Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

pavel (Út, 25. 11. 2014 - 21:11)

Ahojky Jmenuji se Leona jsem...Za noc s tebou dám vše zavolej 605313836

mik (Ne, 23. 11. 2014 - 13:11)

Je mi 19 let a stalo se mi to...Hezky prispevek a pro nektere i hodne vzrusujici,,, v tom vytau to muselo byt hodne zajimave,,, kdovi jak by to dopadlo jet tam ve dvou,,,,na chatu najdes tohle tema bezne ,, je sposta muzu co by dali nevim co za to videt holku se pocurat,,, a jsou i holky co je vzrusuje se pocurat do obleceni,,,, je tam plno ruznych prvku piss hratky jsou hodne oblibene,,, ale tohle treba neni spojene s pissem ale vlastne takove female desperation kdo nevi co to znamema at si to vygoogli najde spoustu videji,,, jinak holky chodi casto na posledni chvili .,.., a to pak staci necekane zdrzeni a je to hned ,,, kazdy taky vydrzi ruzne ,, znam holku co nacurala sotva 500 ml a znam jinou co dala 1400 ml... vetsinou je prumer 800-1200 ml nad litr uz ale kazdy urcite neda,,,, no a ten prichod domu nebo nekam kde jsi vedela ze uz jen chvili a ulevis si to jen zesilil... znam i jednu co ten vytah jeste zvladla ale jak byla v bezpeci bytu tak uz nezvladla tech par kroku a pak uz stala v louzi,,,, rozhodne je to zajimave i s toho erotickeho hlediska ,, jedna vysokoskolacka tu pise pred lety na tehle diskuzi o orgasmu kdyz zadrzuje a pak to pusti kdyz uz je temer na pocurani se ,,,

Lenka (Po, 17. 11. 2014 - 22:11)

Je mi 19 let a stalo se mi to včera při návratu z pařby. Před odchodem jsem si nedošla, pak čekání na MHD v zimě, dlouhá jízda, čekání doma na výtah... To všechno jsem zvládla, ale ve výtahu už jsem to nedala. Pak jsem si nadávala, že jsem si nedošla před barákem, byla noc a nejspíš by mě nikdo neviděl. Doma naštěstí rodiče spali, takže o tom nikdo neví. Jsem ale špatná z toho, že jsem neovládla svoje tělo. Ten pocit absolutní bezmoci, kdy člověk stojí ve výtahu se skříženýma nohama, polorozeplýma kalhotama, rukou pomáhá nebohým svěračům a přes to všechno čůrá do kalhot jak mimino, je prostě strašný. Náladu mi zvedlo až to, že jsem zjistila, jak je počůrání celkem běžná věc. Na netu jsem našla vyprávění o tom, jak se počůrala Kateřina Herčíková, modelka Průšová, Sandra Nováková. Takže holky, pokud se vám to taky někdy stane, není to nic neobvyklého. P.S. Někdy ani posilování pánevního dna nepomůže. Mě se při tom počůrání stalo to, že měchýř se reflexně stáhnul a svěrače naplno otevřely. To je funkce měchýře proti protržení. Měchýř má v sobě tlakové senzory, jakmile to přeroste určitou mez, tak se svěrače zcela uvolní a moč začne tryskat ven. Ovlivnit to nejde za žádnou cenu.

anonym (Po, 3. 11. 2014 - 21:11)

POZOR: [email protected] ,udajně 17 let, nechodí na schuzky a vytahne vas k Vyškovu do jedne vesnice uplně zbytečně

milan (Ne, 2. 11. 2014 - 15:11)

Počúral jsem se nekdy nadránem a taky mne to probudilo, chtelo se mi taky kakat a než jsem vstal z postele, mnel jsem všechno ve slipech...

sisi (So, 1. 11. 2014 - 16:11)

Já jsem se naposledy počůrala v 14 byla jsem ve škole a měly jsme dějepis ...Máme moc zlou učitelku tak jsem se rozhodla to vydržet ..hned na začátku se to nevyplatilo uča si vybrala jedince na zkoušení a vybrala losováním mě .... Tak já jdu před tabuli a zeptá se mě na otázku a než jsem stihla odpověďet tak jsem měla po kalhotách mokrý tmavý flek tak se děcka smály a uč. Mě poslala převlíct .... Na 2 den sem přišla do školy a děcka mi přinesli plínky ( nevím odkud) a řeklimy jestly si je na záchdé neobleču tak my udělají védší trapas a já jsem citlivá whyba jak jsem šla po chodbě tak mi kluci stehovali kousek po kousku kalhoty až šlo vidět že mám plínky tak nevím kdo to má horší

ggvvh (So, 1. 11. 2014 - 16:11)

Ggggggg

mirek (Čt, 30. 10. 2014 - 12:10)

v nedely jsem byl v biaku a najednou to na mne přišlo, počúral jsem se scela s klidem a bylo mi pak dobře...

