Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Alice (Pá, 6. 7. 2018 - 10:07)

Ahoj. Už nějaký čas sleduji tuto diskuzi a také přispěji. Před měsícem jsem měla nehodu na škole v přírodě. Vraceli jsme se z výletu už se mi hodně chtělo, ale byla jsem přesvědčená, že už to donesu až na ubikaci na WC. Bohužel v šatně při přezouvání jsem to nedala a pokakala se. Utajit to nešlo přišlo se na to hned. Učitelka byla naštěstí taktní a nedělala z toho vědu. Dokonce to ani neřekla mým rodičům a ti o tom dodnes nevědí. I přes tu ostudu před spolužáky se musím přiznat, že mě na tom něco zaujalo. No a včera jsem se poprvé zkusila pokakat úmyslně. Zahrála jsem to jako, že jsem šla ke kamarádce a cestou od ní to nestihla. Chvilku jsem se procházela a dodávala si odvahu. Nakonec jsem se zhluboka nadechla a pustila to do kalhot. Pocit je to opravdu zajímavý, takže asi rozumím vám co to děláte pravidelně. Když jsem přišla domů, tak se teda máma divila, že jsem to takto nezvládla a proč jsem si třeba nezašla někam do křoví, ale je mi 15 a jsem docela stydlivka a přeci nebudu vystrkovat holý zadek někde na veřejnosti. Tohle vysvětlení máma jakž takž vzala, takže to prošlo. V srpnu bych měla jet na tábor. Ty děcka co tam pojedou bych znát neměla, tak se možná zkusím pokakat ještě tam a uvidíme jaké budou reakce, ale nechám si to asi až na závěr toho pobytu, abych nemusela po celý pobyt poslouchat posměšky. Ano vím je to docela úlet, ale věřím, že vy ostatní tady na diskuzi mě pochopíte a nebudete odsuzovat. Předem děkuji.

pavel (Pá, 6. 7. 2018 - 08:07)

Zdravím vás všechny příznivce pokakávání , prodloužený víkend začal poměrně dobře , mám na sobě poslední plenu - to mě štve , musím nejspíš do globusu do lékárny koupit další , asi koupím ty natahovací , v nich se lépe masturbuje . Teď nám v plence pořádnou nadílku , ještě v ní 2-3 hodinky , možná dýl , zústanu a potom pújdu . Hodně štěstí při pokakávání .

Zuza (Čt, 5. 7. 2018 - 23:07)

Zuzo, Ty jsi úžasná...Adéla: Ani nevím, jak jsem to přežila. Úplně ve mně zatrnulo, když jsem začala vnímat, že si před tabulí kadím do gatí. Jsem z toho stále zničená, protože takové ponížení jsem nikdy dříve nezažila. Taky doufám, že se mi už nic takového nestane. Též Ti přeji hezké prázdniny.

Zuza (Čt, 5. 7. 2018 - 23:07)

No tohle bylo teda takt...Lukáš: Před tabulí to bylo hrozné. Adéla to mohla v lavici utajit alespoň chvíli. Uvidím, jak to bude v září vypadat, ale každopádně děkuji za rady, jak se zbavit spolužáků s blbými poznámkami. Dneska jsem potkala dvě holky ze třídy a jenom se blbě řechtaly a něco si na mne ukazovaly.

Lukáš (Čt, 5. 7. 2018 - 15:07)

Vidím, že tu bylo včera...No čekal jsem, že něco není v pořádku, když tu včera nic nebylo. Projímadlo je zrádné- nástup nějakou dobu trvá, ale když účinek nastoupí, tak je to fakt rychlovka. Další věc jsou pak ty dozvuky pomocí mokrých prdů- já musím obvykle 3-4x.
No hele nepovedlo se, ale zase hledej výhody: mohla jsi to svést na to,že jsi nekakala, takže jsi si vzala projímadlo. Rodiče tedy nemají tušení, že jsi schválně se chtěla pokadit. Za druhé- máš docela rozumné rodiče, i to pokadění do postele vzali dobře, jako doktoři vědí, že po projímadle se to stát může. No a za třetí, nehodama se člověk učí :-) a ještě vlastně za čtvrté- brácha nebyl doma, předpokládám, že rodiče mu nic neřeknou, vypadá to, že máš v tomhle kliku.
Jinak jsi asi měla vzít ty tobolky co se dávají do zadku- já nevím jak se to česky řekne. Ale tam je nástup do půl hodiny a prý to není taková hrůza. Ale sám jsem nezkoušel, jen četl na zdejším (norském) diskusním fóru.
Možná zažiješ tak 3-4 denní zácpu, než začneš kadit jako obvykle, to se mě stává běžně po projímadle.

