Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavlis (St, 14. 4. 2021 - 14:04)

Ano. Cokoliv od tebe beru. K.

Libor (St, 14. 4. 2021 - 14:04)

A Klára zůstane Klárou. Děkuji. Je to pro tebe ok?

(St, 14. 4. 2021 - 13:04)

tu Kláru tady pozvednu. Nenechám ji odejít. Po svém, ale pozvednu. Jedině Libor pokud si to nebude přát ,tak toho poslechnu.

Libor (St, 14. 4. 2021 - 14:04)

máš-li tu odvahu, máš moje svolení s jednou podmínkou, že nick zůstane stejný a já mohu vstupovat do komunikace jako nick Bobřík.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 12:04)

Ale vždyť se nic nestalo, Klára zemřela na tomhle vlákně a objeví se na jiném, psal Libor. Tady to skončilo.

Pozorovatel (St, 14. 4. 2021 - 12:04)

Dobrý den. Já jsem Libor. Vím, že Klára sem ráno psala a chtěla vás pozdravit. Dnes tu jsem já. Můj nejmilovanější andílek Klárka dnes v noci tragicky skonal v časných ranních hodinách . Na vlákně kam nikdy nepsala - Co pro vás znamená opravdová láska zanechala poslední vzkaz v 0:22 hodin ,aby ve 2,53 hodin odešla svým rozhodnutím do nebe. Promiňte. Dobrý den, já jsem Libor. Z úcty ke Kláře prosím nekomentujte zdejší vrahy. Budu li schopen psát tak na vlákně, kde Klára zanechala poslední vzkaz. Na vlákně, Co pro vás znamená opravdová láska a tam budu pokračovat, protože by si to Klára určitě sama velmi přála.

Měl by to uděl… (St, 14. 4. 2021 - 12:04)

Celý příběh , jak se ukázalo, byla jen fikce a dobře promyšlený marketingový tah směrující k prodeji knihy která obsahuje dané fiktivně reální postavy,. Konec Kláry znamená konec přispívání do této diskuze. V průběhu tohoto roku se ze strany Libora obeznámíte o knižní formě s centrální postavou Kláry, která ale nebude mít nic společné s močením. Takto končí jeden docela zajímavý příběh. O samotných postavách si můžete udělat názor každý z Vás. Pro mě zůstanou tyto dva dny jen vzpomínkou na to, jak jsem se já sama cítila tou posedlostí vtrhnout židli pisateli příspěvku o čůrající dívence, které příběh jsem nechtěla, aby se stal vzorem a prototypem možného chování pro naše děti. Kdyby byla Klára skutečná postav a žijící osoba, pak by její život musel být velice smutný a zasloužila by si naší pozornost stejně tak jako teď když už hrot pera vyschl. Vždy se všichni zaměřme na menší formu zla a na větší snahu nenechat lidi ve štychu v drápech možných predátorů. Stejně tak ale neustupujte od vašich přesvědčení, pokud máte pocit, že chování jiných je ničím nepřispívající smyslu věcí. Libor poodhalil kromě šikovného jeho osobního záměru i to, jak se chovají posedlí ochránci práv a svobod zcela cizích neznámých osob, jen proto, že jim jejích existence přináší sobecké blaho. Nehnou ani brvou v případě, že by to za co se zasazují mohlo být veřejně škodlivé a nepřínosné. Takto nějak začínají i války, když si podporu získají Ti co jsou schopní svou sílou si to rozdat v zlobě a nepravost se všemi těmi, co se pouze snaží o rovnost mezi dobrem a zlém s důrazem významu toho dobra a lásky na úkor všeho ostatního. Utichající zloba už vypustila poslední bublání pod povrchem vody a na povrch se za chvilku dostanou ty lehčí trosky z toho, co tady zdejší boj po sobě zanechá. Děkuji Vám těm některým, kteří svou pohodlnost úniku zaměnili za zprávy podpory a zasazení se o slova rozumného pohledu na věc. Vítěz neexistuje poražení ale zůstáváme všichni i nadále v tom, že nejsme o nic lepší než ti nejhorší kolem nás, i tady. Jsme jen opatrnější v tom, aby se naše slabé stránky co neméně dostaly do hledáčku podobných mravnostních ochránců jakými jsme byli tyto dny my.

