Reklama

kakání partnerky

Sochař (Pá, 14. 8. 2015 - 17:08)

Amy: Jo takhle..tak to určitý smysl dává, každopádně záchody tam asi také mohly být zajímavé, když to tam bylo staré. :)
...vždycky když vidím na internetu nějaké fotky z kategorie Urbexu (opuštěné budovy), zejména pak hotely a společná původní wc tak si říkám kolik lidí tady asi kakalo a jaká všechna možná hovínka zde udělali...někdo malé, jiný pořádný kabel a někoho zase bolelo bříško.
Zajímavé a hezké jak jsi se k tomu dostlala :)) já popravdě nevím...pouze se domnívám, že za to může nějaký zážitek v raném dětství, ale konkretně nevím. Mě baví si o tom číst, eventuelně to vidět...ale pokakávání se, nošení plenek a scat jako takový mě neláká.
Takže jsi jako malá nekakala jinde než doma? ..to je škoda :( Nebo možná to máš jinak, já jich mám celkově asi méně jako ty a právě to zajímavější bylo asi za mala a nebo teď poslední dobou občas jdu někde mimo. :)

Amy (Pá, 14. 8. 2015 - 16:08)

Sochař : no právě to byl takovy adrenalin, chtěli jsme to zkusit. Spíše s tím začala kamarádka asi to už nevydržela a omylem ji to při prdnuti vylitlo. Tak pak to dodelala všechno a ja když ji viděla chtěla to zkusit jaké to je takhle ve stoje jen tak to pustit. Začalo se mi to líbit je to asi 4 roky zpátky. Když se mi líbilo si s tím v zadečku hrát a dlouho to držet. Pak si číst i příběhy ostatních... Kamarádka se chtěla jen tak jednou zkusit pokakat jaké to je, šla jsem do toho s ní a od ty doby se mi tohle téma líbí :) v detstvi snad žádný zážitky nemam. . Nebo si je nepamatuji. . :(

Sochař (Pá, 14. 8. 2015 - 15:08)

Amy: díky za odpověď, to jsi drobounka :) ale dle toho co píšeš děláš pořádný kákoše. :))
Byla jsi evidentně hodně plná, ale tak hlavně, že tě probudila.
Tedy to je zajímavý zážitek, ale vůbec nechápu proč jste nešly kakat na záchody? Je jasný, že ve sprchách se čůrá.. I já někdy,ale co tam po vytlaceni se šiškou? :D
Ahá, čekal jsem nějaký trapný moment kdy tě někdo překvapil v přírodě, každopádně toto dává větší smysl a tvému příteli to (tebe) lze jen tiše závidět :)
V kolika jsi vlastně začala zkoumat své kakaní a mít k němu kladný přístup?
A ještě by mě zajímal nějaký tvůj zážitek z dětství s tím... Nevím jestli jsi kadila třeba na prvním stupni nebo někde na výletě a hlídal tě nějaký dospělý.

Co se týče mě, tak nemám problém spravedlivě také odpovědět, ale už asi většina byla řřečena a je v archivu.

Jinak už jsem dnes také byl - dvě středně dlouhá šiška a jedna menší. :)

Amy (Pá, 14. 8. 2015 - 15:08)

Sochar: jsem stihla mám 50 kg. Ale někdy se mi povedou pěkný kousky :) V noci mě probudilo nuceni na kakani znova, myslela jsem ze to zaspím a půjdu ráno ale nešlo to, hodně rychle jsem vyběhla a vypadla ze mě další sisticka ve 3 ráno.
Ve stoje jsem taky kakala s kamarádkou v takových starých sprchach v kempu. Byli hodně ošklivý ani se nám tam nechtělo a museli jsme se umýt tak jsme to vypustili tam při sprchovani. Líbilo se mi jak se to dere mezi pulkama a pak to plesklo na kachlicky :) obě jsme měli pěknou sisku jen ona pak na konci uz kadila hodně řídké. Tak ji to teklo mezi nohama a měla u toho i pěkné zvuky :)
před klukem jsem kakala-před svým přítelem. Jemu se líbí když vidí kakat me ale já na něj nemůžu... vždy ho jen slyším když je na wc jak mu to pěkně sploucha :)

Sochař (Pá, 14. 8. 2015 - 12:08)

Ivo: Paráda, že jsi byla dvakrát,ikdyž barevně se mi asi líbí jen to večerní -mám sice rád tmavé, ale ne černé. Jo to chápu, jedině by tedy poté nešlo spláchnout. V přírodě.. No já třeba v lese nikdy nekadil, jedině na té pláži a to si nepamatuji - hlavní byla ta úleva. No vlastně v cca 5-6 jsem se dvakrát vykakal u nevlastní tety na zahradě potají, protože jsem se bál záchodu s tmavými kachličky, ale akorát jsem dostal vynadano.
Napsala by jsi ty příběh o tvém kakaní na koupališti?

