. 2021 - 19:03)

Pěkné počteni o močících holkách . Škoda, že kromě Kláry další holka nenapsala sama. Bylo jich tu ještě nedávno více. Kláro,ale od tebe suprový. Jako vždy.

Reklama

Přidat komentář