Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

příroda (St, 25. 6. 2014 - 08:06)

Zas jeden, co ví jak funguju, co jsem jak udělala a chce mě zaškatulkovat, vypočítat, poručit.....

mik (St, 25. 6. 2014 - 04:06)

pro Karla,

mnou nejvíce...to Mirka
no asi mas fakt malou kapicitu mechyre uznavam ze dzus pusobi docela spolehlive ale pul litr a do hodiny musis to se mi moc nezda porad budu zastavat nazor ze pri fakt uz silne akutni potrebe se daji vydrzet 2 hodiny i kdyby tedy jen jedna ,,a pri uz ucuravani si do kalhotek 20 minut jasne ze jsou vyjimky a ze pusobi ruzne okolnosti a mas pravdu v tom ze nekdy skutecne jde potreba nahoru rychleji nez clovek mysli ale pri beznem piti vylouci clovek za 24 hodin litr a pul moci a bezne jde 3-5 x za den ( 16 hodin + 8 spanek ) no a kdyz k tomu dam kapacitu mechyre pul litr az litr a pul tak se dostanu k cislum ktere zastavam v nazoru

mik (St, 25. 6. 2014 - 04:06)

Miku, vůbec nevíš o čem...To Karel
myslim ze vim dost dobre o cem mluvim a nevychazim jen ze svych poznatku zajimam se o tohle tema radu let a kdysi jaem si to vyzkousel i na sobe ..precti si treba prispevek Mudr.Igora ( nekdy v polovine 2007 tady na diskuzi ) o ruznych kapacitach mechyre i jak to funguje i kdyz vse co pise se me nezda tak to tam popisuje celkem dobre jinak myalim ze po kafi a korunni 1 litru bych zase asi uplne hned nemusel a znam i nejake zeny co se jim zadrzovani libi je pochopitelne taky rozdil kdyz to do sebe nelejes najednou a rozdil kdyz jde o bezne piti ale i pri tom naliti se urcite da nejaka ta hodinka vydrzet znam treba zenu co nebyla na wc 10 hodin a pak nacurala najednou skoro litr a pul....spis ale je bezne tech 800-1200ml podle me nad litr uz vetsinou zeny nevydrzi

mik (St, 25. 6. 2014 - 04:06)

pro Mika:
musím říct, že...
to Mirka
ano precetl proc to ctu ? protoze me to tema proste zajima .. zajimaji me holky a zeny ktreym se libi ten pocit potreby na malou a prodluzuji ho a treba i riskuji pocurani se nebo se jim to i pak skutecne stane ten bus bych tak nejak jeste bral jen se mi nezdalo to u toho telocviku preci jen zastavam nazor ze 45 minut je prilis kratka doba

Michal (Út, 24. 6. 2014 - 01:06)

Ve škole jsem nemusel na záchody, ani ne kvůli tomu, že by byly špinavé, ale prostě jsem chtěl mít svoje soukromí. Při cestě ze školy jsem se pak počůral do kalhot. Naštěstí až před domem takže mě nikdo neviděl, jen pak máma, která už byla doma.
Ale nepoučil jsem se a dál jsem na záchod ve škole nechodil, pokud to opravdu nebylo nutné. A jednou jsem potřeboval o poslední hodině fakt moc a bojoval jsem s tím, jestli se mám nebo nemám zeptat. Nakonec jsem se nezeptal, protože jsme měli cizí učitelku a rozhodl jsem, že to vydržím. Ale svěrače povolily a já se počůral do džínů přímo v lavici a to už utajit nešlo. Navíc to bylo v 6. třídě, takže se to se mnou neslo dlouho.

Magda (Po, 16. 6. 2014 - 16:06)

kompletné plienky sú...No jo ale pařit si prcku v plence v létě není moc příjemné. Navíc je to nápadné. Používám TENA Lady Mini Plus Wings a počurání zvládly a neprotekly

maťo (Ne, 15. 6. 2014 - 18:06)

Je pravda že v autě jsem se...kompletné plienky sú lepšie ako vložky...

Magda (So, 14. 6. 2014 - 08:06)

Tak se taky přiznám, jak se...Je pravda že v autě jsem se při dopravní zácpě taky počurala. Naštěstí jsem pod sebe stihla dát igelitovou tašku aby to neschytala sedačka. Od té doby na delší i střední cesty v autě prventivně beru inkontinenční vložku která je celkem nenápadná a nějaké to učůrnutí vydrží.

jan (So, 14. 6. 2014 - 08:06)

... ja se pomočují scela pravidelne, proto nosím plinkový kalhotky s dobrou savosti, nekdy se taky pokakám.

