Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Přes dva tisíce (So, 11. 10. 2014 - 21:10)

se nejenom židé nechávají obřezávat... Jde jen a jen o kousek kůže... Dějiny nezaznamenaly slůvko protestu... Není možné, že ti, kdož hlásí problémy s obřezaným penisem, by s ním měli, třeba trochu jinak, problém i s neobřezaným? A teď, tisíce let po vzniku tradice, přijde vševěd GIN a počne kázat moudro. Miluji věrozvěsty. Ježíš, Mohamed, Rasputin, Gin... Všechno jedna pakáž. Každý má svou pravdu, a tu vydává za univerzum... Řezat je řemeny z hověziny, a řezat je dlouho.

A nejde o slepi (So, 11. 10. 2014 - 21:10)

Proč do toho takoví jdou?...bylo to moje rozhodnutí. Žvaň si co chceš, ale já na tom nic negativního nevidím. Pro mne byl problémem kapucín, nikoli obřízka...

Protože jsem si (So, 11. 10. 2014 - 21:10)

A proč jsi do toho "...několikrát urval uzdičku... Protože hygiena stála za houby... Protože mně ta předkožka po trošku ráznějším dovádění dělala problémy (bolela). Vadila mi při provozování toho sexuálního života, jaký se mi líbí. Teď jsem spokojený. Žádný pach moči, žádnej sejra, žádná bolest.

gin (So, 11. 10. 2014 - 20:10)

A proč jsi do toho "...Proč do toho takoví jdou? Protože se to určitým slepicím líbí. Já jsem měl naopak štěstí na baby, kterým se to vůbec nelíbí, jinak bych už možná byl se svými dřívějšími sklony taky vopižlanej. Proto taky Novel v rané dospělosti udělal a má kvůli tomu po třicítce zničenej sexuální život. Novelovi je jasné, jak to taky napsal, že může nadávat na svou vlastní blbost. Co však ti, kterým to bylo uděláno nedobrovolně jako dětem. Proto jsem, když jsem se tvrdě seznámil s těmito skutečnostmi tak tvrdě proti obřízce dětí a mladistvých.

gin (So, 11. 10. 2014 - 19:10)

Nechal jsem si obřezat...Zaprvé. Dítě má jiný práh bolesti než dospělý člověk. Mnoho lidí říká, že si to dítě nepamatuje. Vědomě ne, ale zaryje se mu to do podvědomí. Ty věci mohou být velice nebezpečné. Je to jeden z nejhorších bludů ohledně dětského vnímání. I když je to pro dospělého nepříjemné, podrobit se obřízce, tak vše zůstane v oblasti vědomí a nic se nezaryje do podvědomí. Obřízka dítěte, které si to sice nepamatuje, ale vše se mu zaryje do podvědomí může mít zhoubný vliv na jeho budoucí psychiku. Zakladatel moderní psychoanalýzy Sigmund Freud byl Žid, své dva syny však obřezat nenechal. Dobře věděl proč to dělá.

Určité lidi to postihne. O tom, co jsem četl vůbec nepochybuju. Nedávno mě poslal děkovný mail za vyjádření soucitu na rakouském fóru postižený Hannes z Bavorska, kterému byla zbytečně amputována předkožka v 5 letech. Jemu to psychicky nevadilo, naopak, pod vlivem v článků v časopisu Bravo byl v pubertě a mladé dospělosti velice na svou obřízku hrdý, že má něco extra. Jenže v 25 letech u něj začaly potíže s rapidním znecitlivěním a teď svou obřízku proklíná jak jen může. Pokud tě toto nepostihlo, tak se raduj. Měl bys ale mít na vědomí, že jiný s tím může dopadnout velice jinak. Napsal to samé co postižený Novel na Lidé.cz. Totiž to, že když na nějakém fóru napíše příspěvek postižený obřízkou, tak ho ti, kteří jsou se svou obřízkou spokojení svými příspěvky doslova kamenují. Oba použili stejná slova. Jak na našich tak na zahraničních fórech jsem si všiml jedné věci, kterou považuju za typickou. Spokojení se svou obřízkou nemají ani miligram pochopení pro ty, kdo jsou jí postižení a svými příspěvky je nehorázně deptají. Postiženým se dostalo zastání pouze od nás intaktních (neobřezaných). Jasně vidím, že u lidí spokojených se svou obřízka vede k neskutečnému pyšnému nadýmání.

protože (So, 11. 10. 2014 - 19:10)

Už tady byli všeci bez koulí ...

jirka (So, 11. 10. 2014 - 19:10)

Co ma kastrace spolecneho s obrizkou ?

Ale hovno to bo (So, 11. 10. 2014 - 19:10)

U dítěte se nikdy umrtvení...Nechal jsem si obřezat kapucína před patnácti lety, a bolelo to chvíli, a to jen tehdy, když jsem ho tahal přes poklopec... A o zničeném sexuálním životě nemůže být řeč. Nevím, proč tu mektáš takové nesmysly...

gin (So, 11. 10. 2014 - 17:10)

Miluš děkuji za...U dítěte se nikdy umrtvení nedá odhadnout jako u dospělého. I kdyby to bylo děláno v celkové narkóze, tak to zpravidla minimálně 10 dní bolí jako čert. Jde totiž o řezání na nejcitlivějším místě klučičího těla. Pokud teď znám tyto skutečnosti a to, kolika lidem to v dospělosti zničilo sexuální život, tak to považuju za barbarské zvěrstvo, za bioetický zločin a za hrubé pošlapání práva dítěte vyrůst v neporušeném těle.

