Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

gin (Út, 7. 10. 2014 - 12:10)

přežil jen jeden z deseti. Takové jako vy bych vyhnal žít do doby kamenné.

gin (Út, 7. 10. 2014 - 12:10)

Jenže někde taky nedělají divadlo s vopižláváním frndy. A také bez anestezie. Koptičtí mniši kastrovali se vším všudy, tedy i s penisem zajaté černochy pro sultánův harém. Zákrok prožil pouze tak jeden z deseti, ostatní po zákroku umírali ve strašlivých bolestech. Taky se s tím nedělalo divadlo.

Olga (Út, 7. 10. 2014 - 12:10)

Je to opravdu okrajové...Je pravda Mariko,že v těchto státech s tím nedělají žádné divadlo,klacek mezi zuby a do 10min.je po všem a někdy je to i veřejné.O nějakém umrtvení tam nikdy neslyšeli.

Ota (Út, 7. 10. 2014 - 11:10)

Oto, ještě jsem neslyšel,...Už je to jedenáct dní co mi to udělaly a jsem v pohodě.Záchvat ani jeho předchozí příznaky se neobjevily.

zdeneksin (Čt, 2. 10. 2014 - 23:10)

Jestli Tě to opravdu...Tvůj příběh mne zajímá poděl se [email protected]

zdeneksin (Čt, 2. 10. 2014 - 23:10)

Jestli Tě to opravdu...Tvůj příběh mne zajímá poděl se [email protected]

Marek (St, 1. 10. 2014 - 16:10)

ahojky Anko mam podobné představy jako ty mohli bychom pokecat na emailu.

[email protected]

Alan (Út, 30. 9. 2014 - 14:09)

Anka ozvy sa mi na Email uz som ho postol v prispevku pred tym

Pepíko (Út, 30. 9. 2014 - 14:09)

Cus Anko,
mě by zase moc udělalo dobře,když by jsi mi to dělala, tak bych Ti vystřelil mozek svým semenem.

Líba (Út, 30. 9. 2014 - 14:09)

ja bych to chtela udelat...Anka,ty máš opravdu bujnou fantazii.Ten chlap by musel být pěkně sjetý abys ho mohla kastrovat při souloži.Ale zfetovanému by se zase nepostavil,takže to není fyziologicky možné.

Alan (Po, 29. 9. 2014 - 21:09)

Anka ozvy sa na [email protected]

Marika (Po, 29. 9. 2014 - 19:09)

Moderní doba holt dělá...Je to opravdu okrajové téma,marginální záležitost.Tady se s tím dělá spousta cavyků.Viděla jsem to v Madrásu za pět dolarů.Podvázaly mu nohy a za chvilku měl hoch po parádě.Pochybuji,že jim tam dávají nějaké hormony.

Líba (Po, 29. 9. 2014 - 14:09)

Moderní doba holt dělá...Hormony,nehormony synovci není ani třicet,kulky má,ale v nich jen vítr.Spermie absentují.Nakonec asi budou muset připustit jiného samce,nebo spermabanku a umělé oplodnění.Chudáček bude paroháčem tak či tak i když kulky má.Je pro chlapa asi zajímavé sledovat jak prosperuje dítě,které jeho ženě udělal někdo jiný.

gin (Po, 29. 9. 2014 - 10:09)

Proč s mikropenisem? Ten...Moderní doba holt dělá divy. Jenže taková Jolana by ti přístup k hormonům zamezila. Mimoto, kastrace je pro mne okrajové téma.

Vojta (Po, 29. 9. 2014 - 08:09)

Mrdáš normálně? S...Proč s mikropenisem? Ten máš možná ty. Já jsem na hormonech a mám ho možná větší jak mnozí s koulema :-)

gin (Po, 29. 9. 2014 - 08:09)

Mrdám normálně, jen to...S mikropenisem?

'Děly se zázraky: čistá panna porodila čtyry malý draky'

gin (Po, 29. 9. 2014 - 08:09)

Mrdám normálně, jen to...Mrdáš normálně? S mikropenisem?

´Děly se zázraky: čistá panna porodila čtyři malý draky' ( Karel Havlíček Borovský: Křest svatého Vladimíra)

Vojta (Ne, 28. 9. 2014 - 18:09)

Jsem slysel, ze kastrovani...Myslím že je to o psychice. Nejdřív mi to hrozně vadilo, dneska si připadám celkem normálně. Pomáhá mi že si říkám, že i chlapi s koulema nemůžou mít někdy děti a jsou horší věci. Sex funguje a dělá mi radost tak co.

Vojta (Ne, 28. 9. 2014 - 18:09)

A mrdáš ?Mrdám normálně, jen to divně vypadá za což jsem se vždycky styděl.

jirka (Ne, 28. 9. 2014 - 17:09)

Jsem slysel, ze kastrovani muzi jsou ke sve zene pak usluznejsi, poslusnejsi a maj k ni vetsi respekt. Je to pravda ? Pry je to tim, ze prijdou o sve muzske EGO, ktere vetsinouj vede k nadrazovani se nad zenama.

Reklama

Přidat komentář