Mirka (Pá, 13. 6. 2014 - 14:06)

pro Karla,

mnou nejvíce proteče obyčejný džus, to stačí tak půl litru a do hodiny musím, je-li chladněji ještě dříve. Naopak v nedávných vedrech i po litru docela pohoda, ale to připisuju, že hodně odešlo z těla pocením.
Naopak třeba čaj nebo malinová šťáva mě nutkání nezvyšuje.
Ale prostě si myslím, že u většiny zdejších příspěvků došlo k počůrání proto, že ta potřeba šla nahoru o hodně rychleji než zamýšleli. To se prostě stane.

Karel (Pá, 13. 6. 2014 - 12:06)

pro Mika:
musím říct, že...Miku, vůbec nevíš o čem mluvíš. Každému pracují ledviny jinak a záleží na mnoha okolnostech. Rozhodně to nejsou hodiny a hodiny, co popisuješ, že člověk vydrží i když už potřebuje hodně. Dej si kafe a zapij ho 1 litrem minerálky, nejlépe korunní a pak se pochlub, jak dlouho si vydržel. A jestli vydržíš několik hodin, tak si dojdi k urologovi, protože Ti pracují špatně ledviny.

Viceroy Special (Čt, 12. 6. 2014 - 22:06)

Tak se taky přiznám, jak se...Pro LM:

Těch 30 °C bylo nad nulou, nebo pod nulou?

Zajímá mě to kuli tomu svetru a šále, he he.

LM (Čt, 12. 6. 2014 - 15:06)

Tak se taky přiznám, jak se mi jednou povedlo si cvrknout do kalhotek.
Vracela jsem se ze služební cesty, bylo 30 stupňů a mně se začalo chtít čůrat hned po tom co jsem vyjela, ale pořád to nebylo tak hrozné. No co čet nechtěl, potřeba se zvýšila v okamžiku kdy jsem minula asi na 50 km poslední pumpu s WC ? Když už jsem si myslela, že mám vyhráno a dovezu to všechno, tak se objevil policajt s plácačkou – v příkopu byl převrácený kamion a provoz byl kyvadlový. Zpoždění cca 15 minut, ale pro mě kritických, myslela jsem, že mi praskne močák, v nejhorší k chvíli jsem si do rozkroku narvala svetr a šálu, abych nepočůrala durch sedačku. Těsně před tím, než jsem se rozjela, tak se mi stáhlo břicho a trochu jsem si načůrala do kalhotek, naštěstí to nebylo nic hrozného, ale jakmile jsem vystupovala z auta, tak přišla krize, naštěstí sem zbytek donesla domů.

Mirka (St, 11. 6. 2014 - 13:06)

pro Mika:
musím říct, že jsem přečetla celé forum a našla jsem u dost příspěvků o tom, že to je vymyšlené, že je to fake, jak se dneska říká, že to psal chlap a podobně. Ano nevylučuju to, že něco bude smyšlené, ale většina je snad pravda. Pokud teda myslíš, že je to vymyšlené, proč vlastně reaguješ a proč vlastně čteš takové forum, to je pak přece ztráta času.
Ty dva příběhy pravdivě jsou, byť Ti do dokázat nemohu, neboť jsem se nenatáčela na kameru. Uznávám, že pocit "na malou" se mě líbí, ale samozřejmě počůrat se před kolektivem lidí se kterým se denně stýkám, nebylo to pravé ořechové. I když ten okamžik, kdy už to nešlo bylo takové uvolnění, ale jen na milisekundu.
Budeš se divit, ale i blbých pětačtyřicet minut stačí na to, aby to holka nezvládla (možná i chlap, taky tu někteří píšou jak se počůrali ve škole, jo vlastně si to vymysleli a byly to ženský:-). Ostatně sám píšeš, že nějaká holka má kapacitu malou a nějaká to udrží dlouho, takže si sám trochu protiřečíš.
Mojí známě dcera se počůrala ve škole v hodině. Známá se jí ptala proč si nedošla o přestávce, ale to se jí prý nechtělo moc a pak to bylo rychlejší a rychlejší. Ona cola či džusy jsou močopudnější a někdo má ten měchýř holt menší. A ona v začínající pubertě se asi nepočůrala schválně, on je to docela trapas.
Tak sis to doufám přečetl a ted zase o tom, že to psal chlap a pak o té šípkové růžence....

