Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

pepan (Čt, 15. 4. 2021 - 11:04)

Ok

Feetman (Čt, 15. 4. 2021 - 10:04)

Kláro, možná si myslíš, že jsem ignorant,ale není to tak. Podával jsem jednoduché dotazy na nohy,ale jsem srdcař. I když oslovuji příběh co již v ději se stal,velmi mě přitahuje a líbí se mi,že postava reaguje a já tak aktivně příběh ovlivňuji . A tím se stává reálným. Rád bych tak pokračoval pokud mohu.

Návštěvník (Čt, 15. 4. 2021 - 09:04)

pozor, on nikdy neskončí, od rána zase rozjíždí svou ulepenou smradlavou krasojízdu a neštítí se ničeho..............Návštěvník (anonym) copy (anonym) Zdejší pán pisatel je doopravdy jeden a tentýž člověk v 90% příspěvků. Doporučil totižto zdejší vlákno kdysi jedny osobě na známe seznamce. Pak na chatu udělal další chybu kterou si patrně ani neuvědomil a prezentoval se podle jména, které tady taky figuruje a podle uložené konverzaci na chatu, styl nejčastější formy zdejší komunikace úplně odpovídá. Paradoxně to není ani stařec a ani samec :) Je to relativně mladý ŽENATÝ muž S RODINOU minimálně podle vyplněného jeho profilu !!!!! To že je i ženatý udává i na ty seznamce. Před chvilkou tam byl napojený a svítil že je online. Jakmile se vypl tam, spustilo se tady psaní příspěvků. V podstatě není vůbec pedofil. Komunikuje tímto způsobem jen proto, že si na to jednoduše zvykl a je tak trochu arogantní na chatu jakmile mu nesplníte jeho požadavky. Vůbec si neuvědomuje, že tímto může škodit případným zde nacházejícím se dětem. Jinak jeho manželka je generál a on tak trochu posera. Měl na ty seznamce milenecký vztah .

Holkočůr (Čt, 15. 4. 2021 - 09:04)

Jo, hele,Klàře není moc dobře a ty sračky fakt ať nebere. Nebo bude utlumená pořád. Libore,vezmi ji autem někam ona se tím uklidní a ráda jezdí,ale ať neřídí. Jo bude to dobrý. A o čůrání teď tolik nejde.

Holka 16 (Čt, 15. 4. 2021 - 08:04)

Ať se Klára z toho dostane. My jsme fakt myslely, že je to jak jako teď a ono jeto jako teď ale už jsi to prožil s ní dřív? Tak to nevadí, nás to baví to sledovat,protože to je napsaný jako skutečně, že to tak bereme. Já sem taky ráda napíšu jak jsem čůrala a včera jsme s Veronikou venku taky chcaly. Jen jsme se tak poflakovaly tady s holkama co známe a byly jsme venku a já bych už potřebovala čůrat ale zase se mi nechtělo domů a tak jsem to řekla před holkama,že potřebuju chcát a ony se jen smály a tak že tady. Byly jsme u rybníčku tam co má ta jedna u zahrady a tak co, tak jsem si tam kousek od nich sedla a pochcala jsem jim tam trochu pozemek. Veronika nešla se mnou ale Aneta, ta tam od nich přišla, stáhla kalhoty a pustila to taky vedle mě, ale já jsem to měla větší chcaní. A Nakonec se přidala i ségra a taky udělala,ale taky menší louži než já.

Navstěvník (Čt, 15. 4. 2021 - 08:04)

Hele a co Veronika,už se po rozchodu srovnala? Mě baví to jak chčijete do nádoby a změřite si kolik. Rád bych byl přítomen vašemu močení. Líbí se mi to,ale holky jsou strašný stydlivky. Ty mi příjdeš normální v tom.

