Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

jirka (Pá, 10. 10. 2014 - 11:10)

Každý má právo zde...Díky za zastání .

gin (Pá, 10. 10. 2014 - 10:10)

Víte co, pojďme si zkusit...Kastrace je už naštěstí v civilizovaných státech vyřešena. Já se teď zabývám AP, což je daleko větší problém.

MaDi (Pá, 10. 10. 2014 - 05:10)

Neznáš nové výzkumy v...Ale ne, jen stačilo mne odkázat na příspěvek, kde to zmiňuješ ...

Já se domnívám, že mi v diskusi o kastraci jsme na stejném břehu ...

gin (Pá, 10. 10. 2014 - 04:10)

??? Jaké erotogenní zóny...Neznáš nové výzkumy v této oblasti.

MaDi (Pá, 10. 10. 2014 - 04:10)

Víte co, pojďme si zkusit provést nějakou modelovou diskusi na obdobné téma! Bude to bez emocí a možná ti dva, co tu pod 10 nicky prosazují právo na kastraci mužů, něco pochopí. Navrhuji "právo na oslepení" nebo "právo na vyjmutí obou ledvin žen". Založme takovou skupinu a diskutujme. Brzy zjistíme, že je to taková pitomina ...

MaDi (Pá, 10. 10. 2014 - 04:10)

Co je to opodstatněný...No já nevím, ale plno epileptiků a epileptiček zplodilo děti bez epilepsie ..

MaDi (Pá, 10. 10. 2014 - 04:10)

Nic není černobílé,život...Milá Jolano, chci Tě jen upozornit, že se dopouštíš trestného činu Návodu k trestnému činu!

Ale v tvém případě padne alternativní trest, takže žádný strach do krimu nepůjdeš, shniješ na psychiatrii v nemocnici v povinné psychiatrické léčbě ...

MaDi (Pá, 10. 10. 2014 - 04:10)

Nevím, co furt řešíte....Milá blbko Ivo, víš kde je blbko problém? Tyto fakt netušíš? No to si ale blbka viď? Tak hele,problém jev tom, že takový souhlas může být vynucený, a to ne třeba rovnou fyzickým nátlakem, ale třeba psychickým vydíráním, manipulací, využíváním nadřazeného postavené ve vztahu, ... aj. A i kdyby to byl zcela dobrovolný a konsensuální souhlas, tak ten, kdo ho vydá nikdy nemůže dohlédnout důsledků takového souhlasu, protože následky ještě neprožil a neuvědomil si je! Tak je lepší milá blbko do přirozených věcí nezasahovat. A blbko hlavně mi tady nenapiš, že se psi přece kastrují ...Tak už chápeš blbinko?

MaDi (Pá, 10. 10. 2014 - 03:10)

Nevím, co furt řešíte....Milá blbko Ivo. Taky fakt nechápu co se furt řeší! Já chci třeba, přesně jak píšeš, jiný sex! Chci sex se sousedovic 3letou Luckou. A ona to chce taky! A taky moc chci sex s jalovicí Stázkou ze statku. A ona to chce taky. Tak co co nám do toho ty zákony kecaj! No ne?! Přesně jak píšeš, uplatňuji pouze svoje nezadatelné a přirozené právo na jiný sex ...

MaDi (Pá, 10. 10. 2014 - 03:10)

Není na tom nic...Chudák muž, který oplodní defektní ženu! Tak se těšil na zdravého potomka, jak ho bude houpat na kolenou a najednou z toho defekta vypadne kripl ...

MaDi (Pá, 10. 10. 2014 - 03:10)

Nadělá se kolem toho...Szejná kydy s úplně stejnou dikcí a obsahem tu někdo postuje pdo 4-5 nicky!!!:-) :-) :-) Asi snaha šokovat choromyslným srovnáváním na stejné úrovni kastrace zvířat a lidí a srovnáváním na stejné úrovni života zvířat a lidí. To je to samé, asi jako kdybychom tvrdili: krávy se vždycky zabíjely pro potravu. A žena a kráva mají v přírodě stejnou hodnotu, tak nechápu, proč nezabíjíme ženy pro potravu!