mik (St, 11. 6. 2014 - 10:06)

Nehodu s počůráním jsem...Mirka
blba nejsi jen jsi typicka predstavitelka nebo mozna treba i predstavitel vydavajici se za holku s bujnyma pradstavama a fantazii a nic s toho co pises jsi neprozila ve skutecnosti,,, proste dneska je in tema o curani o pocurani se o pissu neni to nic nenormalniho uz ve starych cinskych a indickych knihach o lasce se nasly poznamky na to tema a proc jsou rytiny kde je zobrazena mocici zena nebo muz,,, jen je to proste spolecenske tabu jinak praktiky s mocenim ci pomoceni vzrusuje hodne muzu i zen,,, a opravdove pocurani se ,,, pokud je to inkontinencni problem pokud urgentni ci stresova inkotinence urcite to neni nic zavidihodneho a pokud ale je to druh sexualni vzruseni v podani female desperation nebo neco podobneho tak to je moc pekne ,,, hodne holek i starsi zen zadrzuje do krajnosti at uz nahoda stud nebo proste takovy adrenali a pohravani si s tim... a to kdyz sverac povoli a mechyr pretece i kdyz clovek nechce je zajimavy a zvlastni pocit,,,, a ve dvou jeste vic zajimavy a vzrusujici,,, neni treba si vymyslet je treba najit stejne zamereni stejnou vlny,,,, treba na chatu se da najit dobre,,, tady mohou byt pribehy skutecne coz jiste jsou i treba ruzne zajimavosti ale hodne je to vymysleneho a proziteho jen ve fantazii ..i kdyz jsem taky sedel v buse vedle holky ktera byla uz na pocurani se ,,,ale zvladla to... i kdyz podle me suche kalhotky uz mit nemohla ..a ve skole ? v 3 tride ,, mozna nekde mezi holkama v puberte ,,, na nejakem mejdanu,,, ale tezko pri normalni hodine,,, 45 minut vydrzi clovek i silne akutni potrebu a o ni vi uz tak 2 nekdy i 3 hodiny dopredu,,, jasne ne kdyz je stresova ci urcgentni inkontinence ,, a kazdy ma taky jinou kapacitu mechyre a pevnost sverace,,, znam holku co se pocurala i pri pullitru v mechyri a nekdo treba ma skutecne po 4- 5 hodinach problem to udrzet ,, mineno pri normalnim prijmu tekutin no a znam zenu co nacurala pak najednou litr a pul a nebyla na wc 10 hodin.... je to o psychice

Mirka (Čt, 5. 6. 2014 - 12:06)

Nehodu s počůráním jsem taky zažila, asi dost lidí to někdy prostě nevydrželo.
Jednou v autobuse, kdy jsme jeli z turistického výletu. Nějak jsem nechtěla buzerovat, že potřebuju zastavit, prostě jsem si myslela, že to v pohodě vydržím. Pak, kdy už to bylo dost akutní, jsme zase byli na dálnici a najednou jsem prostě začala čůrat do kalhot.
Ještě se mě to stalo při tělocviku, kdy jsem ale necvičila a stála jsem stranou a pozorovala holky jak hrajou volejbal. Dost jsem pila před hodinou i během ní a tak to na mě přišlo. Jenže učitelka dělala rozhodčí, já se zase nechtěla vzdálit bez dovolení (vím, že jsem blbá :-) a nakonec jsem to pustila zase do kalhot. To bylo zatím naposledy :-)

tibor (Po, 2. 6. 2014 - 15:06)

to ja ked prejdem zo zimy do tepla automaticky sa pocikám, je to reakcia a plienky sú vtedy k nezaplateniu...

PM (Po, 2. 6. 2014 - 13:06)

tibor: jak ty plínky na sobě mám, už se netřepu stresem. Je to jako, když ze zimy a mrazu se dostávám do tepla a bezpečí.

tibor (Pá, 30. 5. 2014 - 13:05)

Na plínky jsem si zvykl. Je...tiež nosím plienky, dávajú pocit istoty hlavne ked cestujem na dlhé cesty niekoľko hodín...

jirka-25 let (Pá, 30. 5. 2014 - 13:05)

včera když jsem šel z kina, pokakal jsem se a počúral, šlo to vše samo od sebe...

Reklama

Přidat komentář