Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Dita (Ne, 8. 7. 2018 - 23:07)

No problém bude to, že se...Lukáši, máš asi pravdu. Když to má člověk v hlavě, tak ta realizace těch akciček by chyběla. Až bude nějaký vážnější vztah, tak to zkusím nějakou oklikou nadhodit a uvidím, jak se on bude tvářit.
K Tvému dotazu ohledně oblečení. Asi bych to udělala do světlých džín a podle toho, jak by se mi podařilo vzdálit od hotelu, tak bych si vzala s sebou do rezervy mikinu a když by bylo nejhůř - i potom pro vstup do hotelu, tak bych si ji uvázala kolem pasu. Když mě tam nikdo nebude znát, tak ať si užiji ostudy vrchovatě. Na tmavých kalhotech by to vidět moc nebylo ani v pravé poledne a ostuda by asi nebyla. Možná jsem odvážná, ale pokud mě Verča v tomto předběhne, tak asi budu ráda a dám si na něco úplně konkrétního pozor, podle jejích postřehů. Ale jinde to může být zase jiné.

Hanka (Ne, 8. 7. 2018 - 13:07)

Vidím, že tu bylo včera...Romana: Chůze po schodech dolů, když musíš akutně na velkou, je zákeřná. Taky mám poměrně čerstvý zážitek. V noci mě vzbudila velká potřeba, tak jsem mazala a pod schody jsem cítila, jak se plní kalhotky. A další noc jsem spala asi od únavy jak zabitá a nakadila jsem si taky do postele. V tu předchozí noc jsem stihla vyprat, tak nikdo se to doma nedověděl. Byla jsem z toho špatná a potom u nás zvonila spolužačka, že je to střevní chřipka. V posteli mě pokaděnou našla mamka a pronesla něco: "No Hani, co to má znamenat. To si nemůžeš dojít na záchod? Tak teď budeš muset do sprchy". Bála jsem se taky vstát. Zítra jdu ještě na další výtěry, tak snad budou výsledky lepší. Držte mi palce.

Verča (Ne, 8. 7. 2018 - 13:07)

No vidíš a já mám stejně...Romana: To je dobře, že se Ti konečně zadařilo. Když už máš skoro vyprané džíny, tak to už rodiče nic nezjistí. Černé džíny se perou asi hodně dobře. Byl na zadku vůbec vidět nějaký flek? Kalhotky to udržely? Myslím, že v takových džínách to možná jde úspěšně venku utajit i v kolektivu. Taky přeji hezkou dvolenou. My jedeme na konci července k Jadranu.

Romana (Ne, 8. 7. 2018 - 12:07)

Teda Dito, myslím, že by...No vidíš a já mám stejně pořád jisté pochybnosti a říkám si, že to co dělám je dost úlet. Přeci jenom slušně vychovaná dcera dvou vysokoškoláků s perfektním vystupováním a teď taková ostuda :) No, ale nemůžu si pomoct, něco se mi na tom asi zalíbilo, to nepopírám. Budu se, ale přeci jenom snažit moc neulítávat. Dnes se k tomu naskytla nečekaná příležitost, ale nebydlím sama a další trapas před rodiči, nedej bože před bráchou bych nepřežila. Jinak džíny už jsou skoro vyprané a já si kuchtím něco k obědu, když mě rodiče takto ponechali doma napospas osudu :)

Petra (Ne, 8. 7. 2018 - 12:07)

Ahojte, stáva sa niekomu, že ma obkakané gaťky? Nie teda úplne pokakané ale iba umazané. Mne sa to začalo stavať asi rok dozadu neviem čím to je zadok si po vykonaní potreby utieram dôkladne ale niekedy sa mi stane, keď si mením gaťky že sú špinavé. Strašne sa hanbím kvôli tomu vyzliekať na verejnosti pretože to vidno aj z vonkajšej strany a je to niekedy aj cítiť. Ak máte niekto taký problém tak ako ste to riešili? Ku doktorovi by som sa hanbila ísť s týmto. Ďakujem

Radek2410 (Ne, 8. 7. 2018 - 12:07)

Jo o vzruseni tady neco rikej :-D

Scatter (Ne, 8. 7. 2018 - 11:07)

Teda Dito, myslím, že by byla škoda s tím seknout, naopak, co by někteří borci za takovou holku dali, třeba já :) Kiki tvé pokakání na veřejnosti byla opravdu velmi rajcovní a skvělá akcička, už se těším na další si prostě zdejší hvězda :), ale jsem rád, že už ti tu roste i konkurence, Romano i tvé super pokakání do černých džín si zaslouží pochvalu, pekelně vzrušující :) Taktéž miluji tuhle diskusi, je tu tolik úžasných pokakaných děvčat, že bych z toho zbláznil štěstím i vzrušením :) senzace, prostě holky mých snů.