Jinak neměj nějaký mindrák z postavy- hubená a drobná holka, to víš to je jako, že si s ní můžeš dělat, co chceš, holka při těle má zase výhodu, že je na co sáhnout, obejmout zadek a boky :-) chlapi si totiž zvyknou na všechno- ale nebudu perverznit, stačilo včera. Určitě se někdy zapojíš, ta fantazie přijde sama a nebo budeš hrát uťápnutou holku v rohu:-)
Měj se a nic si z toho nevydařeného dne nedělej! Supr, že rodiče to vzali, to fakt pomůže!

Mirek (Čt, 5. 7. 2018 - 13:07)

tak se nám to tu pěkně rozjelo. Jak to čtu přispěju taky trochu. Již dlouho si občas udělám radost a počůrám se. Časem jsem začal uvažovat i o pokakání a přešel jsem k pokusům. Ale nikdy jsem to nedotáhl do úplného konce. Někdy se stalo, že jsem přestal pozdě a něco bylo v kalhotách ale jen takové připosrání. Byl to i tak dobrý pocit. Ale už vím jaké je to s plnými boxerkami. Časem se to stane každému nebo skoro každému. (američani dělali průzkum a tvrdí nže mezi 15 a 60 lety v průměru 3x) Já mám splněno již dříve. Naposledy jsem se posral na pumpě při placení. Z ničeho nic takový tlak a už jsem bezmocně cítil jak přes veškerou snahu to leze mezi půlkami do kalhot. Cestou domu tlak znovu narostl tak jsem se nadzvedl a zatlačil. Stejně bych to nedovezl a zachraňovat nebylo co. Doma těsně před vanou jsem do kalhot poslal zbytek a už ve vaně jsem se počůral. Jak na to vzpomínám a čtu vás, uvažuji, že se poseru schválně někdy s vámi. asi možná na poprvé do plen nebo zkusím boxerky a těsné džíny. Pak bych referoval a přidal nějaký starší případ.

Scatter (Čt, 5. 7. 2018 - 10:07)

tak to byla úžasná story Romčo, škoda že to dopadlo tak nečekaně a nemohla sis to užít vše pod kontrolou, před rodiči to musel být slušný trapas :)

Romana (Čt, 5. 7. 2018 - 09:07)

Teď jsem si to po sobě zkontrolovala a omlouvám se za ty chyby co tam mám. Psala jsem to v rychlosti. Ještě teď mi buší srdce po tom mém dnešním probuzení.

Romana (Čt, 5. 7. 2018 - 09:07)

Vidím, že tu bylo včera zase veselo. Přidala bych se k vám, ale nemám vaší fantazii. Navíc jsem včera řešila úplně jiné starosti. Dávám Ti za pravdu Kikino rozsah pohromy po projímadle je opravdu děsivý. Povedl se mi bohužel slušný trapas a to hned dvojnásobný. Ještě jsou ve mě čerstvé dojmy, ale vezmu to od toho včerejška. Čas se sunul, projímadlo nezabíralo a když už byly tři hodiny, tak jsem to vzdala. Neposkvrněné černé džíny uložila zpět do skříně a natáhla legíny které se doma se svou postavou nestydím nosit. Rodiče dorazili kolem půl sedmé. Jenom jsme se pozdravili ani se nedivili, že jsem doma. Drama začalo kolem půl osmé. Dělala jsem něco u sebe v pokoji a najednou zničehonic šílená kreč. Pochopila jsem co se děje a že ten účinek so dostavuje až po nějakých deseti hodinách. Chtěla jsem vystartovat ze svého pokoje na WC, ale po té křeči přišel takový nával, že jsem jenom zarazila zoufale půlky do židle a asi pět minut s tím bojovala. Když se zdálo, že se to uklidnilo, tak jsem se odhodlala vyrazit na záchod. Bohužel mám pokoj nahoře v patře a na WC musím seběhnout dolů po schodech. No a na schodišti další šílený nával, ale ten už jsem neustála. Valilo se to proudem nešlo to zastavit. Bylo to hrozně řídké a bylo toho hrozně moc během pár vteřin jsem byla totálně zesraná. Promiňte mi ten výraz, ale to se nedá jinak popsat. Mamka stála pod schody a vyjeveně koukala. Pak začala čichat asi i viděla, že nejsem v pohodě. Zapírat nemělo smysl, tak jsem se přiznala : Mami já se omlouvám já se pokadila, jdu do koupelny. Než jsem došla těch pár metrů měla jsem to až v bačkorách. Bylo to šílený. Pak jsem se pochopitelně po sprše nevyhnula dotazům rodičů jestli mi není špatně nebo jsem něco špatného nesnědla. Vlastně jsem ani moc nelhala a přiznala se, že se mi nedařilo se vykadit, tak jsem si vzala to projímadlo a asi neodhadla účinek. Táta trochu hudroval příště se se mnou poraď, však jsme rodina a nemusíš se stydět se zeptat. Přikývla jsem a myslela si, že tím to celé skončilo, ale dnes ráno v posteli ještě v polospánku odcházely větry. Byla jsem přesvědčená, že jsem se musela včera kompletně vyprázdnit, ale asi ne
, protože s těmi větry začalo vycházet i něco jiného. Já se z hrůzou probudila a už jenom registrovala, že si kadím do postele. Rodiče už pochopitelně vzhůru. Neměla jsem odvahu vstát, takže po chvíli to bylo mámě divné a nakoukla do mého pokoje a jenom pronesla : Romčo už zase?! Tak co tady v tom ležíš? mazej do sprchy a svlékni to prostěradlo ať ho můžeme dát vyprat! Skončila jsem s úklidem až před chvílí a byla to katastrofa. Takže Dito, Verčo, Kikino jsme si kvit. Už také vím jaké to je pokadit se před mámou a do postele, ale znova bych to zažít nechtěla. Uff radši už nic neplánuji a to projímadlo už si příště neberu. Čekala jsem, že to může být drsné, ale ne, že až tolik moc.