Amy: jednoznačně gratulace, 20 cm a ještě tlusťoučká... Zeptám se ale nemusíš odpovídat - máš štíhlou nebo silnou postavu?
A často si zkoumas hovínko v sobě? Iva sice psala, že to je nebezpečné...Ale já na tom nic nevidím - to by pak nešel provozovat ani anal ne? Kadila jsi někdy ve stoje nebo před klukem?

petra: kakala jsi včera a dnes?

Já dnes ještě nic, asi až k večeru.

Zatím

Pavkol (Pá, 14. 8. 2015 - 08:08)

hlavně že si to ze sebe dostala amy. jsem rád že si byla úspěšná.

Pavkol (Pá, 14. 8. 2015 - 08:08)

opět tu gratuluji k dvojímu vykakání. Svými úspěchy a příspěvky mi děláš radost Ivo.

Amy (Čt, 13. 8. 2015 - 23:08)

Tak se mi to podařilo až teprve teď. To bylo něco hrozného byt s tím včera celý den v práci. A dnes jsem myslela ze to zas nedopadne. No a přišlo na me hrozný nuceni když jsem jela od známých autem, ale vezla jsem ještě mamky známou, jinak bych zastavila a už kadila někde v přírodě. Naštěstí jsem ten tlak vydržela domů. Už dlouho to nebyla taková úleva jako teď. Měla jsem jednu sisku dlouhou asi 20cm,byla hodně silná tak to lezlo pomalu až mě bolel zadecek. A pak navrh uz rychleji ještě další 2 menší sisky. Bylo to hodně tmavé. A je mi už krásně. Zatím se mějte hezky :)

Iva (Čt, 13. 8. 2015 - 21:08)

Zdravím vás všechny.Dnes jsem se vykakala 2krat za den,ráno po probuzení,byly to 2 středně dlouhé šištičky hnědočerné barvy,a pak asi kolem šesté hodiny odpoledne zase doma jsem lehounce vykákla 1 světlehnědou šištičku.Pavkole,díky za gratulaci a povzbuzení.Normální zdrava stolice má odstíny žlutohněde až hnědočerné.Takže světlehnědá i nuttelova barva jsou stejně zdravé.Ale nuttelova se mi líbi na pohled víc než světlehnědá,proto ji mám ráda a těším se,když vykakám nuttelový odstín.Souvisí to s tím,co spapám,včera jsem si dala špenat,proto ta šiška dnes byla tmavší.Sochaři,gratuluju k tvým šiškám,bohatá nadílka.Chápu tě,že si tam nešel,když byly v takové situaci,ale aspoň si měl možnost vyzkoušet si záchody na koupališti.To,že si tam nechal šišku jsem nemyslela to ,že si ji nespláchl,ale prostě,že si ji nechal v tom záchodě.Já jsem nikdy nenechala šišku nespláchnutou,i když někdy by stala za to,aby se někdo podíval.Ale od dětství nás učili po sobě uklidit,a to se týče i v záchodě po vyčůrání a vykakání spláchnout.Ještě se tě zeptám,nevím,jestli si o tom už psal,ale zda se mi,že ne-Kakal si v přírodě,třeba v lese,nebo na výletě,když jste stanovali,bylo to ve dřepu,a když ano,jaký si měl pocit z kakání ve dřepu?Taky doufám,že se Amy krásně vykakala a ulevilo se ji.Zatím se mějte krásně,užívejte si jěště léta.Příjemné kakáníčko přeju.

Sochař (Čt, 13. 8. 2015 - 20:08)

Ivo: Klasika..dobrá práce co se týče tvých šišek. K tomu ubytování u té známé...měla v bytě klasickou starou koupelnu a bylo nás v tom bytě pět společně s ní a jejím synem a dcerou..navíc dlužili nějak za vodu a zkrátka jsem nechtěl konat potřebu tam (trapný i nepřitažlivý).
Tak v podstatě na všechny ty místa mám dobré vzpomínky a máš pravdu, že byly čisté, nikoliv však nové. :)
No a šišku jsem tam "nechal" ale spláchl jsem. Ovšem zeptám se tě...ty jsi někdy nechala někde svůj výtvor? Ať už protože to nešlo nebo byl zkrátka tak úchvatný, že jsi jej nechala pro někoho dalšího na podívání? Já osobně asi nikdy, ale našel jsem mnohokrát třeba i ve škole.
Jo, to byl přesně ten případ...chtěl jsem jít preventivně a musel jsem tlačit. A to vracení, jsem rád, že to také znáš! Ale mně se to stává skutečně jen při prvním kakání na wc, kde jsem ještě nebyl.

Dneska jsem odpoledne vyprodukoval dvě středně velké a asi tři menší světlé šišky.

PS doufám, že Amy už se také vykadila a nebolí ji bříško.

