Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

matej (Po, 11. 8. 2014 - 06:08)

já byl dneska ráno inkontinentní, parádne jsem se počúral ve spánku a taky podelal...

inkontinencí (Po, 11. 8. 2014 - 06:08)

Ji, je to sila, myslím, ze...Trpí více žen než mužů

mik (Po, 11. 8. 2014 - 06:08)

Zajímavé čtení. Mě jen...nemas pravdu Petre zkus si najit tusim nekdy v 2009 tady na diskuzi co pise Mudr Igor popisuje tam jak sverac i mechyr funguji a procentne vyjadruje kolik kdo vydrzi...ta skala je o pul litru do litru a pul a nemas pravdu ze se zeny nepocuraji znam jich dost hodne co se pocuraly a zadne dobrovolne pusteni to nebylo..naopak hodne zoufaly boj a snaha vsemi prostredky zabranit pocurani se ,,druha vec je ovsem ta kolik je pak skutecnych nechtenych pocurani a kolik je v tom pocurani spojenych s erotikou vim o cem mluvim ..

iveta (So, 9. 8. 2014 - 17:08)

Tady pisi sami cvociJi, je to sila, myslím, ze si tady většina dělá legraci, protože nevím, kdo někdy, někde nosí plenky, pokud mu není 80. A když je někdo nemocný, tak proč by tady zas o tom psal. Nehoda se někdy, mimořádně sťat muže, zvlášť chlapum, řekla bych, ale mne se tedy nestala nejmíň 30 let, a to je mi skoro 40. Chápu, ze jde o nejaky sexuální podtext, ale to je zas jiná věc, někdy to hodne lidi bud vyzkoušelo, nebo sledovalo.

mirek (So, 9. 8. 2014 - 16:08)

Tady pisi sami cvociTak te tedy vítam mezi náma, cvoku !

Jaj (So, 9. 8. 2014 - 13:08)

Tady pisi sami cvoci

mirek (So, 9. 8. 2014 - 12:08)

Zajímavé čtení. Mě jen...Petr, ja se divím, že to nejdeš přednášet, ja se počúral dneska ráno a vubec mne to neprobudilo...
Co kdybys to taky rozebral?

Petr (So, 9. 8. 2014 - 12:08)

Zajímavé čtení. Mě jen překvapilo, že je málo žen, které se skutečně počůraly. Většinou to totiž pustí, protože bolest měchýře je strašně silná. V podstatě to potvrzují i celebrity, Průšová a nedávno Herčíková se počůraly, protože se jim hrozně chtělo a ne proto, že to nevydržely. Takže ony se vlastně úmyslně vyčůraly a nepočůraly. Sám znám jednu holku, co se jí šíleně chtělo cestou z hospody, tak prostě stáhla kalhoty, nechala si kalhotky natažené a vyčůrala se přes ně. Zdravá holka se většinou nepočůrá, ale dobrovolně se vyčůrá, protože stud je v danou chvíli menší než nesnesitelná bolest měchýře.

otakar (So, 26. 7. 2014 - 09:07)

Já jsem se počural v...Vašek, s toho si nic nedelej, ja se pocúral a néjen to, dnes nadránem a navíc jsem si dal lžičku projímadla a prášek na spaní, práve proto taky plinku s kalhotkama a zdařilo se obojí. Byl jsem taky nalitej, předtím jsem zašel za klukama do hospody a taky se neobtežuji chodit na wcko, plenky to vše jistí.Když si dáš taky plinku, mužeš se klidne počúrat taky v postely a nemusíš kvuly tomu vstávat.

Ja (Út, 15. 7. 2014 - 12:07)

jsem se pocurala vcera,kdyz jsem byla ve meste.Jenze protoze nosim plenky,tak ony me zachranily a obeslo se to bez ostudy.Protoze si nosim nahradni,tak jsem se jeste zastevila v kavarne na presso a na wc si dala suchou plinku.A byla jsem v pohode.

Adéla (Po, 14. 7. 2014 - 19:07)

Tak to by bylo originální a jako chlap by to zvládnul. Ale nám učitelka řekla ať si dojdem na WC než půjdeme na prohlídku, WC tam byly, ale asi se styděl. Otázkou je, jestli se pak nestyděl víc, když to pustil do kalhot před celou naší a sousední třídou.

Honza (Po, 14. 7. 2014 - 11:07)

Osobně se mě to nikdy...Taky se tvůj spolužák moh jít na Konopišti vychcat ven - zezhora pokropit chcankama medvědy ve výběhu.

