Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Polepsovna (So, 7. 7. 2018 - 21:07)

Utekla si z polepsovny? Uz by ti nemeli povolovat vychazky a taky tvuj opatrovnik musi prece na vychazku s tebou ... Neni mi lito tak dementnich idiotu.

Kikina (So, 7. 7. 2018 - 20:07)

Kikino, díky za varování....Tak přímo to co tu popisujes jsem nezkoušela. Jenom předvídám jak by se mohla taková příhoda vyvinout. Já se dneska dobrovolně vystavila do prekérní situace. Před chvilkou jsem se pokakala na veřejnosti a jakože fakt docela hodně. Nevím do jaké míry je to odvážné ale oblékla jsem si takové světle šedivé tepláky značky Janina. Nejsou vyloženě upnuté ale přeci jenom se mi v nich zadeček trochu rýsuje. No teď už se tam možná rýsuje i něco jiného :0) na zadek si nevidím takže nedokážu posoudit jak moc je viditelné že jsem se pokakala. Každopádně je to adrenalin venku na ulici to má úplně jiný náboj teď jsem se ukryla do bezpečí jednoho parku abych se vám mohla přiznat co jsem provedla. Právě okolo mě prošli dva kluci tak by mě zajímalo jestli by je aspoň ve skrytu duše napadlo že ta holka opřená o strom která cosi datluje do mobilu má pod teplákama plno. Každopádně vydržím venku až do tmy a pak se snad nenápadně dostanu už domů tak mi držte palce abych nepotkala žádné známé snad všechno klapne.

Dita (So, 7. 7. 2018 - 19:07)

Dita : Jo to máš pravdu,...Romano, hlavně, že jsi to díky inteligenci Tvých rodičů přežila. Důležité je i to, že se to od nich Tvůj brácha nedoví. Moje máma teď už o tom taky nehovoří, ale já se před ní pořád stydím a taky to beru za strašný trapas. A kdyby věděla, proč se to stalo, to by bylo tóčo. Doufám, že o mé zálibě se nikdy nedoví.

Dita (So, 7. 7. 2018 - 19:07)

Romano nic si z toho...Kikino, díky za varování. Vždycky si vážím rad zkušenějších, takže tentokrát děkuji Tobě. A Ty máš přímo takovu zkušenost? Promiň, ale já si myslím, že pustit by mě do pokoje recepční musela, když tam budu mít věci a taky jsem zapomněla napsat, že bych si objednala pokoj i s wc a koupelnou, a tam bych mohla provést očistu. Pokoj bez ničeho a sprchovat se ve veřejných sprchách, kde by prošlo x bab z patra a bylo by jim hned jasný, proč se sprchuji, tak to bych asi skutečně nedala, protože bych je uvnitř pak určitě někde potkala. Nebo by na mne bušily, podle toho jak by to tam bylo řešené. V apartmá se v klídku osprchuji. Ještě si taky myslím, že pokud nebudu s recepční vykecávat, že by snad ani nemusela zaregistrovat, že jsem pokaděná, samozřejmě pokud mi nebude vyloženě koukat na zadek, když budu procházet.

Romana (So, 7. 7. 2018 - 19:07)

Dita : Jo to máš pravdu, odzkoušené to mám i když nechtěně. Tentokrát se nedá mluvit o tom, že bych si to nějak užila. Spíš to byl pořádný trapas, ale co Ti budu povídat. Ty sama jsi zažila, jaké to je nadělat si do kalhot před mámou, tak mi určitě rozumíš. Dík za popřání pěkné dovolené. Na stravu si dám pozor. A vůbec po dobu jejího trvání slovo nehoda vypouštím z hlavy :)

Kiki užij si dnešní kadící akci i pobyt na chatě. Nepochybuji o tom, že se svou kreativitou a fantazií se tam určitě budeš umět zabavit :)

Kikina (So, 7. 7. 2018 - 10:07)

Ahoj Lukáši. Včera jsem...Romano nic si z toho nedělej. Holt někdy se zadaři někdy ne. Jak jsi to psala o tom projímadle tak jsem nechtěla predikovat další vývoj ale tušila jsem že to s tebou dopadne špatně :0) jinak do východní Evropy se chystáš jo? Deset dní v Bulharsku to bych si dala líbit. Mě bude muset stačit šest dní ve východních Čechách ale tam je taky hezky.

