Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Holkočůr (Ne, 18. 4. 2021 - 16:04)

To je podobný jako to bylo se Soňou, když jsme se sblížili. Libore dost dobrý, ale škoda, že jsi ji nechal jít. No jo, ale zase bys nebyl s Klárou. A to je asi taky pohoda.

Ivan .L (Ne, 18. 4. 2021 - 12:04)

Dokud tráva bude růst, rány nezhojí a neopláchne déšť, řeky nespojí se v jeden silný proud, silný proud nadějí.... Tony.L.

No, (Ne, 18. 4. 2021 - 12:04)

pustila jsem se celou písničku. Ivane, řekl jsi tím textem víc, než bylo možné. Ten text vystihuje Libora na 1000 %, přesto že jsem ho nikdy osobně nepoznala.

..... (Ne, 18. 4. 2021 - 21:04)

Dokud tráva bude růst...ruce špinavý až v trávě vztyčí kříž...řeky zastaví se, plakat neslyšíš...Slunce zář krvavou....Dokud noci střídá den...slova neplatí a co je vlastně jen...Ono prokletí co padlo na tvou zem....na tvou zem stracenou.....Tony. L. Pacifik...... Děkuji No, Scarlett, Ivane.

Scarlett (Ne, 18. 4. 2021 - 21:04)

Libore, takhle ne. Zítra přijedu, kam to je jedno. Vyřešíme to. 774 352 425 Tohle neni řešení. Prosím.

Scarlett (Ne, 18. 4. 2021 - 13:04)

Souhlasím! Ta písnička u mně vyvolává mnoho bolestivých momentů a vždycky to obrečím. Ivane, máš maximální empatii na Kláru a Libora.

Návštěvník (Ne, 18. 4. 2021 - 12:04)

Nejen Libora. Kláru.

Návštěvník (Ne, 18. 4. 2021 - 12:04)

Nejen Libora. Kláru.

Návštěvník (Ne, 18. 4. 2021 - 11:04)

Tak takhle potomej důvod rozchodu to vymyslí jen cvok.

Návštěvník (Ne, 18. 4. 2021 - 11:04)

Pitomej - omlouvám se

Willy (Ne, 18. 4. 2021 - 11:04)

Četl jsem na různých vláknech různé povídky. Ty tvé se liší v jednom. Nejsou vulgární a přesto jsou výživné až do hloubky. Jsem nadšen. Palec nahoru.

Pavlína (Ne, 18. 4. 2021 - 12:04)

Pro všechny- nejsem ta, o které se píše. Tak bych se chovat nedokázala. Jen chci pozdravit na chalupu a popřát dobrou chuť k obědu a bezpečný návrat. Pa.

Albatros (Ne, 18. 4. 2021 - 11:04)

stránky 860 , 863, 866 to je opravdu moc vydařené. Magda, Jana, Pavlína. A máš tam další holky a zážitky? Já bych taky rád napsal. Třeba se k tomu odhodlám. Bylo by to na zhruba dvě desítky vzpomínkových příběhů. Nejhorší je asi začít. Máš nějaký recept jak se přinutit a nebát se, že to zkoním?

Majka (Ne, 18. 4. 2021 - 10:04)

Libore, já sem šla, prostě jsem měla tušení, že bude další pokračování. Znala jsem takovou dívku, která to moc neřešila vykonávala malou potřebu taky na podobných místech a situacích. Ale ona byla trochu jednodušší. Jinak skvěle podáno. V tom stylu je lehkost ,ale to se trochu červenám, ale mě to naladilo jako ženu . A potom si stejně jako včera myslím, že z tebe promlouvá obrovská samota a smutek. Kdo ti v životě tak ublížil ?

pepan (Ne, 18. 4. 2021 - 09:04)

Ty voe, já se picnu. Kde rostou takový holky?
Hele, věřím, že se to stalo.

Návštěvník (Ne, 18. 4. 2021 - 09:04)

Libore, jsi vůl. Když ti holka dává takový signály. Tak je jasný že když se opakovaně vychčije u tebe, že tě loví. A ty ji po měsících suprovyho sexu necháš jinýmu nadrženci ? Že jsi věrnej Kláře tak o tom nepochybuji a na tvým místě bych byl božsky šťastnej. Ale tehdy jste se neznali. Asi to tak mělo být.

