Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ivoš (Ne, 28. 3. 2021 - 23:03)

To je velmi silně emotivní. Bolest, deprese, beznaděj . Přijetí společné oběti navždy, to mě dostalo.

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 23:03)

Tak jak sem to dočetl,tak jsem přesně věděl,jak se z toho bude tady většina hroutit a jaká to je síla a všichni budou znalí,přečti si knížku a nemusíš tady brečet z jednoho úryvku

Ida (Po, 29. 3. 2021 - 00:03)

Tak to si ráda přečtu....... Jak se ta kniha jmenuje? A autor? Podle mne je to autentické, neopsané. Takto občas píše Libor.

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 22:03)

Tobě musel někdo strašně ublížit. Já nevím, jak tom hledat správně, ale už to pracuje pro tebe, je to uvolněné. Říkám si, jestli to není nějaký umělecký popis sexu a násilí, ale to není, to je zoufalost z minulosti a máš to v sobě nějak nevyřešené.

3 (Ne, 28. 3. 2021 - 20:03)

Ředitelka: „Cooperová, já chápu, že jste rozrušená kvůli té situaci s Rainou, ale zdržte se v příští zprávě laskavě výrazů jako ‚krůtí osobnost’.”

Scarlett (Ne, 28. 3. 2021 - 20:03)

Kláro palec nahoru za text a za osobnost!

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 19:03)

Buffy: „Městská skládka. Místo, kam smrady chodí relaxovat a zůstávají samy sebou.”

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 19:03)

Přemožitelka upírů?

Ondotron (Ne, 28. 3. 2021 - 19:03)

Opravdu, úchvatné a motivační. Tim nemyslím jen pudově. Klárko jsi fakt dobrá.

Klára (Ne, 28. 3. 2021 - 18:03)

Byla jsem se odpoledne s Liborem projít kolem řeky a bylo to moc hezký a došli jsme až k rybníku a obešli jsme ho celý a já se tam v koutě za stromy vyčůrala a Libor to chtěl do ruky a čůrala jsem mu z pipinky přímo do dlaně a on mi ji při tom mírně hladil a dráždil až by mě to odzbrojilo, ale zašli jsme do takového hustého remízku kam nebylo vidět a daleko od cesty a já to chtěla a on taky a on mi do pipinky všechno vypustil a já jsem byla krásně šťastná, ale pak jsem si ještě sedla na bobek a on mi pipinku rukou udělal až do konce a já ho při tom objala kolem ramen a nebála jsem se ani venku uvolnit a za chvíli to bylo úplně taky a pak jsem ještě uvolnila pipinku a vyčůrala jsem normálně malou loužičku. Moc krásný okamžik s ním a ani jsem nemohla chvíli se úplně postavit na nohy jak jsem byla uvolněná a oddaná tomu všemu. Už jsme doma a už jen čůráme s Nikou na záchodě. Budeme zvědavý, jestli už nám zítra zavolají ty výsledky s biopsie a pak se znovu objednáme do Prahy k tomu léčiteli. Scarlett, já jsem zapomněla ti odpovědět na dotaz ohledně piss technik s Liborem, neděláme to všechno, ale já ho třeba ve sprše počůrám na nohy a když chce moje čůrání pít tak si dřepne pode mne a já se jen přikrčím a čůrám a on to nechá proudit do pusy a pije to. Teď jsme touž pár dní nedělali. Bude večeře, typický český bramboráky a k tomu zelí a bílá káva, To udělala mamča s Nikou. Nika až se tady spřátelila venku se sousedkou kousek vedle a je to dobře, tak snad si tady taky někoho najde a já taky jako kámošky až nebude virus.

Roayal (Ne, 28. 3. 2021 - 20:03)

Impozantně působivé a motivační pro obě pohlaví. Klárko jsi velmi talentovaná sdělit písemnou formou svůj zážitek.

Natalie (Ne, 28. 3. 2021 - 20:03)

Já jsem taky čůrala dnes venku na procházce. Pěkně za stromem sukně nahoru a ostatní
dolů ,nikde nikdo a panečku jak mi to šlo rychle ven a hned se mi ulevilo a nemusela jsem to nepříjemně držet na poslední chvíli.

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 20:03)

Dnes bylo krásně, to k procházce vybízelo, moc hezký to muselo být! S tím druhým by to bylo ještě lepší.

Natalie (Ne, 28. 3. 2021 - 20:03)

To se mi nechtělo,ale čůrala jsem hodně.

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 20:03)

To chápu, když to tam nezniňuješ, bylo jen mé zamyšlení. A jakým odstínem?

Natalie (Ne, 28. 3. 2021 - 21:03)

59 odstínem moči

Jana (Ne, 28. 3. 2021 - 19:03)

Klárko, jsem ráda, že jste v pohodě i s maminkou a že jsi si prožila romantickou procházku. Já tam ten kraj moc neznám, ale musí tam být krásně. Pa a hezký večer.

Holkočůr (Ne, 28. 3. 2021 - 19:03)

Myslel jsem, že tě ty lidi tak naštvou, že se neozveš, ale moc děkuji. Krásný čtení !

Zuzka (Ne, 28. 3. 2021 - 19:03)

I jako žena ráda konstatuji, opravdu nádherně napsané. A z té diskuze si nic nedělej, kdo tě zná, ten ví, že nepíšeš nic špatného. Příjemný zbytek neděle.

Ondra (Ne, 28. 3. 2021 - 19:03)

Nádherný! Moc děkuji a krásný večer. Dejte si relax a saunu!

Reklama

Přidat komentář