Návštěvník (Čt, 15. 4. 2021 - 08:04)

Liborův styl psaní teď a Kláry předtím je úplně stejný,je vidět,že to psala stejná osoba,nezlobte se,ale jste hloupi

Návštěvník (Čt, 15. 4. 2021 - 09:04)

A zase do toho musí někdo vrtat. A stejně nikdo neví jak je to doopravdy. A co ty setkání na pumpě? "Báry" a Ondry. Co jí měli opravdu vidět. Na 99% pravé Sluníčko s ní SMSkuje. Nenapadlo nikoho, že Klára (možná s jiným jménem), píše za sebe, ale když dojde k nejhoršímu, jako ten poslední hon na čarodějnice, nezvládne, a tak začne psát jako "autor" Libor? Nebo opravdu se do toho vloží ten její Libor, který běžně nic nepíše?

Lucka (Čt, 15. 4. 2021 - 08:04)

Klárko,už to bude dobry,neboj. Pa

Jana (Čt, 15. 4. 2021 - 07:04)

Moc děkuji Libore. Ať spí, posílí jí to.

..... (Čt, 15. 4. 2021 - 07:04)

Klárka je dobrá a dostává se do pohody. Měl jsem o ní strach a Nikola spinkala celou noc s ní. Ráno jsem přišel za nimi a už se probouzely. Klárka byla ráda, že jsem s nimi ,ale byla dost bez energie. Niki ji pomohla doprovodit na záchod a říkala,že Klárka byla stále trochu gumová a že se vyčůrala,ale bez tlaku a skoro u toho spala a hned zamířila zpátky do pelíšku. Mohu potvrdit,že je tady a ještě okamžitě usnula. Niki šla dělat snídani. Maminka má také starost,ale Klárku necháme ještě odpočívat . Klidně ať ještě spinká. Po snídani půjdu k ní a postarám se o ní. Bude to dobré. Niki se o ní taky bojí, ale já ji uklidnil,že Klárka po tom nepříjemném šoku musí nabrat sílu. Nebojte se o ní, brzy už začne psát sama a žít v plné radosti. To si moc všichni tady přejeme.

Kikina (Čt, 15. 4. 2021 - 11:04)

Tak hlavně Klárku hlídejte ať se jí nestane nějaká nehoda když je taková utlumena a souhlasím s tím že vytáhnout jí někam ven třeba na projížďku aby přišla na jiné myšlenky není vůbec špatný nápad. A návštěvník v 8:15 nechápe podstatu věci. Ty lidi tady vůbec nezajímá jestli je to fikce nebo reál. Je to prostě skvělý příběh a o to tady jde.

Ivan L. (Čt, 15. 4. 2021 - 10:04)

Klárka je silná osobnost. Já jí přeji také klid a budu se těšit na její osobní zpověď. Teď dokonce víc než na střípky o čůrání, protože cítím že je ještě psychicky hodně zraněná . Velmi se mě její osud dotýká a držím palce .

Jitka (Čt, 15. 4. 2021 - 08:04)

Libore, jestli dostala Klára ty tlumící l léky ,tak může být ospalá a malátná celé dny. Tydle hypnotika axantidepresiva jsou svinstvo. Já si myslím, že by je brát neměla. Nejlepším lékem pro ni jste vy a vaše láska. Tak ať je dobře. Klidný den vám všem přeji .

Jana (Čt, 15. 4. 2021 - 07:04)

Přeji snad už příjemné dobré ráno Klárko. Myslela jsem na tebe taky a moc se těšit na tvou odpověď, že je všechno už v pořádku. Moc jsem se bála.

Karolína (Čt, 15. 4. 2021 - 07:04)

Klárko já musím napsat protože na tebe myslím jestli ti je dobře a jak ti je a já jsem na tebe myslela i v noci a nespala jsem klidně. Myslím.na tebe abys byla v pořádku. Já už jsem ráno čůrala na záchodě ale až ti bude dobře tak ti ráda zase budu psát o čůrání.

Návštěvník (Čt, 15. 4. 2021 - 13:04)

Kajko byla jsi znovu od rána?

Karolína (Čt, 15. 4. 2021 - 15:04)

Byla ale čůrala jsem jen na záchodě. Před chvilkou taky.

Návštěvník (Čt, 15. 4. 2021 - 15:04)

To přeci nevadí. Nemusí to být jen venku. Jaký byl odstín?

Návštěvník (Čt, 15. 4. 2021 - 13:04)

Kajko byla jsi znovu od rána?

Reklama

Přidat komentář