Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Bob (So, 14. 5. 2016 - 18:05)

Jo, jo, holky, mluvíte mi z...Ahoj. Mám stejnou zálibu, jen necuram do elastaku a legin...i kluci to rádi delaji

Lucie V. (So, 14. 5. 2016 - 12:05)

gab.ko, tak jednoduše ignoruj to co píše mik a je to. Už před nějakým časem jsem v této diskuzi psala že dál nebudu číst to co píše mik a proto když vidím že je on autor příspěvku tak to jednoduše přeskočím, nečtu co píše a jsem vpohodě. Když sem už nebudeš chodit, můžeme být spolu v kontaktu? Můj mail je [email protected]
Záleží na tově jestli mně budeš chtít napsat

Renca (Pá, 13. 5. 2016 - 21:05)

Jelikož Mik jako vždycky...No a vidiš,stačí jeden a je vše fuč,mě zas l?ká jaké by to bylo,kdyby to pustil do Tebe

gab.ka (Pá, 13. 5. 2016 - 10:05)

Miku ty Ji vazne posahany debil umri na rakovinu nebudu ti litat se stopkama po byte

mik (Pá, 13. 5. 2016 - 08:05)

Úchyle jsi nechutný.PP to bylo mineno na me ? v cem jsem nechutnty,,nebo to bylo na ty dva nicky ? nikdy jsem nikoho uchylem nenazval protoze vim ze jsou holky kluci muzi zeny co vnimaji curani jinak co se pocuravaji co je vzrusuje zadrzovani a umyslne nejdou i kdyz citi ze potrebuji ,,ma to mnoho smeru a ruznych variaci,,,..je ale treba rozlisovat mezi lidmi co virtualne sni o necem co je vzrusuje psani veci ktere vlastne uskutecnuji jen v mysli nebo treba uskitecni neco a prikrasli to a temi co se na veci divaji realne a logicky

mik (Pá, 13. 5. 2016 - 08:05)

nepssl jsem nic o uchylech ale budu citovat namatkou s poslediho... chtelo se mi tak moc ze jsem chcala 2 minuty,,, holka ma kratsi mocovou trubici a bud ji ma sirsi a urcite mnozstvi v mechyry uz neudrzi nebo ji ma uzkou a pretece to co je nad max kapacitu mechyre ,,meril jsem holce litr a bylo to za 30 vterin venku,,,a litr kazda uz neda ,,2 minity proste holka necura ano kdyz to bude opakovae zadrzovat a umyslne poustet tak mozna ..jina dve minuty necura ani chlap minuta a pul je uz hodne velke mnozstvi u holky je to do minuty venku i kdyz by zvladla litr a pul ..no a 14x ,, dospely clovek jde za 24 hodin 3-5 x v noci nebo tedy ve spanku nejde a na zbyvajicich 16 hodin pri 8 hodinovem spanku nechodi co 2 hodiny,,, budiz jednorazove ano ale ne pravidelne ,,to by asi bylo na urologa... takze asi tak ,,

gab.ka (Ne, 8. 5. 2016 - 17:05)

Jelikož Mik jako vždycky pokazí každou diskuzi v čr rozhodla jsem se skončit s příspěvky,...Nebudu poslouchat jak se někdo navažuje do mě a myslí si ,že jsem nějaky uchyl co si vymýšlí.... o vaší důvěru jsem nikdy nestála,ale doufala jsem že tu najdu holku se stejnou zálibou..... nebýt Mika možna by se to povedlo.Sbohem
G.

,mik (Ne, 8. 5. 2016 - 13:05)

Tahle diskuze je tu od 2007 zacala nechtenymi prihodami pocurani se .. mezi lety 2009-2011 se rozsirila na diskuzi o zadrzovani a spojeni s erotikou a hratkma ... pak to nejak zacalo upadat... obcas me nekdo kritizoval a ted vlastne tady pise jen gab.ka s Rencou... holky co se umyslne pocuravaji existuji o tom pochybnost neni.,. ale tohle uz zacina zavanet virtualni snahou kdo napise vetsi nesmysl ... pred casem gabca napsala ze zabijim kazdou diskuzi,,, mam pocit ze ted tohle ja napisu o ni ,, a Renca tu vytahla i kadeni,, takze je pomalu vymalovano a nebude to o nicem ... curani a pocuravani je zajimave tema at jde o skutecnou nehodu nebo spojeni s erotikou znovu opakuju vim jiste ze jsou holky co se umyslne pocuravaji ... ale tak nejak to vase je tady uz presprilis a porad dokola to same.,..myslim ze to nebude jen muj nazor

Renca (Ne, 8. 5. 2016 - 10:05)

Ja se pred hodkou vzbudila a...Tak to se Ti ani nechce vstávat,no já měla na sobě kalhotky a bílé elastaky,ty už jsou zazlotlé,bylo to supe,tričko také durch...

gab.ka (Ne, 8. 5. 2016 - 08:05)

Ja se pred hodkou vzbudila a chtelo se mi tak moc ze jsem do kalhotek chcala tak dve minuty na posteli louze metr ×metr a uzivam si to max. Ale na velkou pujdu na wc :D byl to krasny vikend 14 pocurani do stejnych kalhotek ?