Holkočůr (Ne, 18. 4. 2021 - 09:04)

Klárko také dobré ráno. Soňa byla včera u mně až do pozdního večera. Nikam jsme nešli, měla nádherný chcaní, protože si to nechala na plnej močák a já jsem u toho vytek třikrát za sebou . Jasně, že do ní, ale poprvé asi jako Libor, když se vyčůrala a já jsem jí v koupelně musel hned po tom a bylo to jak puberťák, jednou zasuneš, jednou přisuneš a už to stříká. Pak už jsem si to se Soňou užíval suprově, Udělal jsem ji . A už nic víc, je to jen mezi námi.

Klára (Ne, 18. 4. 2021 - 08:04)

Nakonec jsem spinkala s Nikou a Libor mi to sám poradil ,ale nejdřív jsme byli spolu nahoře a on chtěl pipinkování jak byl z toho společného čůrání aktivní a bylo to moc krásný a já ho chtěla mít v sobě a za chvíli jsem cítila že už tu lásku v sobě neudrží a pipinku mi zaplavilo hřejivé sluníčko. Po té době co jsme tady nespali jsem tady byla trochu nejistá a nedokázala jsem se uvolnit jako on až úplně ,ale to nevadí . Bylo to i tak krásný a já se šla pak ještě preventivně na záchod vyčůrat a za Nikou,která ještě nespinkala a čekala na mne. Spinkaly jsme úplně v pohodě, ani se nevzbudila v noci a šly jsme čůrat až ráno a to se jí chtělo hodně a mně taky. Niki jsem nechala první a hned pustila z bříška vydatný čůrání a pak řekla ať jdu pryč ,že se jí chce to druhý a to jen pohodě. Já ji nechám vždy samotnou na tyto věci. Ale já musela a taky dost nutně a tak jsem otevřela hlavní dveře ,vyběhla na zápraží a rychle na bobečku se vyčůrala tam a taky prudce a pak mírně ale déle to všechno pipinkou čůralo ven do trávy. Už jsme ale obě prázdný. Mamča je v kuchyni a připravuje jídlo. Je tu tak asi oblačno a tak možná bude nakonec hezky. Karolíno, už se o mě neboj a neplakej. Už to bude dobrý. Návštěvníku, včera jsem ten dotaz přehlédla . Čůrání když jsem zkoušela pít tak moc nepáchlo ,spíš mělo takovou zvláštní vůni jako čůrání. Libor taky říká, že má nejradši moje čůrání na pití po kafi nebo když si dáme něco v hospůdce a že to pak trochu chutná příjemně po té kávě nebo po alkoholu. Já když se vyčůrám ráno a to mám víc žlutý ,tak to víc voní nebo páchne chceš- li, jako čůrání. Přes den když čůrám víc vodový tak je to méně aromatický. Když jsem fakt nastydlá ze zánětem třeba tak to bych nepila,to čůrání má v sobě ty zlý bacily a taky víc páchne jako čůrání nepříjemně ale. Já si myslím,že moč páchne nejvíc, když se vyčůráš někde,kde se to nevsákne a pak ještě je teplo a tak se to rozkládá teplem. Ale jinak je moč léčivá prý. Já jsem ji zkoušela pít i s Miškou když byla u nás a poprvé jsem se ta chvíli poblinkala a Miška taky. Podruhé už ne. Ale to bylo spíš psychikou. Mišku bych zase ráda viděla. Domluvíme to.

Lucka (Ne, 18. 4. 2021 - 08:04)

Ahojky ranní ptáčata. Já taky musela nutně a pipina mi pustila do záchodu vodotrysk až mě to trochu bolelo v močáku jak jsem ho měla přeplněný a nemohla jsem to dočůrat . Užijte si den tady taky probleskuje Slunce a v posteli mám svýho parťaka a tak to víš že něco bylo podobně jako u tebe s Liborem. Ale tentokrát bez společného čůrání. Klasika.

Mirek (Ne, 18. 4. 2021 - 08:04)

Klárko dobré ráno na chalupu. Moc příjemný početní po ránu od tebe. Moc příjemný. Děkuji.

Reklama

Přidat komentář