Radek2410 (Ne, 8. 7. 2018 - 10:07)

Kiki já tě mikuju ty pokakánku :-) :-D jo , narazit na tuhle diskuzi bylo presne to co jsem si pral ;-)

Romana (Ne, 8. 7. 2018 - 09:07)

Taky zdravím. Nevěřila jsem, že ještě dostanu šanci napravit si dojem po tom trapasu minule, ale dneska se naskytla mimořádná příležitost. Ráno když jsem se budila, tak mi máma nakoukla do pokoje s tím, že jedou pro bráchu naproti k autobusu a pak ještě pojedou do města a dorazí až odpoledne. Lukáš měl asi pravdu s tou přetrvávající zácpou, protože od toho osudného čtvrtečního rána, kdy jsem se pokadila v posteli jsem na velké nebyla. Ale dnes jak máma zabouchla dveře mého pokoje, tak jsem si v posteli prdla a začalo se mi chtít docela hodně, tak jsem sebrala odvahu, ze skříně vytáhla ty upnuté černé džíny a kalhotky co jsem měla připravené na tu minulou akci a pokadila se do nich. Už jsem v tom skoro hodinu, tak to by mohlo stačit. Půjdu už radši pod sprchu a džíny dám do pračky. Snad je stihnu vyprat než se famílie vrátí. Kdyby ne, tak mám připravenou snad hodnověrnou výmluvu proč peru právě tyto kalhoty. Jinak Verča má pravdu, že v těch upnutých kalhotách opravdu ta boule nijak zvlášť nevynikne a to jsem se pokadila opravdu docela dost, ale spíš se mi to v těch těsných džínách rozlezlo kde se dalo, ale byl to zajímavý pocit, když jsem to pustila a ty kalhotky a kalhoty se postupně nafukovaly. Tak jsem si udělala nečekaně příjemný relax ještě před naším odjezdem na rodinnou dovolenou a v mém případě bude asi platit, že nejlepší bude nic neplánovat a nechat to na osudu.

pavel (Ne, 8. 7. 2018 - 08:07)

Zdravím všechny příznivce pokakávání , je neděle před půl devátou a vydržel jsem v jedné pleně od včerejška asi od jedné hodiny . Úžasný , ta plenka je tak plná , že se bojím že mi spadne , až se postavím .Zkusím ještě alespoň jeden orgasmus a pak si vezmu jinou a půjdu na pivo.

Verča (Ne, 8. 7. 2018 - 00:07)

Lukáš: Díky za...Dito, ujíždíš fakt pěkně. Říkala jsem si také, že jsi slušná dospívající holka. Ale Tvůj plán je velmi zajímavý. Mě nějaké cesty čekají, a tak zůstat o nějaký den déle a něco takového podniknout zní zajímavě. Musela bych to ale mít do detailu promyšlené. Pokud bych to udělala, tak bych doplnila precizní Lukášův návod o mé zkušenosti, abys věděla, co Tě bude čekat.

Lukáš (Ne, 8. 7. 2018 - 00:07)