Lukáš (St, 4. 7. 2018 - 22:07)

Bylo to super o tom žádná...No chtěl jsem být hodný, ale ne vždy se zadaří. Užívej volno, hezky spi, občas je dobrý nevylézt celý den z postýlky! Vždycky si tam nanosím jídlo, pustím pěkný film a relaxuju. Občas jen zavřu oči u relaxační hudby. Takže Tvoje prázdniny začínají a nenech si je nikým a ničím zkazit!

Kikina (St, 4. 7. 2018 - 22:07)

Jojo, Kiki, jdi hezky do...Bylo to super o tom žádná a to jsi chtěl být hodný prý já posedlá ďáblem ty by jsi na hranici skončil vedle mě jinak jo jdu do sprchy a pak dohánět spánkový deficit zítra konečně nikam nevstavam ale tu sobotní akci si zrežíruji sama a sem tak maximálně podám report přeci jenom bude to šest let co jsem se začala pokakavat a to musím uctít nějak speciálně. Každopádně napíšu až budu mít opět těhotný kalhotky :0) zatím pa tvá čarodějnice Kiki.

Lukáš (St, 4. 7. 2018 - 22:07)

Bulim a nejsem schopna...Jojo, Kiki, jdi hezky do sprchy, můžem to příště rozehrát na Skypu! Ale nebyl to špatný začátek volna,ne?

Kikina (St, 4. 7. 2018 - 22:07)

Bulim a nejsem schopna žádné reakce. Milada se směje a povídá Honzovi přeci nebudeš sedět vedle posrany holky sedni si ke mě! Honza se slovy promiň Kiki ale to není v tomto věku normální si oprvrzlive ode mě odseda a po hecovani od Milady si mě s ostatními spolužáky dobírají tak se na ní koukněte na modelku oblečená v drahých hadrech a posrana jak mimino!
Milada : Kiki řekni mámě ať ti příště pribali plenky když seš tak neschopná a naděláš si do kalhotek! Učitelka už je celkem smířená tak už jí dejte pokoj stalo se Kiki tady bydlíš ne? Tak mazej domů do sprchy a příště si snad dojdes na záchod ne? No dál už bych se v tom nepitvala řekněme že Kiki dorazila dřív domů a nikdo tam naštěstí nebyl toho ponížení už bylo dost asi se už na to vykasleme nebo nás fakt oba zavřou :0)

Lukáš (St, 4. 7. 2018 - 21:07)

Bohužel ty kalhotky a silonky toho zase tolik neudrží, takže je to všechno dost dobře vidět. Milada si říká "tak kikino, na důstojničkou paničku sis chtěla hrát a teď jsi tu zesraná jak batole.
Učitelka: no Kiki- snad jsem říkala, že si máte dojít na WC než jsme nastoupili do busu, to to mám připomínat každýmu zvlášť? No je Ti jasný, že v tom teď budeš celou cestu domů? Teď už je pozdě zastavovat někde na parkovišti, ale já jsem říkala, že máte jít. Ale ne, to je jak do dubu, fakt jen mobily a mě nikdo neposlouchá.

