Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (So, 17. 4. 2021 - 18:04)

Je to trochu jiný styl,ale cením snahu. Klárko dost dobrý.

Klára (So, 17. 4. 2021 - 18:04)

Tak zůstaneme dnes na chaloupce a máme tady vytopeno a budeme tady do zítra. Dostali jsme ještě od Helenky jitrnice a jelítka a polévku po zabíjačce a tak si něco dáme k večeři a budeme relaxovat. Nešel nám bojler a Libor zjistil, že je tam prasklá pojistka a uměl to opravit a tak už máme teplu vodu. Je tady zataženo, ale neprší a tak jsme trochu dělali na zahradě pořádek a celkem to uteklo a už se bude stmívat. Čuraly jsme tak průběžně, třeba Niki najednou potřebovala tak popoběhla k plotu a už to šlo a vyčůrala se do trávy a já taky a nikdo to neřešil a ani se Libor nekoukal a ani Niki se nestyděla a čůrala jen kousek vedle a prostě v pohodě. S Liborem jsme pak jednou čůrali spolu a to bylo už jiný. Když Niki odešla a mamča taky nebyla venku tak jsme se zaběhly za přístřešek, kde máme uhlí a já už měla pipinku plnou a Libor to poznal, že jsem se trochu občas kroutila a tak jsme tam čůrali a on mi stáhnul kalhoty a kalhotky a chtěl mi pipinku hned pusinkovat, ale já musela a tak jsem se trochu bránila a hned jsem to pustila a šla jsem na bobeček a počůrala jsem mu botu a on se smál a hned mi dal na pipinku ruku a nechal si to proudit do ní a moc se mu to líbilo a neteklo to dopředu ale pode mně a i když jsem měla mokrý zadeček tak jsem měla ubrousky a on mi vše krásně osušil. Niki chce abych s ní spinkala dole a chce tam zase mít nočník na noc, ale já ji to zakážu ho tam mít a necháme zase na záchodě rozsvícený a nebo tam ten nočník nechám aby o něm nevěděla jen pro jistotu, kdyby zazmatkovala aby se nestala nehoda nebo ještě nevím. Jestli bude spát sama tak zase aby se nebála jít a nepočůrala se. Tak jsme tady zase dlouho nespaly. ještě nevím jak to udělám. Třeba budu s ní tu jednu noc, aby se zklidnila a nebála se jít v noci na záchod. Ona tady chodí v noci častěji a doma skoro vůbec.

Albatros (So, 17. 4. 2021 - 19:04)

Možná ji tam ten nočník dej. Dcera má 19 a má ho u sebe v pokoji a rok na něj nesáhne . Jedině snad kdyby ji bylo zle. Pro ten pocit je to asi dobrý. Jsem také rád za to,že jsi už zase v pořádku. Moc vám fandím. A jak maminka? Dobrý?

Scarlett (So, 17. 4. 2021 - 19:04)

Tak vidím samá pozitiva a to je skvělé. Tak krásnou dobrou noc a krásné sny!

Martin1 (So, 17. 4. 2021 - 18:04)

Hezky si to užíváte. Palec hore a romantiku do večera v pelechu s Liborem !

pepan (So, 17. 4. 2021 - 18:04)

Pozdrav na chaloupku. Vidím, že pohoda a piss hrátky . Tak super !

Jitka (So, 17. 4. 2021 - 18:04)

Klárko ,příjemný večer. Taky jsme poklízeli ale jen na chatě a probudili ji do jara. Neboj se, bude to ok všechno. Asi jsem pohodlná a nechodím na záchod domů ,ale dvakrát jsem počůrala trávník v rohu na pozemku a pohoda. Nikolu už odnauč od toho nočníku. Vždyť je to ostuda, i kdyby měla strach v noci jít, tak nech tedy svítit. Neboj se, pokud není nemocná v horečkách a podobně , tak se nepočůrá a stihne to.

Ivan .L (So, 17. 4. 2021 - 18:04)

Moc pěkný. Ta činnost na chalupě je dobrá terapie a čurání s Liborem ještě lepší a to další s ním vůbec nejlepší! Nikolu bych nechal samotnou ,ale dal bych k ní Ťufíka. Ten nočník, to je už hloupý, ale když měla nějakou fóbii tak nech večer svítit na záchodě, aby se nebála. Dnes tady u nás taky počasí hnusný. Nějak se nám jaro zatoulalo. Příjemný večer , pozdrav na sever!

Karolína (So, 17. 4. 2021 - 18:04)

Klárko hezký večer a jsem ráda že ti je dobře. Jestli tam necháš Nikolu samotnou tak ji tam ten nočník nech, když jste tam tak dlouho nebyly. Moc na tebe budu myslet večer taky.

