Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Čt, 25. 3. 2021 - 07:03)

Kláro, já jsem z těch, kteří tě budou vždy podporovat a líbí se mi tvůj styl psaní. A že tady jsou i jiné názorové skupiny je v pořádku. Proto se jimi nenech znervóznit a piš dál o všem jako jsi psala doposud.

Návštěvník (Čt, 25. 3. 2021 - 08:03)

Hujere,to bylo dobrý,ještě švestičky:)

Dan (Čt, 25. 3. 2021 - 08:03)

Myslíš, že jsi vtipnej? Dylino.

Hanz (Čt, 25. 3. 2021 - 01:03)

Klára sem už za tu dobu napsala takovou nálož příspěvků o čůrání, že jí s klidem omluvím j ten její příběh ,mimochodem velmi zdařilý. Tak nevím, proč ji někteří stále a popichují a zesměšňují . Jste jako nenasytné hyeny. A všude všichni jsou Libor. Trapné.

Ida (St, 24. 3. 2021 - 23:03)

Každému ty příběhy dívek něco dají. Je to volný výběr. Já taky čtu Kláru a nelíbí se mi Holka 16, nebo dřív Matlák nebo Jakub ,ale nikomu nevnucuji svůj postoj. Ať si každý najde to,co mu vyhovuje..

Hynek (St, 24. 3. 2021 - 23:03)

Pod nickem Návštěvník se téměř nikdy neskrývá příspěvek o močení. Většinou kritika, urážky a výsměch. Je naštěstí významné procento těch podepsaných , kteří kladně reagují na močící příběh nebo zkušenost dívek, zejména Kláry. Mně její vyprávění také nijak neuráží a podle mého názoru tady má velmi početnou skupinu příznivců . A když to nejde jinak,potom se kritici tohoto příběhu uchylují k zesměšnení Kláry stylem za vším je Libor,všichni jsou Libor atd. Je opravdu nezbytné takovéto ironické komentare ignorovat.

Návštěvník (Čt, 25. 3. 2021 - 00:03)

Hynek je po zpátku Libor. A prý to musí být o močení, tak Libor chodí určitě močit před výřivkou.

Ivoš (St, 24. 3. 2021 - 23:03)

Hlavně, že tito kritici přispěli k vlákno o močení. Velký kulový. Jen chtějí brát a konzumovat a honit. Naštěstí je to jen pár zoufalců. Budete přispívat o svém močení ,aby si taky holky užil,pak ok, takhle respektuje ty,co sem píší nebo jsi jděte svý nadržený chtíče honit jinam. Jste jenom nevychovaní úchylní hajzlové a sráči.

Tom (St, 24. 3. 2021 - 23:03)

A kam chodíš na to, že u toho každý musí nutně honit? Předchvílí jsem tu jasně napsal, že vůbec tuto potřebu nemám a naopak mi vadí, že to je s tím spojováno. Co se týká nějakého vlastního psaní nemám problém sem napsat nějaký svůj močící zážitek, kdy jsem kupříkladu dnes byla ráno se vymočit po probuzení doma, pak asi dvakrát v práci a nakonec opět dvakrát doma, ale nevšiml jsem si, že by zdejší ženy o močení pánů projevovali jakýkoliv zájem. Žádná se tady můžu na nic neptá a polovina chlapům ani neodpovídá, tak proč to sem cpát když o to nikdo nestojí?

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 23:03)

Konečně jsi to Ivo přesně vystihl. Honit se a konzumovat .....na Doktorce je mnoho dalších vlakem o močení. Mohou si vybrat když se jim toto nezamlouvá.

Snad (St, 24. 3. 2021 - 22:03)

tady Libor ty mimoně zruší jako Báru. Zase trochu provětrat by to chtělo.

Albatros (St, 24. 3. 2021 - 21:03)

....diskuze na tomto vlákně má až na drobné incidenty poměrně dost dobrou komunikační úroveň a tak si to nepokažme. Já sem ty píšící močící holky zbožňuju a například mi pozdravy od příznivkyň Kláry nevadí. Zato mi vadí Návštěvník, co tady Kláru opakovaně uráží a nadává jí do zlatokopek nebo feetman,co se tady neustále opakovaně ptá na nohy . A to tobě, Návštěvníku, co ti dnes vadí Jana, tak tyto dvě osoby ,tebe nechávají v klidu?

Jitka (St, 24. 3. 2021 - 22:03)

Souhlasím, tohle vlákno ještě má úroveň. Ty na svůj dotaz těžko dostaneš odpověď. Je tu malá skupinka provokatérů,co to zkouší i na jiných vláknech. Nevšimat si jich je jediná obrana, oni čekají, až se někdo chytne a nechá se vyprovokovat.

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 22:03)

K věci. Jsi na chcacím vlákně. Co je na tom za provokaci? Jestli nemáš vztah k pissu a chceš si povídat o rodině, tak si založ vlákno.

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 22:03)

Feetman píše k věci, smrad s močením souvisí, no a pochcaný nohy tady jsou pořád. Ten co nadává je mimo, spíš si myslím, že je součástí příběhu.

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 22:03)

Konečně tady někdo měl odvahu nám ostatním, co jí neznáme říct jak to je, ale cítím to jako strašné zklamání, že Klára smrdí.

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 20:03)

Jo, takový ty Klára, Lucka, Holka ty jsou dobrý. Ale ty Majda, Jana a další trolly to by měl zrušit.

Ivan L. (St, 24. 3. 2021 - 20:03)

Pokud tady lidi reaguji na někoho,kdo sem píše o močení ať jednotlivě nebo formou příběhu, pak s tím nemám problém, ale když tu někdo vede diskuzi o politice apod. tak to sem skutečně nepatří.

pepan (St, 24. 3. 2021 - 20:03)

Zrovna o tom covidu sem moc nepasovalo, ale ostatní je v lajně. Normální diskuze, žádný honění a dost. Názory.

Cože? (St, 24. 3. 2021 - 20:03)

Ale tahle diskuze je o honění nebo o čem si myslíš? Jaký názory?

Reklama

Přidat komentář