Karel (Čt, 30. 10. 2014 - 09:10)

Kdyby jste všichni tady popisovali pouze svoje příhody, jak by to bylo krásné.
Obsáhlá moudra a komentáře mudrlantů, to tady jenom pěkně zabíjí!!!!

mik (Ne, 19. 10. 2014 - 05:10)

martine, láká mne to s...kdo bude obstastnovan neustalym vyzvanenim nadrzenych chlapu )) protoze pises ze je ti 17 a tudis jsi pubertacka tak to tipuju na pomstu kamosce nebo mozna nejakemu klukovi ,,,jestli sam nejsi kluk...jinak mam zkusenost ze nejvic je o tyhle hratky zajem mezi 30-40 s holkou do 25 bych do toho asi nesel ...a pod 18 uz vubec ne... vzdyt v 17 ani nevis poradne co je to orgasmus ..jak mas taky v tomhle ovladat sve telo... navic holka v 17 ktera se pocura se za to pekne tezce stydi,,,takze asi tak..

mik (Ne, 19. 10. 2014 - 04:10)

Martine, jseš úchylnej, dej...Uchyl neni v zadnem pripade jen je naivni stejne jako tak Daja .. pokud se nekde lidi seznamuji na tohle tak je to na chatu a samozrejme ze ne hned ale po nejakych prvcich vzajemnych sympatii duvery atd,,je plno muzu ktere curajici divka vzrusi ze se mokrym hratkam venuje vice paru potvrzuje i sexuolog Radim Uzel ale je to hodne intimni a osobni vec a to bez te duvery nejde ,, je dost holek a zen kterym se libi zadrzovani ktere vzrusi kdyz se nekdo na ne diva kdyz curaji je dost tech co chteji zkusit mazleni a pri nem se pocurat,,,piss hratky maji mnoho smeru a podob... ale tady kde je to absolutne anonymni a bez on line moznosti davat telefon je pitomost ani email bych sem nedal...na chatu si prece jen clovek zive povida muze se presvedcit o nazorech odhadnout jestli ten druhy jen tak blbne nebo mysli veci vazne ,, muze se vymenit fotka telefon a to uz je pak o necem jinem...

to martin (Čt, 9. 10. 2014 - 08:10)

Bacha ať ti dája pod stromem nenatrhne řiť ! :-(

mirek (Čt, 9. 10. 2014 - 08:10)

Ja se počúral dneska při vstávaní a byla to paráda...

dája (St, 8. 10. 2014 - 18:10)

martine, láká mne to s tebou. Posílám ti na mne kontakt 775065717. Přijedeš za mnou?

maťo (St, 8. 10. 2014 - 14:10)

dnes niekedy nadránom

mirek (Út, 7. 10. 2014 - 15:10)

to je teda ostrá nabídka....dájo, jseš pekná behna...

dája (Út, 7. 10. 2014 - 14:10)

Dájo asi bys to zažila i se...to je teda ostrá nabídka. Já mám ale svýho kluka. Tohle bych zkusila jedině, kdybys mi byl sympatický a tak trochu z legrace.
Jsem z Roztok u Prahy - 17 roků. Pošli mi fotku a kontakt?

jirka-25 let (Út, 7. 10. 2014 - 08:10)

Dájo asi bys to zažila i se...Martine, jseš úchylnej, dej se léčit nebo se obeš!

martin (Út, 7. 10. 2014 - 07:10)

Michale, to se mi líbí....Dájo asi bys to zažila i se mnou. Jen jsem dočetl tvůj příspěvek a už jsem vzrušenej a velkej a to si tě jen představím jak jsi někde pod stromem a čuráš. Být tam s tebou, tak se okamžitě udělám taky.
Chtěla bys to zkusit? Kolik je ti let a odkud jsi? Mně je dvacet a jsem z Liberce.

milan (Po, 6. 10. 2014 - 13:10)

ja byl po dlouhé dobe v biaku a v pulce filmu to nejak na mne najednou přišlo a ja než jsem se spamatoval, mnel jsem slipy promočený, radeji jsem před koncem odešel...

Reklama

Přidat komentář