Lucka (So, 17. 4. 2021 - 18:04)

Klárko ,tak to je paráda, že jsi v pohodě a zůstanete na chaloupce. Hele, jestli budeš s Nikou spát ,já bych ten nočník tam nenechala. Vždyť je už velká a ten kousek si dojde i kdyby byla na pochcání přece. Jestli ji tam necháš samotnou tak nevím,ale kdyby se svítilo na záchodě do rána tak to taky dá. Hele a nebude ti najednou chybět vířivka a sauna? Jaký je to pocit jet na chalupu po takový dlouhý době na víc dní a z novýho bydlení?

Karolína (So, 17. 4. 2021 - 17:04)

Tak vidíš. Jako holky to mají podobný. A máš už kluka? Já jsem měla ale krátce v patnácti a teď nemám.

Návštěvník (So, 17. 4. 2021 - 18:04)

Nejspíš máš pravdu mají. Nemám kluka. Tak to jo, ale to nevadí spousta lidí nikoho nemá a až budeš nějakého chtít on se zase nějaký ukáže a bude lepší než ten minulý a nakonec třeba zůstanete spolu jako Klára má Libora.

Karolína (So, 17. 4. 2021 - 18:04)

Klárka je úžasná a Libor taky. Jak bylo že umřela já jsem tak strašně plakala až jsem nechtěla žít. Já ji mám moc ráda protože je taková jiná než některý holky a já jsem ráda že se jí to jen zdálo a já bych se trápila. Tady kluci jsou divný když se u ní udělají jako bez holky ale třeba nemají holku a Klára se jim líbí.

Tom (So, 17. 4. 2021 - 18:04)

Karolíno podle toho jak teď píšeš o Kláře jsi hodně jako Sluníčko a asi by jste si spolu rozuměly. Vůči Kláře je to od tebe moc hezké, ale také dost přehnané napsat, že nechceš žít kvůli někomu koho jsi nikdy neviděla a vůbec ho neznáš. Navíc Klára tě dost ignoruje a za kamarádku tě asi nebere. Hodně klukům tady se Klára líbí nebo spíš to, co píše. Kvůli tomu nemusí být hned divní a jí to určitě nevadí, protože jinak by psala jinak.

Návštěvník (So, 17. 4. 2021 - 16:04)

Že ti nevadí příspěvky Holky16, Sluníčka a další? Karolína je středoškolačka, Ztkaři jestli hledáš něco závadného je tu spousta diskuzí, kde se píše o dětech, tady všichni občanky máme...sama Karolína tady svůj věk také uvedla.

Lucka (So, 17. 4. 2021 - 16:04)

Klárko jak je na chaloupce? Pozdrav největší!

Návštěvník (So, 17. 4. 2021 - 12:04)

Kláro, prosím Tě a tvoje moč smrdí ? Vážně se ptám! Četl jsem v nějaké diskuzi zde jeden příběh a tam se ta dotyčná osoba chystala pít moč jedné ženy, ale dával pozor na to, jestli je žlutá nebo průhledná a taky na to jak chutná. Dík za případnou odpověď. Nejsem absolutně žádný znalec prozatím, jen dohledávám informace, na co je v reálnu nutno dávat pozor, aby se z toho místo luxusního zážitku nestalo fiasko. A že se na to s kamarádkou chystám.....29 let já 31 ona

Klára (So, 17. 4. 2021 - 11:04)

Pozdrav z chaloupky. Je tady stejně ošklivo jako doma, ale Helenka zatopila a tak uvidíme jestli zůstaneme nebo se vrátíme ještě dnes domů. Scarlett, řídila jsem a v pohodě a jeli jsme přes Mimoň a nahoru a nebyly to dvě hodiny ale hodinu a půl a to jsem jela opatrně a ještě jsme se vyčuraly s Nikou a mamčou ,ale na pumpě a hezky z výšky na záchodě. Já spolu s Nikou a po kafi se nám chtělo rychle a hodně, ale takový krátký a prudký spíš, než dlouhý čůrání. Je tady potřeba hodně poklidit a na zahradě ještě je potřeba shrabat listí a vůbec chaloupku oživit po zimě. Niki by tady ráda zůstala, tak uvidíme. Ťufíka jsme radši vzali s sebou . Helenka přijde odpoledne na kafe a tak tady budeme tvořit. Ani jsme nečůraly po tom jak jsme přijeli, protože jsme byly s Nikou vyčůraný krátce před tím. Ale třeba se venku vyčůráme nebo s Liborem. Dobrou chuť k obědu. My jsme si přivezli z domova a jen si to tady ohřejeme.

Vojko (So, 17. 4. 2021 - 11:04)

Vymočte se venku na chaloupce . Sluší vám to!

Návštěvník (So, 17. 4. 2021 - 10:04)

Tak to je jen důkaz, že Libor předal štafetu a jelikož je toho plný, tak pokračuje a píše své konkrétní příběhy lásek. Tak jen dobře. Nemá to chybu. Jsem jen zvědavý, jak se ten nový pisatel - spíše pisatelka s tím popere. Souhlasím, že to teď nese ženský rukopis ale ta osoba musí být z jeho okolí a znát to jak to bylo, jinak by za pár dnů ztratila nit.

Reklama

Přidat komentář