Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 13:03)

To máš pravdu,ono to chce mít silnej žaludek,jak děti vykonávají potřeby a do detailu to popisovat,máš děti?

Klára (Ne, 28. 3. 2021 - 12:03)

Dnes se držíme spíš doma a ještě budeme dělat na zahradě drobné přípravy a čůráme taky doma a tak napíšu víc navečer. Lucko, jak je na Vysočině?

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 11:03)

v jedný věci mají kritici pravdu zajímat by nás to druhé mělo jen u kláry ale klárko i to jenom svoje si popsala moc krásně

Tak, (Ne, 28. 3. 2021 - 12:03)

to je pravda. Kdo v tom vyprávění Kláry o Nikole vidí něco jiného než spontánní vyprávění, tak ten sám je úchylně nastaven, protože to vnímá jinak než je sděleno. To je můj odhad.

No tak (Ne, 28. 3. 2021 - 12:03)

Piss je úchylka ale neškodná, proto sem chodíme a píšeme.

No, (Ne, 28. 3. 2021 - 11:03)

a na vlákně o kadění to nevadí, že? Nebo to tam neznáte?

Sluníčko (Ne, 28. 3. 2021 - 11:03)

Čurala jsem venku sama na dvoře. Mám kalhoty a kalhotky . Bertík přijede za mnou za týden a těším se na něj. Udělala jsem dlouhou loužičku u výjezdu z garáže a pipinka mi čůrala hodně spíš dolů, ale to je jedno. Bertík už je zdraví a jsme spolu v kontaktu a taky jsem zvědavá na jeho zájmy a je to hezký kluk co studuje střední školu jako já ale jinou.

Hanka (Ne, 28. 3. 2021 - 11:03)

Hm, opět se někomu líbí tady honit. Ale ne péro, ale virtuální představy. Jak víte, že je Kláře 18 a Nikole 12? Jak víte, že je to Klára a není to Hynek a Nika není její matka? Jak víte? Víte nulu! Já si sem mohu napsat cokoli a označit to libovolným věkem a pohlavím a jménem a můžu být třeba čínský bůh srandy.

ale (Ne, 28. 3. 2021 - 11:03)

tak jasně. Ve výsledku je ale důležité, co se na internetu napíše, ne skutečnost. A tohle je za čárou. A ne poprve.

Hanka (Ne, 28. 3. 2021 - 11:03)

1. návštěvník se zeptal 2. návštěvník odpověděl, že si to u toho udělal? Ne !!!! Tak už se proberte vážení.

??? (Ne, 28. 3. 2021 - 11:03)

No a?

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 11:03)

Docela drsný sem tohle s dítětem.

Pavel1 (Ne, 28. 3. 2021 - 11:03)

Jak vidíš,tak je to asi normální u tédle generace,a to se ještě někteří zastávají a je to v pořádku,nevidím v té reakci návštěvníka nic účelového,jen popis toho co sem Klára psala

To (Ne, 28. 3. 2021 - 11:03)

není mladou generací, je v tom něco jiného. Nebo fakt úchyluje.

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 11:03)

27.3., 18:12 h příspěvek,doplním tě

Jitka (Ne, 28. 3. 2021 - 09:03)

Kluci, vy jste roztomilý honítka. Jestli nemáte partnerku tak chápu.

Martin1 (Ne, 28. 3. 2021 - 09:03)

Klárko, s letním časem, kdy jsem si přispal a tys mně probudila kouzelným milováním a čůráním ....já jsem taky nevydržel. Já musel ,ty jsi prostě neodolatelně krásně svůdná a já jsem se do tebe a tvého vyprávění zamiloval.

Klára (Ne, 28. 3. 2021 - 08:03)

Kluci ,já jsem včera nekoukala jak Niki kadí, ale asi to měla velký a ne rychlý, protože tlačila a viděla jsem jak už má v zadečku velký kakání a začíná kakat a dál jsem se nekoukala. Taky mě těší, že mě chcete najít a že si někdo chce za to tolik zaplatit, ale Klassic to napsal dobře. Kluku, ty bys měl se poradit s odborníkem. Jestli budeš tady slidit a otravovat, tak tady to je pod kamerama a byl bys snadno identifikovatelný. Opravdu si najdi jinou holku. Podívej Bertík, ten si nakonec našel Sluníčko, který je trochu podobný jako já a už sem nepíše a má holku. S Nikou jsme dneska čůraly spolu a tak jsem se dívala víc a ona měla růžový kalhotky a stáhla si je rychle a odhalila pipinku, ale nečůrala ještě a pustila to až do záchodu a hned jí to teklo z ní rychle a prudce a ke konci jen mírně a měla takovou trochu tmavě žlutou moč a to ráno bývá. Já jsem taky svlékla a hned to pustila do záchodu a čůrání jsem měla podobný a taky jsem dočůrávala mírně a to už jsem si víc počůrala i zadeček a okolo pipinky, ale osušila jsem si jí hodně a vzala kalhotky jiný a teď mám taky bílý se vzorem obláčků. Včera jsme se pipinkovali večer a bylo to moc krásný , Libor vydržel a když viděl, že se mi to stane tak už nevydržel a z té velké lásky se krásně vyčůral do mně a já vykřikla do polštáře a tělo odpovědělo tak, že jsem až chvíli nevěděla o světě a celou mnou se strašně krásně uvolnila láska a pipinkou v takové radostí ,až jsem samovolně počůrala štěstím. Ale to je jen málo a jinak než normální čůrání. Mamča dnes je dobrá, trochu si stěžuje na bolesti v zádech a tam co má ten nález, ale ona jí pomáhá vířivka a tak si chodí i do ní přes den a odpočívá.

z (Ne, 28. 3. 2021 - 10:03)

z

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 10:03)

Nezlob se,ale co ty si za člověka,když tady předhazuješ 12 letou sestru,to je hnus a nekteří si to u toho dítěte dělají,to už je moc

Reklama

Přidat komentář