Renca (So, 7. 5. 2016 - 23:05)

Miluju ten pocit lezim ctu si...Také ležím v postýlce a užívám si čůrací víkend,už to po de mnou pěkně čvachtá....

Renca (So, 7. 5. 2016 - 10:05)

ahoj takže se klidně...No,ale mnohem víc si užítvám pocůrávání nebo wetloocck....

Renca (So, 7. 5. 2016 - 10:05)

ahoj takže se klidně...Jak kdy,ale to pocůrávání je čistější a pohodlnější....asi víš jak to myslim

gab.ka (So, 7. 5. 2016 - 08:05)

Ahoj Jitus,no vidíš,tak je...ahoj takže se klidně pokadíš ?? wow

Renca (Pá, 6. 5. 2016 - 23:05)

Jo, jo, holky, mluvíte mi z...Ahoj Jitus,no vidíš,tak je to přesně na opak, když tak v té čůrací náladičce chodím po lese a chce se mi zrovna kadit,tak to nijak neřeším,ale pěkně si hovét v té louži,jak píše banka není k zahození...

gab.ka (Pá, 6. 5. 2016 - 19:05)

Ahoj jitus pred pul hodkou...Miluju ten pocit lezim ctu si na tabletu j pod zadkem cvachta horke jezirko to je pocit :)))

gab.ka (Pá, 6. 5. 2016 - 18:05)

Jo, jo, holky, mluvíte mi z...Ahoj jitus pred pul hodkou jsem prohnala 4.dest kalhotkama :) pokakavani neni nic pro me tak te asi zklamu jednou jsem to pustila vse ale nejak me to netahne maceni se je lepsi ted se budu pocuravat az do nedele jsem doma

Jitka (Pá, 6. 5. 2016 - 12:05)

Tak to znám,take jsem si...Jo, jo, holky, mluvíte mi z duše. Počurávat se při toulkách přírodou je nádhera. Žádné hledání úkrytu, kde by šlo si dřepnout, ale naopak to pohodově pustit přímo za chůze do kalhot anebo ještě lépe zadržet to až do skutečného pochcání se. Ten okamžik, když to najednou teče ven a nemáš to pod kontrolou je snový. Já na tyhle moje hrátky mám nejraději přiléhavé legíny. Barvu pak volím podle toho, zda chci, aby šlo poznat, že jsem se počůrala anebo nechci. Jinak Renča to vystihla dokonale. To je takové blaho, když ty teploučké chcanky tečou dolů po nohách. Jen škoda, že to trvá tak krátkou chvíli. Takhle venku to ale dělám hlavně za teplého počasí. Jednak nechci nastydnout od mokrého oblečení a hlavně si beru jen sandálky anebo jdu úplně bosa. Přece jen netoužím mít nějaké uzavřené botky, které budou cítit po chcankách.
Heleďte holky a mohu se zeptat, jak to děláte, když se vám kromě na malou chce nutně taky na velkou? Vzdáte se počurání a normálně si dojdete anebo to pustíte do gatí oboje? U Gabky bych si s ohledem na to, jaká je to démonka a šampiónka v počtu násobně prochcaných kalhot, tipovala, že to nejspíš neřeší a nechá tomu volný průběh, ale u Renči si nejsem jistá. Pokud vám má zvědavost vadí, tak nemusíte odpovídat.

Renca (Pá, 6. 5. 2016 - 00:05)

Tak to znám,take jsem si takto chodila po lese,chcala do elastaku a to jsem na sobě měla nataženy čtvery,potkala jsem nějakého houbaře,sic se na mě tak divně podíval,jak mě viděl zechcanou,ale bylo mi to vcelku fuk,co mi je po tom...,ten pocit blaženosti mi přece za to stojí...,pak jsem vlezla do rybníku a byla jsem celá mokrá a čistá...

gab.ka (Po, 2. 5. 2016 - 10:05)

No v sobotu jsem byla na akci...Dneska je tak krásně a já už od rána počraná přřemýšlim ,že se pujdu projit do lesa s lahvi vody a budu se počůravat public ... to mě rajcuje víc

Reklama

Přidat komentář