Katka (So, 11. 10. 2014 - 16:10)

Miluš děkuji za odpověď,to věřím,že to vypadá moc pěkně,jejich otec ji má asi také od malička.Pokud tam pracuje sestra tak to asi nebyl až takový problém.Když to dělají ambulantně nebolí to moc?To opíchají?Asi je i dobře,když už jim to dělali,že odstranili celou předkožku s tou částečnou obřízkou prý jsou často problémy.

gin (So, 11. 10. 2014 - 00:10)

No vyprávějte to Židům,...Jseš na velikém omylu, dr. Edward Wallerstein, jehož kniha vydaná v roce 1980, Obřízka, americký zdravotnický blud, která způsobila velký obrat v USA, kde popisuje obřízku jako archaický nevědecký nesmysl byl Žid, tedy pravděpodobně sám obřezaný. To samé letos v červenci zesnulý pediatr dr. Paul Fleiss z Los Angeles, kvůli němuž tam obřízka téměř vymizela a který napsal , že ze zdravotních důvodů nemusel za svou dlouholetou praxi jediného dětského pacienta, byl jak jsem před týdnem zjistil, také Žid, takže pravděpodobně také obřezanej, na fotce vypadá jako vyšitej ( ŽID) chápu, já sám jsem před půl rokem o těchto věcech neměl sebemenší tušení.

gin (So, 11. 10. 2014 - 00:10)

No vyprávějte to Židům,...Jseš na velikém omylu, dr. Edward Wallerstein, jehož kniha vydaná v roce 1980, Obřízka, americký zdravotnický blud, která způsobila velký obrat v USA, kde popisuje obřízku jako archaický nevědecký nesmysl byl Žid, tedy pravděpodobně sám obřezaný. To samé letos v červenci zesnulý pediatr dr. Paul Fleiss z Los Angeles, kvůli němuž tam obřízka téměř vymizela a který napsal , že ze zdravotních důvodů nemusel za svou dlouholetou praxi jediného dětského pacienta, byl jak jsem před týdnem zjistil, také Žid, takže pravděpodobně také obřezanej, na fotce vypadá jako vyšitej ( ŽID) chápu, já sám jsem před půl rokem o těchto věcech neměl sebemenší tušení.

gin (So, 11. 10. 2014 - 00:10)

"Miluš" je x-tý...Máš smůlu MaDi, v tomto státě není tato věc nikterak právně ošetřena. Takže je zbytečné i kdybys znal konkrétní případ, chodit na PČR. V současné době se proti tomu dá bojovat pouze osvětou, a tu jsme na začátku, plno mladých doktorů a doktorek má vymytý mozek americkou pseudovědou. Dvě země na tom byly stejně USA a Velká Británie, přes 90 % Britů starších šedesát let jsou obřezaní, zásluhou pediatra Douglase Gairnera se však Británie z tohoto bludu vymanila a dnes je procento obřezaných etnických Britů do 30 let téměř nula. I v USA se z toho postupně vymaňují.

gin (So, 11. 10. 2014 - 00:10)

Ano,ambulantně,mám na...Chápu, že to vypadá pěkně. Jako bývalý cirkumfetišista to chápu. Za mlada jsem se díval do nástěnného zrdcadla a chtěl jsem to mít, líbilo se mi, že to vypadalo jako lampička, akorád mě vadil ten šarpej. Když jsem před půl rokem narazil na první příspěvky postižených obřízkou, tak jsem se zhrozil sám sebe. Miluš má muže, který je obřezaný, nevím z jakého důvodu je, on s tím problémy nemá, jenže nemůže vědět, jestli s tím bude mít problémy některý z jejich synů? Ať už psychické, nebo fyzické. Jako bývalý cirkumfetišista Miluš plně chápu. Jenže když jsem se seznámil přesně s anatomií tohoto Božího díla ( ateista Mario napíše díla přírody) tak je odpověď jasné ne.OBŘÍZKA DÍTĚTE JE ZLOČIN PROTI JEHO SEBEURČENÍ!!!. Dospělý ať si dělá se svým ptákem. co se mu zlíbí, je to čistě jeho věc.

Klára (Pá, 10. 10. 2014 - 22:10)

Tak dneska jsou zdejší úchylové fakt aktivní...

MaDi (Pá, 10. 10. 2014 - 20:10)

Slyšel jsi...Aličko ... již 11 náctý nick .. no jo no, kočky, feny, krávy (a těm asi rozumíte, že) se taky sterilizují. Jdete do toho?! No až bude hotovo, tak se pochlubte. A stačí jen jednou za všech 11 nicků...

MaDi (Pá, 10. 10. 2014 - 19:10)

Mít v šourku jenom jedno...No vyprávějte to Židům, nositelům pokroku a záchrancům pokrokové Západní civilizace ...

MaDi (Pá, 10. 10. 2014 - 19:10)

Nejhorší na tom je, že...Tak si natoč kyblík teplý body, odměrku Jaru do toho, hadřík a výsledkem bude lepší pocit, než když si zamrdáš k...k ...!

MaDi (Pá, 10. 10. 2014 - 19:10)

Já jsem je taky nechala v..."Miluš" je x-tý nick jednoho z úchylů v této diskusi. Žádná normální matka fakt nemůže napsat "netrpí předčasnou ejakulací a OBNAŽENÝ ŽALUD JE NÁDHERNÝ..." proto bych rád aktivoval PČR ...

jirka (Pá, 10. 10. 2014 - 19:10)

Ale obrizka nema nic spolecneho s kastraci .

Reklama

Přidat komentář