Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 08:04)

Okamžitě prozkoumat podíl Libora na ztrátě Klárky !!!! Nebyl on pedofil? Kdo o něm co ví? Kolik je mu let. jak se objevil v jejím životě?

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 08:04)

Jsem moc zklamaná! Klárka se zdála, že je vyrovnaná osoba plně si uvědomující její důležitost pro její mamku. Opak je ale pravdou. V podstatě byla absolutně zbabělá a navíc žila s tím Liborem, co ji plnil mozek teoriemi , aby se prakticky on v její , ne ona v jeho místě pobytu udržel co nejdéle. Nemakačenko příživník a parazit Fuj.

Tazatel (St, 14. 4. 2021 - 08:04)

Můžete teď prosím v klidu pokračovat v tom psaní ze včerejška týkající se močících žen ze zahraničí? To se mi moc líbilo. Děkuji Vám. Tazatel

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 08:04)

Jděte už někam blázni pošahaní. Libor si včera po odhalení toho, kdo ve skutečnosti je spočítal 1+1 a řekl si, že ho už konečně potřebuje jeho skutečná rodina a děti a neustále psaní zde v mnoha podobách je akorát tak na cestu do pekel a proto si vybral nebe a srdcervoucní epický konec pobytu na tomto vláknu s koncem jeho fiktivní protagonistky .

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 08:04)

Návštěvník (anonym)
Hm, celý tento příběh je jen důkazem toho, že se ho účastní psychicky nevyrovnané osoby, které na sebe navaluji další a další blázny a nakonec i logicky smýšlejícího jedince přesvědčí o tom, že se možná mýlí. To je ale hrůza

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 08:04)

zapamatujte si moc dobře všechna ta jména, přijde další odhalení

Pozorovatel (St, 14. 4. 2021 - 08:04)

Zapamatujete si IP 789023467 Praha černý most 133/74 p

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 08:04)

Lucka , Karolína , Jitka , Libor, Pepan, Ivoš, Mike , Natalie, Niki, Ivan L, Filip, Majka, Sběratel , Sluníčko , Mike , Puluj , Holkočůr , Natalie , Šišmiš

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 08:04)

ahojky všem,nechápu jak může někdo toto diskuzní forum tak zprznit,s čůrácí diskuze je to ted jenom diskuze idiotů a až se to tady uklidní,tak se i vrátí klárka,nikolka a ostatní.blbce se musí nechat vykecat a oni pak přestanou

Pozorovatel (St, 14. 4. 2021 - 08:04)

Dobrý den. Já jsem Libor. Vím, že Klára sem ráno psala a chtěla vás pozdravit. Dnes tu jsem já. Můj nejmilovanější andílek Klárka dnes v noci tragicky skonal v časných ranních hodinách . Na vlákně kam nikdy nepsala - Co pro vás znamená opravdová láska zanechala poslední vzkaz v 0:22 hodin ,aby ve 2,53 hodin odešla svým rozhodnutím do nebe. Promiňte. Dobrý den, já jsem Libor. Z úcty ke Kláře prosím nekomentujte zdejší vrahy. Budu li schopen psát tak na vlákně, kde Klára zanechala poslední vzkaz. Na vlákně, Co pro vás znamená opravdová láska a tam budu pokračovat, protože by si to Klára určitě sama tak přála.

Ondra (St, 14. 4. 2021 - 08:04)

Libore,to jsem já, jak jsme se viděli s Nikolou a Klárou. Jedu hned k tobě. Mám jen tel na mobil Kláry. Sejdeme se na Shellce v Příšovicich v 10,00. Je to dost, dost důležité. Klidně tam počkám . Ten mobil Kláry má jen schránku.

Sluníčko (St, 14. 4. 2021 - 08:04)

Klárko? To je pravda? Jen neříkej že ano. To bych se zbláznila . Chtěla jsem psát jak jsem čůrala, ale až se ozveš. Klárko jsi tam?

Filip (St, 14. 4. 2021 - 08:04)

Libore ok. Nevěřím, že Klára nežije,ale jako obrat a únik jinam je to geniální. Jako pokud by to měla být pravda tak ty cvoky nahlasim a sám si je najdu. Na to páky mám s vysokým krytím .

Lucka (St, 14. 4. 2021 - 08:04)

Karolino pojďme vedle na vlákno a počkáme tam a sem už nepiš. Já jsem z toho taky hotová. Kéž by to byla jen fikce,,ale i tak jsem Klárku milovala no a bulím

Tazatel (St, 14. 4. 2021 - 08:04)

Můžete teď prosím v klidu pokračovat v tom psaní ze včerejška týkající se močících žen ze zahraničí? To se mi moc líbilo. Děkuji Vám. Tazatel

Karolína (St, 14. 4. 2021 - 08:04)

Já jsem taky ráno hodně čůrala ale napíšu to Liborovi za Klárku až tam. Už jsem se trochu uklidnila ale stejně se celá klepu a plakala jsem a budu.

Jitka (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

Libore,já mám blbej pocit, že nekecàš,ten vzkaz od Kláry jsem četla a . Já to nedopíšu

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

No psát dva roky pod několika identitami , nesvědčí o tom, že je táto osoba moc v pořádku. Ale ten konec je obdivuhodný. Uvěřit mu může leda tak blázen, ale vymyslet si smrt někoho a použít ji jako nástroj pro obvinění kritiků je důkaz slabosti.

Pozorovatel (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

Nemyslíš si ty trotle,že naopak je to jeho síla a vaše slabost je takto útočit cíleně na člověka. Co vám tak zlého udělal?A váží slova,nevíš zatím s kým máš teď tu čest. U čtyř už mám vaší IP a lokaci.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 10:04)

Nech si ty estébácké manýry říkám ti. Tvoje žena se v hrobě obraci, co se z tebe stalo.

Reklama

Přidat komentář