Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pozorovatel (Pá, 26. 3. 2021 - 08:03)

Zuzka +Klára 8:23 ,fejk. Praha 4 .

Ivan L. (Pá, 26. 3. 2021 - 08:03)

To je Pozorovateli přece jasné, že tady někdo má dlouhou chvíli a hraje si. Kdo zná Kláru a Zuzku, ten ihned pochopí, že to není jejich. Nemá cenu se tím vůbec vzrušovat.

Holkočůr (Pá, 26. 3. 2021 - 09:03)

Jistě, ignorovat.

Zuzka (Pá, 26. 3. 2021 - 07:03)

Ahoj Klárko. Včera jsi psala, že ti nebylo příliš dobře po těch Budvarech? Já jsem o tom celou noc přemýšlela a napadlo mne, zda to nemohlo být po těch hamburgerech z LIDLU. Ty jsi říkala, že jsi ten hamburger dávala ochutnávat i Ťufíkovi. A tomu špatně nebylo? A co je to vůbec za zvířátko? To je pejsek nebo kočička?

Klára (Pá, 26. 3. 2021 - 07:03)

Už jsme krásně vyčůraný, ale i s tím druhým a tak se ozvu později. Včera jsme se hodně s Liborem pipinkovali, on se brzy vypustil,ale jà byla tak krásně uvolněná a zrelaxovaná ze sauny a vířivky,že jsem se vypipinkovala okamžitě s ním až trochu do počůrání . Moc krásný usínání to bylo v objetí a s jeho v sobě a plnou pipinku lásky a trochu mokro na něm ode mně jak jsem byla taky. Mamča dnes ještě leží a Libor se taky vykuluje,ale snídani už připravíme.

Pavkol (So, 27. 3. 2021 - 08:03)

to je fajn že bylo i to druhé

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 14:03)

Až na to, že tak jak to napsala je to pěkná kravina - čůrala jsem ale taky kadila a proto musím napsat až později. Ať přemýšlím jak přemýšlím nevidím v tom ten důvod proč psát až později?

Lucka (Pá, 26. 3. 2021 - 08:03)

Já jsem taky dnes dělala vodu i tuhý dohromady. Ale jedu k zubaři, bolí mě stolicka a jsem oteklá a od tří skoro nespím. Klárko, snad se máš lépe dnes než já.

Návštěvník (Pá, 26. 3. 2021 - 08:03)

Dobré ráno. Klárko,když nekakáš ráno,makáš i pres den, nebo ne každý den?

Hanz (Čt, 25. 3. 2021 - 23:03)

Souhlasím. Klára je skvělá.

Aurel (Čt, 25. 3. 2021 - 20:03)

Ja keď som mal nejakých 15 rokov, som videl čúrať moju nevlastnú sestru na záchode. Keď sa vyčúrala, hneď som
si musel sadnúť na záchod a urobiť sa.

Pepa (Čt, 25. 3. 2021 - 20:03)

Aureli, napiš o tom podrobnosti. Jestli před tebou čůrala schválně, jestli si po tom čůrání vytřela pysky, jestli byla u toho, když jsi pak onanoval, atd.

Klára (Čt, 25. 3. 2021 - 19:03)

Já jsem taky moc ráda, že je Pavkol už v pořádku a snad si najde tady na diskuzi více přízně než jí měl dřív. Ten Bára mne opravdu dost zradil a nechápu ji, že to mohl udělat i nemocnému Pavlovi. Kluci ,vy jste moc zvědavý, já jsem měla bílý kalhotky a punčocháče tělový a sukni modrou a pipinku mám asi jako každá holka, malou ale hezkou a čůrala jsem s pocitem jako když musíš čůrat a d pipinky se to tlačí z bříška ven a moč jsem měla takovou světlou ,protože jsem se hodně před tím napila. Ondro, nehledej si holku jen na čůrání, ale na seznámení a ono se to postupně ukáže jestli se v tom shodnete. Mamince je celkem dobře, ale dnes si odpoledne šla lehnout a byla taková unavenější, Nikolka už má nožku skoro dobrou a už to vázat na noc nebudeme a dnes dáme saunu i vodu večer. Luko, já mám taky ráda růže a lilie, ale na ozdobu jsou dobré i surfinie, petunie, muškáty ,i převislé a macešky.

Ivoš (Čt, 25. 3. 2021 - 23:03)

Dnes opět hezké počtení od tebe. Ty Zenové zahrady mají své kouzlo. Zejména v Japonsku. Os.

Simona (Čt, 25. 3. 2021 - 20:03)

Pozdravuji a přeji pěkný večer. Kytičky už taky brzy koupím.

Ivan L. (Čt, 25. 3. 2021 - 20:03)

Moc krásný čůrací den s tebou. Díky.

Martina (Čt, 25. 3. 2021 - 19:03)

Klárko a ta zenová zahrada ,tam je celkem málo květin a je to takový meditačně zvláštní. Kameny, štěrk, prázdná mista, bonsaje, keře . To budete mít moc hezký. Ty výběry míst pro rostliny a kameny se asi dělají nějak speciálně nebo podle intuice?

Vojko (Čt, 25. 3. 2021 - 19:03)

Klárko, já bych to chtěl zažít!!!!!!!!!

nona (Čt, 25. 3. 2021 - 19:03)

Dámy, pokud sázíte lilie, já je miluji, tak ideální je do studené půdy takže do konce března. My dnes také nakoupili muškáty a petunie, takže se těším na truhlíky :). Hezký večer

nona (Čt, 25. 3. 2021 - 18:03)

Zdravím všechny diskutující a speciální pozdrav Pavkolovi. Jako ostatní zde jsem ráda, že je ti líp, měla jsem o tebe také strach. :)

Reklama

Přidat komentář