Lukáš: Díky za...No problém bude to, že se Ti to pravděpodobně líbí a "seknout" s tím úplně nepůjde. Takže buď to borcovi řekneš a on to bude, když ne provozovat, tak alespoň tolerovat- tj.,že si každý uděláte svůj víkend, nebo to budeš dělat jen tajně, když borec nebude doma.
Já jsem teda svým partnerkám (mimo teda, když jsem musel ze slušnosti na jednu noc :-) řekl, co mě zajímá. Ne na prvním randeti, ale záhy po začátku vztahu.
Ono je to docela složité, ale věř mi, že když s tím sekneš, tak Ti to stejně bude chybět, protože v hlavě to máš. Za mého mládí jsme sice neměli net, kde bysme se takhle mohli hledat, na druhou stranu nebyly sociální sítě a nikdo teda Tvé svěření nemohl poslat do světa. Teď se v Norsku řeší případ, kdy kluk neunesl rozchod s holkou a poslal do světa její opravdu velmi choulostivé fotky (svázaná, počůraná s roubíkem v puse..) ona to neunesla, když to všichni viděli a provedla tu klasickou norskou sebevraždu- skok do fjordu. Tohle za nás nebylo, prostě mě maximálně poslala holka do zádele :-) i když ani to v době zamilovanosti nebylo jednoduché.
No já Ti budu přát, aby Tvůj objev, když už na to nebude, byl natolik tolerantní, že se sem tam sebere s chlapama do hospody a ty si užiješ zamazaný zadek doma.

Dita (So, 7. 7. 2018 - 23:07)

Jo ,ještě dopoledne chodí...Lukáš: Díky za upozornění. To by byl skutečně trapas, kdybych byla třeba zrovna ve sprše a něco by ještě nasvědčovalo, že jsem měla pný gatě.

Dita (So, 7. 7. 2018 - 23:07)

Ještě jsem tady ale už...Kikino, je mi tady se všemi výborně. Díky vám jsem se trochu rozjela, ale je to asi i dobře. Adrenalin je potřebný. To u toho hotelu bude můj vrchol. Jinak už zas budu ta poslušná a slušná holka. Ty ale ujíždíš přímo znamenitě. Užij si zasloužené volno a budu se těšit na Tvůj návrat.

Dita (So, 7. 7. 2018 - 23:07)

Dita: dobře, k návodu na...Lukáš: Díky za vyčerpávající informace. Ještě nějakou dobu to potrvá, než to budu moci zrealizovat - až po maturitě. Jsem drobná a celkem nenápadná (myslím i projevem v kolektivu), ale vzpomínám si, že na začátku mého přispívání zde psala Kikina něco v tom smyslu, že to pokadění se ve špitále ve mně také asi vzbudilo zálibu v tuto činnost. A má asi pravdu. Ale jak toto po maturitě provedu, tak bych s tímto chtěla seknout a nabalit si nějakého borce. Předním to už provozovat nebudu. To by bylo asi na rozchod. Třeba ale bude mít i tyto zájmy.

Kikina (So, 7. 7. 2018 - 23:07)

Užívej si, po našich...Ještě jsem tady ale už jenom krátce. Kdybych nějakého kluka měla tak by to šlo ale to neznamená že si ho nemůžeme vymyslet :0) uvidíme co bude. Jinak máš pravdu Dita nám nějak zvlčila musíme na ní jako zkušení dohlédnout aby se jí to nevymklo z kontroly. Teď už jdu opravdu spát užij si lovečák a kofolu a nic u nás nevyváděj :0)

Lukáš (So, 7. 7. 2018 - 23:07)

Jo ,ještě dopoledne chodí pokojské uklízet, když by byla akce plánovaná na tu dobu, dej si na kliku tu cedulku "Nerušit". Kdyby Tě recepční našla jak si libuješ ve svých hovínkách, tak by to mohlo být lehce trapné.

Lukáš (So, 7. 7. 2018 - 22:07)

Ahojik tak už jsem...Užívej si, po našich dovolených zase dáme průchod nějakým zvrácenostem, jestli teda budeš chtít :-)

Kdyby Tě tak venku potkal Tvůj kluk- Kiki, neviděli jste se dlouho, přimáčknul by si Tě sobě, Ty bys ho chtěla jakoby odstrčit, ale on by se nenechal a ruce by mu pomalu sjižděly od Tvých ramen přes záda až k pasu a pak i níž, kde by našel něco, co nečekal :-))))

Lukáš (So, 7. 7. 2018 - 22:07)

