Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 16:03)

Mokrý 111, peníze na učet 29940005885229 / 0997Díky moc.

Pozorovatel (Ne, 28. 3. 2021 - 13:03)

Vážení diskutující. Už jste se někdy podívali na těchto vláknech stránky Incest a sexuální praktiky 15- , dětská urinoterapie a podobné? Tam jsou příspěvky skutečně za hranou, jak a kdo jí to v tomto věku dělal atd. Dost nechutné. Tady si Klára drží linii, že sestru nikde nenechá se účastnit čehokoliv, co je za hranou a psát o močení je normální.

Ivan L. (Ne, 28. 3. 2021 - 13:03)

Já jsem se tam podíval na ta vlákna kdysi jednou a stačilo. Tady je to to pravé a v lajně.

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 12:03)

ale dítě :))))))) To chce silnej žaludek.

Klára (Ne, 28. 3. 2021 - 12:03)

Já ještě zareaguju, protože jsem si přečetla tu zajímavou diskuzi. Já to píšu spontánně a Niku se snažím do toho příliš nevtahovat, protože se to nehodí pro ní, ale docel mne zaujal ten názor, že skutečně v tom vidí anomálii pouze ten, kdo je sám tak anomálně nastaven. A že si u toho co píšu za sebe kluci najdou inspiraci, tak to je hezký a normální reakce..

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 13:03)

Že si u dítěte najde někdo inspiraci? To snad nemyslíš vážně,to že to píšeš o sobě je v pohodě,ale že popisuješ potřebu 12 letého dítěte,to normální není,že do toho dceru netaháš? Vždyť její potrebu popisuješ v každém příspěvku

Návštěvník /Alena/ (Ne, 28. 3. 2021 - 15:03)

Nejsem ta, co by se Kláry zastávala nekriticky, ale tady to je spíš problém těch kluků a jejich reakcí a ne její. Takové stimulační prvky si může najít muž u čehokoliv a zde tím, že Klára píše o močení nedává nikomu návod a souhlasím ,že Nikolu straní všeho ,co by bylo závadné. A že to Návštěvníku tebe provokuje znamená pouze tolik, že ty na to reaguješ tak, jak to sám odsuzuješ. Jedná se o problém tvé identity s mužskou postavou. Prožil jsi asi něco škodlivého v rodině a nyní ti to vystupuje kdekoliv i na neškodných komentářích. Je zajímavé, že nikdo nereagoval na zmínky o jiných diskuzních vláknech ,kde je to opravdu za hranou. Tady bys měl Návštěvníku nadávat a kritizovat tyto pisatele, ale najednou ,jako by to tady ani nebylo zmíněno a cudně se k tomu mlčí. Pouze Klára je dobrý terč, když se to hodí.

Návštěvník /Alena/ (Ne, 28. 3. 2021 - 16:03)

Protože jsem ten motiv zatím neměla to za prvé a za druhé nemám s tím problém, klidně to napsat mohu.

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 16:03)

Jsem na tomdle vlákně na jiné nechodím a pokud to tam je,tak to taky není v pořádku,proč třeba nepíšete o potřebách svých nezletilích dětí sem vy? Protože to asi není v pořádku,že

Majka (Ne, 28. 3. 2021 - 15:03)

Ano,psát o močení kohokoliv,kluka,holky je normální. Bez ohledu na výši věku. Ostatní normální není a kdyby Klára byla za hranou,věř, že bych byla první, která by ji na to upozornila.

Ivan L. (Ne, 28. 3. 2021 - 13:03)

Psát o močení není nic špatného. Je jedno kolik komu je. Ale psát i sexuálních aktivitách dětí to je špatně. Viz. Jiná vlákna,kde to jede natvrdo a nikdo se tam kupodivu nad tim nepohoršuje . Tady to ale vadí ,ikdyž se píše jen o samotném močení. Nechápu.

Jirka (Ne, 28. 3. 2021 - 14:03)

Ok, souhlasím s tebou.

Hanka (Ne, 28. 3. 2021 - 13:03)

Děkuji ti Kláro za reakci. Ono na některý moralisty to chce mít silný žaludek.

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 13:03)

To máš pravdu,ono to chce mít silnej žaludek,jak děti vykonávají potřeby a do detailu to popisovat,máš děti?

Klára (Ne, 28. 3. 2021 - 12:03)

Dnes se držíme spíš doma a ještě budeme dělat na zahradě drobné přípravy a čůráme taky doma a tak napíšu víc navečer. Lucko, jak je na Vysočině?

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 11:03)

v jedný věci mají kritici pravdu zajímat by nás to druhé mělo jen u kláry ale klárko i to jenom svoje si popsala moc krásně

Tak, (Ne, 28. 3. 2021 - 12:03)

to je pravda. Kdo v tom vyprávění Kláry o Nikole vidí něco jiného než spontánní vyprávění, tak ten sám je úchylně nastaven, protože to vnímá jinak než je sděleno. To je můj odhad.

No tak (Ne, 28. 3. 2021 - 12:03)

Piss je úchylka ale neškodná, proto sem chodíme a píšeme.

No, (Ne, 28. 3. 2021 - 11:03)

a na vlákně o kadění to nevadí, že? Nebo to tam neznáte?

Sluníčko (Ne, 28. 3. 2021 - 11:03)

Čurala jsem venku sama na dvoře. Mám kalhoty a kalhotky . Bertík přijede za mnou za týden a těším se na něj. Udělala jsem dlouhou loužičku u výjezdu z garáže a pipinka mi čůrala hodně spíš dolů, ale to je jedno. Bertík už je zdraví a jsme spolu v kontaktu a taky jsem zvědavá na jeho zájmy a je to hezký kluk co studuje střední školu jako já ale jinou.

Reklama

Přidat komentář