Dito ta představa co píšeš je určitě vzrušující ale bacha aby tě ta recepční nevyrazila až se vrátíš z procházky pěkně zřízená a s hnědým pozadím. Pak bys byla v cizím městě daleko od domova s plnýma kalhotama a nemožností se osprchovat. To by byl teprve adrenalin co? :0)

Kikina (So, 7. 7. 2018 - 10:07)

Hmm dva dny jsem tu nebyla a vidim že jste to tu stihli pěkně pokakat :0) no já si užívám dovču a teď jsem měla speciální program. Nebojte se žádné kakání kakat se bude až dneska večer. Oslavím své výročí které mi bez nadsázky změnilo život jak se sluší a patří ale teď přes ty svátky jsem byla neplánovaně na návštěvě jedné kámošky a bylo to fajn. Chodili jsme po různých výletech pochopitelně vzhledem k těm vedrům přiměřeně oblečené jako dvě sebevědomé mladé slečny. Já klasika tanga a krátká sukýnka kámoška taky tanga a těsné kraťasy které víc odhalovaly než zakrývaly ale asi vás zklamu žádná nehoda se nám nestala i když jsme si o to tak trochu koledovali když jsme si přetlaskavali bříška různýma dobrotama i tu zmrzku jsem si dala :0) mohla jsem tam zůstat ještě dneska ale z pochopitelných důvodů jsem se vytratila s tím že si potřebuju sbalit věci před zítřejším odjezdem na chatu. Po tom dvoudenním přecpávání se už jsem solidně plná tak si dám radši k obědu jenom něco lehčího abych to do večera ustála a pak budete mrkat jakou odvážnou akci jsem si na dnešek připravila :0)

Zuza (Pá, 6. 7. 2018 - 23:07)

Zuza: to bych ještě k těm...Lukáši, na to bych se teď nezmohla. Jak jsem je uviděla, rázem jsem zčervenala a spíš jsem se snažila se jim vyhnout a ne se jim úplně přiblížit a říct jim něco. Prázdniny mi snad pomůžou navrátit sebevědomí.

Dita (Pá, 6. 7. 2018 - 23:07)

Lukáš: Tak si myslím, že by mohl domnovat zážitek. Ono když jdeš po cizím městě, natřásáš zadkem v přilnavých džínách s flekem na zadku a nikdo Tě nezná, tak to může být zajímavý zážitek.

Romana: Škoda, že Ti to nevyšlo, ale aspoň víš, jaké to je do elesťáků. Možná to někdy taky provedu. Užij si to v Bulharsku a fakt pozor na jídlo. Sestřence se to tam stalo před dvěma roky přímo na pláži. Tak megatrapas. Ale nechci Tě strašit.

Dita (Pá, 6. 7. 2018 - 23:07)

No ono to takhle obvykle...Lukáš: Jak jsem se začala zabývat touto problematikou po mé nechtěné nehodě ve špitále, tak jsem tu psala nějaké své plány. Podělat se na táboře chce opravdu velkou odvahu. Kdybych na něj ještě jela, tak bych si na to asi netroufla a nevím, jestli by mě to vůbec napadlo. Ale jak píšeš o Madridu, tak jsem tu na začátku psala, že po maturitě bych si zajela někam, kde mě nikdo nezná, ubytovala bych se v hotelu, něčím projímavým bych se naládovala a šla bych to udělat na ulici. Nevím, ale myslím si, že když tam nikoho známého nepotkám, tak snad k pocitu ponížení nemůže dojít. Jen recepční bude znát moje jméno, ale tu už neuvidím, tak zas tak hrozné to nebude.

Romana (Pá, 6. 7. 2018 - 22:07)

Takže to musíš znát i...Tak jasně, že znám. Sice to mám do Krumlova o kousek dál než do Budějovic, ale troufla bych si :) Tamní zámek je opravdu kouzelný a ano máš pravdu je zapsán na seznamu Unesca. Jinak Ty si taky užij návrat do své domoviny a buď hodný. Já budu taky v Bulharsku hodná :)Přeju Ti rovněž hezkou dovolenou. Romča.

