Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mirek (Ne, 18. 4. 2021 - 08:04)

Klárko dobré ráno na chalupu. Moc příjemný početní po ránu od tebe. Moc příjemný. Děkuji.

Karolína (Ne, 18. 4. 2021 - 06:04)

Klárko myslím jak se máte na chalupě a přeji hezké ráno. Já jsem byla na záchodě už teď a hodně jsem čůrala ale uzbjsrm to neohlídala do hrnce ale čůrala jsem do záchodu a pak ještě víš co.... Já bych byla moc ráda aby už bylo hezký. A moc ti děkuji že jsi napsala že mě máš taky rada protože já taky a když jsi měla umřít tak já jsem strašně brečela ale tak strašně až to nešlo zastavit.

Podpíčník (So, 17. 4. 2021 - 23:04)

Příběhy Magda a Jana ,to je jízda. 100% !

Ivoš (So, 17. 4. 2021 - 23:04)

Pozdravuji také na chaloupku do Mikulášovic. Patrně si můj příspěvek přečteš a až ráno, tak jen potěšení z toho,jak jsi překonala celou tu těžkou situaci a jak se z tebe zase stala ta dívka, která je velkou oporou mamince ,ale i Nikole a Liborovi. Hezký zbytek víkendu a opatrně na cestě domů.

Návštěvník (So, 17. 4. 2021 - 22:04)

Ty příspěvky rádoby patnáctiletých, to je šílené.

Navstěvník (So, 17. 4. 2021 - 20:04)

Holkočůre, tak co? Soňa a čůrání, sex? Bylo ?

Klára (So, 17. 4. 2021 - 19:04)

Ještě jsem nakoukla. Tome, já si Karolíny velmi vážím a ctím její prožitky a je to vzácně vnímavý člověk, Feetmane , nožky jsme měly s Nikou dnes po té práci uťapkaný, ale už jsem čisté a umyté a nožky jsou zase hezký, Lucko, nechybí nám sauna ani vířivka a je tady pohoda. Škoda, že se nemůže do hospůdky na chvíli, Nikolu se pokusím nechat dole a nahoře budu s Liborem, jen kdyby se z toho skládala, tak budu s ní. Kdyby tam byla sama,tak ji tam ten nočník radši nechám. Vím, když je rozespalá, tak je schopna panikařit ,když jsme tady dlouho nespaly. Tak uvidíme. Máme tady taky čápy na hnízde a to je vůbec super!

Simona (So, 17. 4. 2021 - 22:04)

Klárko dobrou noc. Jsem moc ráda. Už je to za tebou. Pozdrav na chalupu .

Tom (So, 17. 4. 2021 - 20:04)

Pokud je tomu tak, pak je to jedině dobře a za svůj nesprávný dojem se omlouvám.

Návštěvník (So, 17. 4. 2021 - 21:04)

To by mě zajímalo, proč zrovna ty tady ze sebe děláš blbce. Nebo si rád píšeš s pedofilama.

Návštěvník (So, 17. 4. 2021 - 22:04)

Ne ne drahý návštěvníku. Toto už není o pedofilii. Je to o nemoci. Ten daný jedinec je sociopat a pořád platí, že se jedná pouze a jenom jednu jedinou osobu, takže je zbytečné, téměř zbytečné se rozčilovat a přispívat čímkoli do této diskuze. Je to neprůlomné a současně i neškodné. Tento člověk trpí a my všichni jen přihlížíme na jeho bolest. Toto vůbec nemusíme dělat. Stačí si jen tiše číst v hlavě OCD ...Hranice mezi vypořádaném a nevypořádaném , zdravým a nemocným je jemná..... Obsedantně kompulzivní porucha, neboli OCD, se projevuje četnými nutkavými myšlenkami, jejichž iracionalitu si člověk trpící touto neurotickou poruchou zpravidla dobře uvědomuje. Přesto takovým myšlenkám neumí bez pomoci odborníků sám čelit. My se nemůžeme stavět do pozice odborníků vůči a ve spojení s fiktivní mozaikou sociopata. Nemusíme to ale číst. Neměli by jsme to číst. To že to čteme a to že se při čtení dostáváme do šílených stavů neschopnosti mu to zabránit , svědčí i to jak málo možností řešení poznáme. Jedna z nich je skutečně odborník, který ale musí pomoci především jemu a to jak mu pomůže, to mi nevíme. Myslím si, že velice zabere to pokojně zpochybňovat jeho zdejší šílenou tendencí opakovaného psaní si samého se sebou v článcích přístupných všem. Pokud chceš mít svědomí v pohodě, že jsi pro to něco udělal napiš mu krásnou správu o tom jak ho miluješ a současně lituješ. Obojí je bezcitnému člověku jedno, v tomto případě ale zaměstnáš jeho reakce spiknutím se proti tobě a tím minimálně o pár zpráv ubereš z jeho repertuáru snahy neustále něco napsat. :)

Návštěvník (So, 17. 4. 2021 - 22:04)

Jen snad poznámka, že se jedná o psychopata se silným egem a touhou uspět za každou cenu, bez špetky soucitu a empatie. Ne jen o sociopata, jo a ta bezmoc, to máš pravdu.

Návštěvník (So, 17. 4. 2021 - 22:04)

A kde je tady takové psaní? 15 + jsou pedofilní????

Ida (So, 17. 4. 2021 - 20:04)

Chtěla jsem se podívat jak se ti daří ,Klárko, Jsem ráda, že jsi už v pohodě. Tak si užijte hezký zbytek pobytu na chaloupce. Jsem moc ráda, že jsi vše překonala.

Ahoj všem (So, 17. 4. 2021 - 19:04)

No právě..! Vždyť je to úžasné jak táto parta drží při sobě!

Pozorovatel (So, 17. 4. 2021 - 19:04)

To asi nebyl záměr ale přirozený vývoj. Také mě to překvapilo. Asi proto že ten příběh není výmysl ale podle skutečnosti.

Ahoj všem (So, 17. 4. 2021 - 19:04)

Přiznám se, že já tomu příběhu vůbec, ale vůbec nerozumím, to ale taky vůbec nic neznamená a to ve chvíli, když je srozumitelný a přínosný Vám. ! Tady vůbec nejde o hejtry a jiné přispívatelé bez znalostí okolnosti, ale o Vás.

Ahoj všem (So, 17. 4. 2021 - 19:04)

Dobrý večer všem mimo skupinu a partu Kláry a Libora. Potřebuji vsadit resp. Pojďme si to udělat jen pro naší satisfakci. Jak dlouho to vydrží tak jak tomu je teď? Teda, jak dlouho vydrží skupina kolem Kláry a Libora a i oni dva? Zajímal by mě Váš názor. Zdeněk. Když si to tak vemete, tak oni tady nejsou zrovna krátce a pořád jim to funguje.

Pozorovatel (So, 17. 4. 2021 - 19:04)

Pokud jim to nějaká skupina trollistů nenaruší, tak se o ně nebojím. V nejhorším by pokračovali jinde na vlákně zde avizovaném. To není skupina Kláry a Libora, tady je těch lidí víc ,co si píší nezávisle na nich.

Pavlína (So, 17. 4. 2021 - 19:04)

Tak teď už bude opravdu dobře. Příjemný pobyt na chalupě Klárko.

Reklama

Přidat komentář