Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

martin (Út, 7. 10. 2014 - 07:10)

Michale, to se mi líbí....Dájo asi bys to zažila i se mnou. Jen jsem dočetl tvůj příspěvek a už jsem vzrušenej a velkej a to si tě jen představím jak jsi někde pod stromem a čuráš. Být tam s tebou, tak se okamžitě udělám taky.
Chtěla bys to zkusit? Kolik je ti let a odkud jsi? Mně je dvacet a jsem z Liberce.

milan (Po, 6. 10. 2014 - 13:10)

ja byl po dlouhé dobe v biaku a v pulce filmu to nejak na mne najednou přišlo a ja než jsem se spamatoval, mnel jsem slipy promočený, radeji jsem před koncem odešel...

Dája (Po, 6. 10. 2014 - 12:10)

Michale, to se mi líbí. Zatím jsem to ale nezažila,ale kdyby můj kluk takto zareagoval ani bych se nestyděla svou malou potřebu před ním udělat.

Michal (Ne, 5. 10. 2014 - 22:10)

mne velmi vzrušuje, když se dívám jak moje holka vykonává malou pořebu, hlavně venku a když se jí chce velmi nutně.V takové situaci se téměř vždy udělám ještě než se ona vyčurá.
Dřív jsem to tajil a skončilo to v kalhotech, teď jsme spolu už třetí rok a když nastane situace, kdy se jí chce venku na malou, tak já jí do loužičky přispěju mým pramýnkem lásky.

Jiří (Čt, 2. 10. 2014 - 20:10)

Jiří, kuňjako kuň, taky...-.-....-.-..--.-..-

... (So, 20. 9. 2014 - 20:09)

promin ale já myslím koně...Jiří, kuňjako kuň, taky babičce to bylo jedno jaký kuň to byl... možná taku jela velkou pardubickou...

Jiří (So, 20. 9. 2014 - 14:09)

Jiříčku, s toho si nic...promin ale já myslím koně jako zvíře se 4ma nohama a dá se na něm jezdit parkury dostihy a tak

matej (35) (So, 6. 9. 2014 - 09:09)

IQ 35

c (Pá, 5. 9. 2014 - 15:09)

A jaký k tomu máš důvod?

matej (35) (Čt, 4. 9. 2014 - 14:09)

Já jsem se počural v...ja se počúral dnes nekdy nadránem do pleny s kalhotkama, mívám je na sobe každou noc a nekdy přes den o víkendu...

mirek (Ne, 31. 8. 2014 - 08:08)

Rozhodl jsem se že sem...Jiříčku, s toho si nic nedelej, že ses na koníčku počúral, ja taky nekdy na mího noníčka načúrám a jemu se to líbí, mne zase jeho kolík v mí dírce...

Jiří (So, 30. 8. 2014 - 17:08)

Rozhodl jsem se že sem napíši svoji ostudu také. Já jsem se počůral už 2x a to je mi teprve 17 let. Poprvé to bylo asi v 7 třídě když jsem si po obědě nestihl dojít na WC a chtělo se mi opravdu hodně. Přihlásil jsem se asi po 10 minutách co začala hodina ale učitelka mě nepustila že prej sem měl jít o přestávce. asi 5 minut před koncem hodiny už to bylo fakt nesnesitelné a já myslel že každou chvíli to bude venku. Jak zazvonilo tak já vyběhl ze třídy a těsně před WC jsem se pochcal uplně durch. Podruhé to bylo v 1. ročníku na střední když jsme měli praxi u koní a já jsem před ježděním nešel se vyčůrat. Myslel jsem že to vydržím tak jsem šel na halu ale jakmile jsem sedl na koně a začal jsem jezdit tak to začalo pořádně klepat na vrata. Jel jsem na tlustém koni takže jsem měl nohy daleko od sebe a blbě se ta moč dala držet asi po 2 kolečkách na hale jsem to pustil a aspon mi bylo teplo. Jinak mimochodem se mi líbí když vidím jak se chce jinému klukovi nebo chlapovi na malou. Nebo když ho lechtám a bojuje s tím aby to nepustil tak kdyby se někdo takový našel tak napiš na email [email protected]

jirka (So, 30. 8. 2014 - 15:08)

Zatím se trochu stydím...Jak se jmenuje ta anglická stránka? díky

martin (St, 27. 8. 2014 - 07:08)

No protože tam jsme šli...S toho by som si ťažkú hlavu nerobil, preto nosím plienky s gumovými nohavičkami...

Vlado (Út, 26. 8. 2014 - 18:08)

No protože tam jsme šli celá skupina pohromadě, vepředu byla průvodkyně. Navíc se tam nedalo jít kamkoliv, ale jen po vyznačeném chodníku. A bylo mě trapné někomu něco říkat plus jsem netušil, že to bude horší a horší tak rychle.
No nakonec jsem ucítil jak tam dole začíná být nějak teplo a vlhko a zastavit to ani náhodou nešlo.
Já jsem se vždycky docela styděl si říci, že musím, takže mimo téhle jeskyně jsem si načůral do kalhot ještě na Matějské pouti a ve škole.

Honza (Út, 26. 8. 2014 - 17:08)

vyčůral jsem se do kalhot...A proč ses nevychcal v tý jeskyni?

Vlado (Út, 26. 8. 2014 - 16:08)

vyčůral jsem se do kalhot při prohlídce jeskyně v Moravském krasu. Dost jsem to podcenil, chtělo se mě už před prohlídkou, ale v té jeskyni to bylo o dost horší v poměrně krátkém čase. Asi ta zima a pak i ta nervozita z toho, že se mě chce. No nakonec to všechno skončilo v oblečení.

mirek (Po, 18. 8. 2014 - 06:08)

ja jsem se počúral včera večer když jsem šel z hospody domu a taky jsem se pokakal...

mirek (Po, 11. 8. 2014 - 17:08)

neotravuj tady pořád dokola...taky si myslím totéž...
nechme ho být, je to vul....

mik (Po, 11. 8. 2014 - 10:08)

Ji, je to sila, myslím, ze...trosku je to jine Iveto mas pravdu s tim sexualnim podtextem to ano a je tam velka skala ruznych smeru od klasickych mokrych hratek pres zadrzovani az k plenkovemu svetu,,ale nemas pravdu s tim ze by se nestavaly skutecne nehody a nemas pravdu ani s tema plinkama plenkovemu svetu detailne nerozumim protoz me to neoslovuje ale vim ze to nemusi byt zapricineno nemoci a jsou lide kteri plenky nosi a znam i plno holek ktere svedly zoufaly boj aby zabranily pocurani se a nepovedlo se jim to

Reklama

Přidat komentář