Dita: dobře, k návodu na praní, návod na kadění v cizím městě/státě
- projímadlo znamená, že to bude vidět a cítit. Nevím, jestli chceš kadit do světlého oblečení a bez možnosti maskovat to pak uvázanou mikinou kolem pasu, nebo vezmeš nějakou bundu a tmavší věci a jakou část dne (tma, světlo) to chceš udělat
- pohybuj se u hotelu tak, abys nemusela veřejnou dopravou nebo taxi. V Portu mě jednou ujelo poslední metro z jakéhosi předměstí a bez znalosti města se blbě hledá cesta zpátky, navíc by Tě autobusák nemusel ani vzít do vozidla. V Paříži jsem se zase ocitnul ve čtvrti, kde jsem byl jediný bílý a tudíž jak pěst na oko. Já jsem teda vždycky ozbrojený, ale dívenka jako ty by to mohla mít blbý.
- cti určitá místa ve městě, která mají místní či národní význam. Typicky se jedná o památníky nezávislosti, hrob neznámého vojína a tak podobně. Kadit u nich naschvál do kalhot by bylo projevením neúcty k danému národu a nepřejeme si to ani u nás, nedělejme to ani v cizině.

Hotel- určitě vlastní koupelna a WC. Hotely lze pochopitelně objednat přes net a zaplatit anonymní kreditkou, ale stejně se budeš muset přihlásit k pobytu a ukázat pas či jiný doklad. Jednak kvůli evidenci, jednak kvůli případným škodám na pokoji mezi něž patří i znečištění pokaděním. Takže hotel bude vědět, kdo byl v daném pokoji.
- dneska obvykle dostaneš kartu místo klíčů na dobu celého pobytu a tou si otevíráš pokoj a někdy i vstupní dveře. S recepčními tak po návratu večer ani kolikrát nemluvím. Jen zařvu Hello a jdu k výtahu. Někde Tě ale recepční vidí přímo, někde je trochu dál, záleží na stavební úpravě hotelu.
- hotely obvykle nemívají pračky, takže pokaděné prádlo nevypereš. Jen umyješ z nejhoršího a buď vyhodíš nebo zabalíš do igelitu a zachováš je
- dost hotelů má vnitřní ventilační a klimatizační systém a NELZE tak otevřít okna. V takovém hotelu likviduj pohromu jen v koupelně.
- v koupelně nenalzeneš žádné čistící prostředky. Máš tam jen hajzlák, ručníky (navíc obvykle bílé) a šampón s mýdlem. Sebe umyješ pod sprchou, ale zašpiníš při manipulaci a jak to z Tebe bude odkapávat, podlahu, hajzlík (štětka tam bývá) a vanu či sprchový kout. Takže s sebou z Česka si vezmi hadr na podlahu (nepoužívej ty hotelové ručníky, to jen na utření sama sebe až budeš ok) a do lahvičky nějaký prostředek na mytí podlahy a umyvadel.
- v pokoji nekaď a nic nelikviduj ani když tam půjdou otevírat okna, pokud pod sebou nebudeš mít igelit- koberec nevyčistíš a postel už vůbec ne.
- po akci nejezdi hned druhý den pryč, nebo použij vlak, kde je WC. Po projímadlu si dej minimálně 24 hodin rezervu, než se střeva zklidní.

Lykke til!

PS: zdála jsi se mě ze začátku taková nenápadná holčina, co postává někde u rohu a vidím, že jsem se zmýlil :-)

Kikina (So, 7. 7. 2018 - 22:07)

Ahojik tak už jsem bezpečně doma a dopadlo to skvěle. Ještě teď chvíli po tom co jsem zabouchla dveře svého bytu mi srdce buší vzrušením. Když už jsem byla skoro doma tak okolo mě projeli na kole jeden kámoš se svou holkou ale jenom na mě mávli a já to opětovala stála jsem proti nim zepředu tak mi na zadeček určitě neviděli. Doma jsem se mohla konečně posadit do toho nákladu a rozmazat si ho přes zadeček venku jsem to nechtěla riskovat aby to neprosaklo přes ty světlé tepláky. No nic půjdu se asi už osprchovat no a zítra ráno odjezd. Nevím jak n tom na té chatě budu s připojením takže možná podám report jak má dovča probíhá možná ne taky určitě během ní nehodlám viset na mobilu. Tak se mi tu moji pokakanci a pokakandy opatrujte a moc neulitavejte. Já vím ode mě to sedí :0) tak zatím pa kikča.

Reklama

Přidat komentář