Milada se otočí k Honzovi: ty chodíš s holkou, která ještě neumí sama dojít na záchod?
Honza je v šoku, Kikinu miluje, ale je vychován v přísné konzervativní rodině- kdyby se jeho rodiče dozvěděli, že chodil s holkou, co si nadělala do kalhot...
Honza: ne... já si tam jen sednul, vedle nebylo místo, Kikino, proč si to jako nevydržela, kakání jde držet i několik dnů, to není čůrání...

Učitelka: zastavíme u Kikiny před barákem, klíče máš, ne, Kiki?

Kikina (St, 4. 7. 2018 - 21:07)

Nechtěně se zvedám a při tom cítím jak mi náklad pomalu stéká po nohou sakra proč jsem si nevzala pořádný kalhotky?! Snad to není pod tou sukní vidět... Bohužel jak se natáhnu pro tu tašku a sukně se nadzvedne a Milada spatří mé hnědé silonky a zvolá paní učitelko tak jsem měla pravdu Kikina se pokadila! Pojďte se podívat! Učitelka pořád nevěří a ptá se ty ses jako fakt pokadila? Ve mě hrkne a místo odpovědi ze mě vychází přímo před učitelkou druhá várka s nezaměnitelným zvukovým doprovodem...

Lukáš (St, 4. 7. 2018 - 21:07)

Učitelka, no to je divný, pořád to tu cítím. No jasně, jak jsme dostali na konci toho představení každý dárek od toho souboru- jsou z Olomouce, v těch balíčkách jsou určitě ty jejich syrečky.
Učitelka: holky a kluci, všichni vstanou a vezmou si z horních polic svoje tašky a podívají se, jestli tam nemají rozbalený ten obal od toho dárku. Asi jsme dostali syrečky, bylo by to logické, když byl soubor z Olomouce. Ale někomu ten obal asi povolil a smrdí to tu.

třída: ty vole, sedím, zase vstávat...
učitelka: nemelte a dělejte, Kikino, co sedíš, pro Tebe to snad platí taky!
Milada: a teď se ukáže, jestli mám pravdu, chi chi!
Honza má svou tašku vzadu, nechává Kikinu zatím samotnou a nemůže jí teda tašku podat.

A je to , nebo (St, 4. 7. 2018 - 21:07)

Honza Brejcha už přijde a vyzvedne nás i paní která to měla asi bez nás . No těch starostí to bude když už nic tak aspoň s komentářem.

Kikina (St, 4. 7. 2018 - 21:07)

Honzo něco se mi jenom dostalo do oka a tak slzím a ten autobus mi nedělá dobře na žaludek. Už aby jsme tam byli.

Honza : buď v pohodě pak můžeme po škole zajít někam posedět Honza zacicha : ty jo ale ten smrad je tu furt! Ta Milada měla pravdu on si někdo z borců nadělal do kalhot to je sranda! No možná máte pravdu odpovídám a snažím se necervenat. Nicméně smrad už zamořuje bus a začíná to být divné i paní učitelce...

A už dost ! (St, 4. 7. 2018 - 21:07)

Co jste ? Hovada asi !

Lukáš (St, 4. 7. 2018 - 21:07)

Učitelka: Milado, jak to mluvíš? Používat taková slova "regulérně se posrat", to jsi slyšela kde?
Milada a pár kluků: ale to je fakt smrad, jako by měl někdo hov...ehhh exkrementy v kalhotách.
Učitelka: to jsou nápady- se podívejte, jedeme kolem kravína a vyváží hnůj. Prostě až ten úsek přejedeme, tak to bude v pohodě.

Honza pozoruje svou lásku, pod sukni ji nevidí Kikina má nohy pevně u sebe a do klína si dala svetřík. Ale zdá se, že je pěkně rudá, možná ji tečou i trochu slzy, že by ji vadil ten smrad z kravína?
Honza: Kiki, fakt Ti nic není, jsi v pohodě, ten smrad brzo přejde až přejedeme ten kravín. Jsi ok, usměj se, tak se mi budeš víc líbit.
Autobus se začíná vzdalovat od kravína, smrad nemizí...

Reklama

Přidat komentář