Ale jinak si taky myslim, že hajzly tam jsou. Ty tam byly možná už před sto lety, když tam bydlel nebo jezdil ten lojza, co ho potom v Sarajevu zastřelili.

martin (Po, 14. 7. 2014 - 08:07)

Ja se nekdy počúram ve...Chalanom sa to stáva, že sa opití pocikajú, mne sa to už tiež stalo.

jirka (Po, 14. 7. 2014 - 06:07)

Ja se nekdy počúram ve spaní když jsem nalitej pivem, mne nic neprobudí, nekdy se stane, že se taky pokakám, to mne probudí ale než se zvednu, mám nadeláno ve slipech.

jirka (Po, 14. 7. 2014 - 06:07)

Ja se nekdy počúram ve spaní když jsem nalitej pivem, mne nic neprobudí, nekdy se stane, že se taky pokakám, to mne probudí ale než se zvednu, mám nadeláno ve slipech.

Adéla (Ne, 13. 7. 2014 - 13:07)

Osobně se mě to nikdy nestalo, vždycky tak nějak jsem došla na záchod nebo našla místečko na vyčůrání se. Pamatuju si, že na konci základní školy se na prohlídce Konopiště počůral spolužák. Přitom určitě záchody tam byly, takže si měl říct a byla to jen jeho blbost.
Jednou se počůrala i moje sestra cestou ze školy, zase její blbost proč si nedošla tam.
Stává se :-) ale spíš horší je průjem, to přijde rychle a skutečně moc času není :-(

mik (Pá, 27. 6. 2014 - 01:06)

to mik
Miku, jak tady...to Kuba souhlasim s tim ze nekdy se prihodi situace ze potrebujes celkem akutne dost brzo po tom co jsi byl ale je blbost aby to teklo za ctvrt hodiny to se muze stat jen tom co trpi urgentni nebo stresovou inkontinenci nebo jeste treba mozna pri nejakem strachu uleku vystresovani nebo ja nevic co ale rozhodne ne po normalnim prijmu tekutin myslim ze ani po poziti nejaky urologickych medikamnetu nebo treba prasku na odvodneni to bude vic jak ctvrt hodina ctvrthodku zvladla i zena ktera umyslne zadrzovala do naproste krajnosti protoze ji to vzrusovalo a kdyz uz to bylo takove ze si musela pomahat rukou tak stejne jeste 20 minut zvladla i kdyz uz pak s flekem v rozkroku ale to neslo o 5-6 hodin kdy nebyla ale o daleko vic.,.. jasne ze u kazdeho je to jine nekdo nebo nekdy muzes byt po tech 5-6 hodinach fakt hotovy veril bych ze muze akutni stav i bez extremniho prijmu tekutin nastat i za ty 2-3 hodiny z nejakych neodhadnutelnych pricin ale pak to rozhodne nepotece za ctvrt hodiny

mirek (St, 25. 6. 2014 - 13:06)

počúrat se je scela bežné, co je na tom?

kuba (St, 25. 6. 2014 - 11:06)

to mik
Miku, jak tady popisuješ, jak dlouho to jde ještě udržet je v mnoha situacích pěkná blbost. Je pravda, že párkrát jsem hodně potřeboval a pak jsem to jenom svěračem udržel ještě dvě hodiny než jsem šel na wc, ale nedávno jsem se docela hodně připočůral ani ne hodinu a půl po tom, co jsem byl na wc. Pil jsem úplně normálně jako jindy kdy chodím tak jednou za 5-6 hodin bez většího nutkání, ale teď to na mě najednou přišlo a za čtvrt hodiny to přes šílenou snahu prostě začlo téct.

kuba (St, 25. 6. 2014 - 11:06)

to mik
Miku, jak tady popisuješ, jak dlouho to jde ještě udržet je v mnoha situacích pěkná blbost. Je pravda, že párkrát jsem hodně potřeboval a pak jsem to jenom svěračem udržel ještě dvě hodiny než jsem šel na wc, ale nedávno jsem se docela hodně připočůral ani ne hodinu a půl po tom, co jsem byl na wc. Pil jsem úplně normálně jako jindy kdy chodím tak jednou za 5-6 hodin bez většího nutkání, ale teď to na mě najednou přišlo a za čtvrt hodiny to přes šílenou snahu prostě začlo téct.

Reklama

Přidat komentář