Lukáš (Pá, 6. 7. 2018 - 21:07)

Lukáši tak to se asi...Takže to musíš znát i Český Krumlov, vždyť je to kousek vedle. O tom se jeden kolega z práce zmiňoval. V Praze byl dvakrát, ale o Krumlovu ví, je to památka Unesco, tuším, takže je to známé. Navíc dosažitelné z Prahy, vím, že se opravovala železnice mezi Prahou a ČB, takže to třeba je 2,5 h. vlakem dneska.
No, nezbytná bude angličtina, ale i ta němčina je dobrá. Ale mě teda zněla vždycky divně. Líbí se mě na poslech ruština, ta se ale dá pochopit za týden, je to slovanský jazyk. To mě pomohlo, když mě tam zabásli, aspoň jsem se domluvil a rozuměl, co po mě chtějí :-)
Ještě moje paní domácí s manželem, ti v Česku nebyli nikdy. A proč ukazovat jenom Prahu, v Čechách je daleko víc věcí k vidění.

Každopádně si užij Bulharsko, tam lze taky dobře rozumět, jenom používají azbuku jako písmo. Já už jsem z půdy přinesl kufr, vše do něj sbalil a nemůžu se dočkat kofoly a lovečáku :-)

Romana (Pá, 6. 7. 2018 - 20:07)

Romano, chápu trapas to byl,...Lukáši tak to se asi neuvidíme. My odlétáme až ve středu. Každopádně pilně studuji i jazyky. Kromě Angličtiny dělám i Němčinu a Italštinu. Snažila jsem se proniknout i do tajů Francouzštiny, ale ta je hrozně těžká :) Jinak pokud by jsi někdy chtěl zdarma průvodkyni po Českých Budějovicích (pocházím z toho kraje) tak není problém se dohodnout. Aspoň budeš moci ocenit, jak svědomitě se chystám na své budoucí povolání.

Lukáš (Pá, 6. 7. 2018 - 18:07)

Ahoj. Už nějaký čas...No ono to takhle obvykle začíná- buď, že se to stane Tobě, nebo jsi přímým svědkem nehody.
Ale osobně teda Tvoji odvahu obdivuju, protože na tom táboře se Ti určitě budou smát. Jasně, předposlední den, už je neuvidíš, tak proč ne. Ale osobně bych do toho asi nešel.
Zaletět třeba do Madridu, kde mě nikdo nezná a na ulici za dne se tam podělat... jistě, super, ale ten pocit ponížení je u mě větší než ten zážitek. No ale proč ne.

Lukáš (Pá, 6. 7. 2018 - 18:07)

Romano, chápu trapas to byl, ale rodiče to vzali a hlavně neví, co jsi skutečně chtěla dělat, co bylo v plánu- a není vyloučené, že i to by vzali- ale osobně bych se s tím nesvěřil. Je vidět, že Vaši jsou i sociálně inteligentní a jako rodina stojíte za sebou a to jsem třeba já u své rodiny nezažil. Toho si važ, protože to hodně pomáhá.
U projímadla je ta nevýhoda, že bere nejen to, co jsi měla nastřádané, ale i veškeré žaludeční šťávy, střevní mikrofloru atd. Takže je toho pak logicky víc než jen při běžném kadění. A čas nástupu se nedá odhadnout na minuty, spíše na hodiny. Navíc od prvních příznaků máš velmi málo času, což už víš. Já jsem se třeba obléknul a obul už před příznaky, protože když to přišlo tak nebyl čas ani na to. No a jít po schodech dolů je nevhodný pohyb, když se potřebuje na velkou. Měli byste si udělat WC a koupelnu i v patře :-) osobně by mě štvalo jít čůrat v noci až dolů, protože bych se pak moc probudil :-)

V Bulharsku bacha na Rakiji, po ní to jde snad ještě více než po projímadlu- nějaké mořské plody a Rakije a máš nový zážitek :-) Ale jinak chválím Tvoji přípravu, je vidět, že Tě to provázení baví. Trénuj angličtinu, pošlu Ti nějaké Nory do Čech :-) Česko je v Norsku docela populární destinace, ty památky a historie jsou pro ně něco úžasného. No některým stačí jen pivo (české je tu velmi populární, prodává se jen ve specializovaných obchodech, protože je "těžké") a ženský.
Tak si to užij, třeba se v pondělí uvidíme na letišti- no ten nejhezčí chlap budu já, to poznáš :-)

Lukáš (Pá, 6. 7. 2018 - 17:07)

Lukáš: Před tabulí to...Zuza: to bych ještě k těm holkám přišel a pozdravil je s tím jak se máte a o čem kecáte. Schválně, jestli by Ti to řekly na rovinu. No a kdyby jo, tak bych vyrukoval s tím, jak jsem psal, že se jim to asi líbí, když o tom tak mluví :-)
Snad už žádné nehody nebudou a pěkný prázdniny!