Libor (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Libor jsem já. Ale jenom chci říci, že autor tohoto vypravování nesmí zapomenout, že postavu Kláry nechal zemřít. Aby nedopadl jako já, když jsem psal v páté třídě slohovku. Tématem byla pohádka. No a já jsem v jednom odstavci nechal draka, aby sežral hloupého Honzu. No a v druhém odstavci se ten sežraný Honza oženil s princeznou a stal se králem. Myslím, že jsem tehdy dostal z toho slohu čtyřku. Soudružka učitelka říkala, že ten můj text byl nesrozumitelný a že ze mne spisovatel opravdu ale opravdu nebude. A není. Pracuji jako popelář.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Kdo je ten Libor? Vy co ho znáte osobně?

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Kdo tomuto tragickému konci alespoň malinko věří, je stejný idiot jako ten, který tady roky věřil v realitu existence nějakého čůrajícího fantoma.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Blbost na n-tou. Někdo se tady snaží o blbost. Klára sama o sobě sdělovala detaily z jejího života. Nikdo ji do toho nenutil leda tak Libor. Já se i nyní stavím na stranu těch co viděli v sdělování intimních akcí toaletního charakteru jako něco co navádělo k úchylnému pocitu představivosti. Takže je tady si myslím tak stovka lidí, který můžou zažalovat pozůstalé že je přispívatelka pohoršovala

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Blbost na n-tou. Někdo se tady snaží o blbost. Klára sama o sobě sdělovala detaily z jejího života. Nikdo ji do toho nenutil leda tak Libor. Já se i nyní stavím na stranu těch co viděli v sdělování intimních akcí toaletního charakteru jako něco co navádělo k úchylnému pocitu představivosti. Takže je tady si myslím tak stovka lidí, který můžou zažalovat pozůstalé že je přispívatelka pohoršovala

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Blbost na n-tou. Někdo se tady snaží o blbost. Klára sama o sobě sdělovala detaily z jejího života. Nikdo ji do toho nenutil leda tak Libor. Já se i nyní stavím na stranu těch co viděli v sdělování intimních akcí toaletního charakteru jako něco co navádělo k úchylnému pocitu představivosti. Takže je tady si myslím tak stovka lidí, který můžou zažalovat pozůstalé že je přispívatelka pohoršovala

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Žádní pozůstalí neexistují, člověče. Je to jen příběh, xkrát to tady Libor vysvětloval.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Promiň já jsem to nečetl celé. Takže je to jen fikce jako jedna z mnoha...za mě dosti morbidní

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Promiň já jsem to nečetl celé. Takže je to jen fikce jako jedna z mnoha...za mě dosti morbidní

Pozorovatel (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Dobrý den. Já jsem Libor. Vím, že Klára sem ráno psala a chtěla vás pozdravit. Dnes tu jsem já. Můj nejmilovanější andílek Klárka dnes v noci tragicky skonal v časných ranních hodinách . Na vlákně kam nikdy nepsala - Co pro vás znamená opravdová láska zanechala poslední vzkaz v 0:22 hodin ,aby ve 2,53 hodin odešla svým rozhodnutím do nebe. Promiňte. Dobrý den, já jsem Libor. Z úcty ke Kláře prosím nekomentujte zdejší vrahy. Budu li schopen psát tak na vlákně, kde Klára zanechala poslední vzkaz. Na vlákně, Co pro vás znamená opravdová láska a tam budu pokračovat, protože by si to Klára určitě sama  tak přála.

Roayal (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Jsem zmatená,co se stalo ,ale jdu tam na ten druhý. Libore,jsem s tebou

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

to mi dává smysl. Nemůže být viníkem zadržení účastníku covid párty v praze soused , který se stěžoval a poukazovala takové konaní ale účastnící samotné party, což v daném případě je obrovská skupina lidí od Pedagogů skze Lékaře atd atd , alespoň toto o sobě tvrdili a tím pádem dávali Karolíně a Kláře pocit, že je její konání je společensky správné rovině.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Lidi neplácejte ani žertem, a aspoň si zjistěte definici kyberšikany. Strašnej zvyk mávat slovy, které neznám.

Reklama

Přidat komentář