MaDi (Pá, 10. 10. 2014 - 03:10)

Nevím proč je tady tolik...Kráááávo blbá, já Tě taky upravím ku svým potřebám! Vykuchám ti vnitřnosti! Bude se ti to určitě líbit!

MaDi (Pá, 10. 10. 2014 - 03:10)

V každém případě je to...Paní Jolanko, Vy jste tak rozhodná, nefalešná, tedy opravdová, a tak přímá .. jen si říkám, že škoda, že škoda, že ten celkový falešně humanitní právní řád existoval před Vaším početím! Možná se nám mohlo dostat toho štěstí, že jste nebyla nežádoucně zplozena ...

MaDi (Pá, 10. 10. 2014 - 03:10)

Anka,ty máš opravdu bujnou...Paní Líbo, pod vlivem Pervitinu Vám stojí a Pervitin velmi účinně tlumí bolest!

MaDi (Pá, 10. 10. 2014 - 03:10)

ja bych to chtela udelat...Paní Anko, okamžitě využijte tento kontakt : Psychiatrická nemocnice Bohnice
Ústavní 91
181 02 Praha 8
Telefon:
+420 284 016 111
Fax
+420 284 016 595

Dnes už dokáže psychiatrie vyléčit kde co!Ve Vašem případě jsou velmi účinné elektrošoky do zevních a vnitřních rodidel ...

MaDi (Pá, 10. 10. 2014 - 03:10)

Pokud má žena potřebu...Paní Eričko, na Vaše, jakoby nadsazené a a jako kompetentní komentáře nemá vůbec smysl reagovat.

Snad jenom : Vaše existence je jen pozůstatkem falešných předsudků...

MaDi (Pá, 10. 10. 2014 - 03:10)

Každý má právo zde...Ano debílku, když se tedy nějaká žena rozhodne, že chce mít doma muže bez rukou nebo bez nohou nebo bez obojího, aby jí třeba nikam neutekl nebo nezahýbal a ten muž s tím bude pod tlakem, třeba proto, že je submisivní bude souhlasit, tak ta žena je oprávněná mu ty končetiny upižlat? A je to OK jo?

A co když se ta žena rozhodne, že chce mít doma muže bez hlavy, protože je chytřejší než ona? Nebo bez srdce, protože jí to tlučení ruší? Taky OK?

MaDi (Pá, 10. 10. 2014 - 02:10)

To je normální, není však...??? Jaké erotogenní zóny klukům amputují?

MaDi (Pá, 10. 10. 2014 - 02:10)

To je normální, není však...??? Jaké erotogenní zóny klukům amputují?

MaDi (Pá, 10. 10. 2014 - 02:10)

Chápu, že se toho asi...Také si myslím, že je to zde pár úchylů, kterým děl dobře psát tyto žvásty. Fakt si nedovedu představit, že by špatná kopie Božského originálu (muž - originál, žena - špatná kopie z Adamova žebra), byla vůbec schopná jen pomyslet změnit tak dokonalý Božský záměr, který měl Bůh s mužským tělem! To je asi stejné, jako plánovat vraždu! Také proti přirozenosti. A fakt nedokážu pochopit, že by se našel jen jediný muž, který by to trpně přijal! Mně něco ten zmetek s dírou mezi nohama provést, tak neskončím, dokud nezničím! A to by mohlo jít i třeba jen o úmyslné vyražení zubu! A připravit mne o mojí podstatu, psychickou i fyzickou, a to i neúmyslně, tak to se bojím, že by ten zmetek skončil v lisu na zmetky.

Pokud ovšem, pro Boha, k něčemu takovému snad došlo, pak se bývalí chlapi naposledy vzmužte a napište to sem! Já se s Vámi vhodným způsobem spojím a nabídnu Vám své právní vzdělání, zkušenosti, jakož i zázemí mé kanceláře a to zcela BEZPLATNĚ! A slibuji Vám, že nebudu mít klidu, dokud ty zachcaný, smradlavý kundy neskončí v Pekle! A to jak přeneseně, tak doslovně!

Reklama

Přidat komentář