Romana (Pá, 6. 7. 2018 - 12:07)

Ahoj. Už nějaký čas...Ahoj Alice. To máš teda odvahu, pustit to do kalhot i s vědomím, že Ti na to mamka přijde. Já bych to asi nedala, ale každý je holt jiná nátura. Jedna nehoda se dá okecat, takže Tě máma určitě nebude podezírat, že jsi to udělala schválně. Jestli na to máš odvahu, tak se klidně pokaď i na tom táboře, ale počítej s tím, že toho posměchu si užiješ vrchovatě. Navíc táborový vedoucí to může říct Tvým rodičům, takže bacha na to, ale jestli to provedeš nebo ne, to už je na Tobě. Jinak je fajn, že máte ve škole takovou suprovou učitelku a neřekla o Tvé nehodě na škole v přírodě Tvým rodičům. Hádám, že spolužáci už asi tak tolerantní nebyli, ale podle toho, jak to popisuješ se mi zdá, že Ti ta ostuda vlastně ani moc nevadila.

Romana (Pá, 6. 7. 2018 - 12:07)

No čekal jsem, že něco...Ahoj Lukáši. Včera jsem byla celá rozhozená, tak reaguji až teď. Ano máš pravdu měla jsem to na co svést, rodiče to pochopili a slíbili mi, že brácha se o mých dvou nehodách nedozví, ale stejně to byl děsný trapas, jak jsem stála totálně podělaná před mámou a musela ze sebe vypravit tu větu, že jsem se pokadila. Skoro v osmnácti... Prostě bych se hanbou propadla, to asi chápeš, ale už jsem to hodila za hlavu a příště se snad zadaří lépe, ale po pravdě nevím kdy a jestli vůbec bude ještě nějaké příště. Momentálně si dám od těchto úletů pauzu. Brácha je v neděli zpátky a příští týden odlétáme s rodiči na 10 dní do Bulharska. Tam jsem ještě nebyla, moc se těším. Sluníčko opalování, koupání v moři a chození po památkách bude to super! Dala jsem si za domácí úkol, nastudovat si něco o památkách které máme v plánu navštívit a hodlám rodiče oslnit svým výkladem. Každopádně žádné kadění do gatí nepřipadá v úvahu :) Takže se teď na nějaký čas odmlčím, tak si užívejte volno, kdo ho máte a moc to nepřehánějte. To platí hlavně pro Tebe Kikino! :)

Ema (Pá, 6. 7. 2018 - 10:07)

Ahoj. Už nějaký čas...Teda obdivuju tvou odvahu, musím se přiznat, že už to tady delší dobu čtu, a trochu mě uklidnilo, že podobné představy má docela dost lidí. Víš být ve tvém věku a mít možnost jet na tábor s neznámými lidmi, zřejmě bych do toho šla taky.

Scatter (Pá, 6. 7. 2018 - 10:07)

No teda Alice, musím uznat že jsi velmi odvážná! To chce hodně odvahy a sebevědomí to co chceš vyzkoušet na táboře, nicméně držím ti palce kotě! - tohle určitě bude stát za to. Avšak chování lidí ve smečce se dá dost dobře odhadnout, takže se velmi pravděpodobně nějakých posměšků a jízlivých poznámek pak dočkáš, musím před tebou hluboce smeknou, že jsi tak odhodlaná a nebojíš se toho, většina začíná raději doma v soukromí a beze svědků, musím říct, že mě docela štve že nebudu u toho, mohl bych být táborový vedoucí zrovna tvého oddílu, díky tobě bych pak měl jeden z nejsuprovějších zážitků :))

Reklama

Přidat komentář