Mějte se

Pavkol (Čt, 13. 8. 2015 - 10:08)

gratuluji ti Ivo k tomu že si vykakala 3šišky. Mám s tebe a zejména s tvého výkonu radost. jak píšeš na začátku o těch odstínech znamená to že ty nutellové sou zdravější než světlehnědé nebo jak to myslíš?

Iva (St, 12. 8. 2015 - 21:08)

Zdravím vás všechny.Dnes ráno jsem vykakala zase 3 středně dlouhé šištičky světlehnědé barvy.Teď papám hodně zeleninových salátu s těstovinama,taky ovoce,takže je toho víc na kakání a leze to lehce.Pavkole,díky za povzbuzení a gratulaci.Petro,tobě gratuluju ke krásne šišce,já miluju když jsou šišky hnědé a navíc v krásnem nutellovém odstínu.Sochaři,díky za gratulaci,za odpověď a nový příběh.U té známe tvého tatínka byly ty záchody staré,nebo působily nevzhledným dojmem,že ses tam nechtěl vykakat?Aspon na ten poslední záchod máš příjemné vzpomínky.Když je všechno čisté,hezké,nové,bez zapachu,a nechybí ani papír,tak i samotní kakání musí být pohodové.Aspon si tam nechal na památku krásnou dlouhou šištičku.To je nejhorší,když se ti kakat nechce a chceš to ze sebe dostat,aby tě nenutkalo později,někdy v té nesprávne chvíli,a pak se musíš trápit tlačením.Zažila jsem víckrát,když jsem tlačila hovínko,už vykouklo ze zadečku a vrátilo se zpět.Takže tě chápu,kdo to nezažil,těžko pochopí.Amy,díky za odpověď.Můj drahý je taky ve věci kakání rezervovaný,ale pomalu se k tomu dostáva.On jako zdravotnicki záchranář není tak stydlivy.Lidske tělo a jeho funkce nejsou pro něj tabu.Ale už jsem příliš prozradila ze svého soukromí.Je možne,že tuhle stranku čte někdo,kdo mě zná a může to proti mě zneužít.Zažila jsem podrazy od lidi,od kterých bych to v životě nečekala.Nestydím se za to,že přispívam do tehle diskuze,to ne.Ale někdo to může obratit uplně jinak.Budu tedy psát k věci,kterou se zabývá tahle stranka-a to je kakání.Taky se mi někdy stane,že ve mě zůstane něco nevykakane,někdy je to jen kousek,někdy menší šiška.Dám si šťávu z ovocného kompotu,nebo si dám jabko,aby se to pohnulo.Nevím,co papáš ty,ale měla bys jíst víc zeleniny s vlakninou,ovoce-teď si mohla zkusit broskve,aspon dvě,to změkčí stolici,nebo jabko,jabko je takový všelék.A do analku si v žádnem případě nesahej,pokud si nechceš ubližit!Nech tomu přirozený běh.Ať to pěkně vyleze samo.Věřím,že se co nejdříve vykakáš.Držím palce.Tak se mějte krásně.Příjemné kakáníčko přeju.

Sochař (St, 12. 8. 2015 - 12:08)

Dnes napíšu nějaké mé vzpomínky z dovolené na Slovensku, tehdy mi bylo 16. Byli jsme s tátou týden na SK a bydleli u nějaké jeho známé v starém bytě, kde se mi nechtělo chodit na velkou a vlastně ani do vany...celý ten pobyt jsme ovšem trávili návštěvou koupališť, takže se člověk vždy vysprchoval tam v nových sprchách a když bylo třeba vykakal se tam. Byl jsem tedy asi ve třech různých místech, první nebylo nikterak zajímavé...druhé bylo pěkné v tom, že se jednalo o záchody, kde bylo asi 6 kabinek u mužů a ještě více u žen a byly to klasické staré československé wc se zděnými kabinkami. Tam se mi moc nechtělo, ale chtěl jsem preventivně jít a využít toho, že tam vůbec nikdo nebyl...musel jsem se tedy snažit a tlačit, no něco nakonec vypadlo (podobně jako když Iva šla s bratrancem).
Cestou domů jsme se stavovali u Liptovské mary, kde na břehu (snad přímo v kempu?) byly menší zděné záchodky s asi 3-4 kabinkama u mužů. Byly novější než ty minulé, ale stejně šlo o staré klasické mísy a splachování. Tehdy se mi chtělo hodně a původně jsem tam ani jít nechtěl, ale musel jsem...nakonec to bylo příjemné a asi jedno z "nejlepších" nebo zkrátka nejpohodovějších z kakání na veřejných WC. Tehdy se mi povedla dlouhá hnědo-oranžová měkkčí šiška.
Snad se vám, alespoň někomu příběh líbil.
Měj te se

Sochař (St, 12. 8. 2015 - 12:08)

Amy: Tak to se mi líbí, že máš takovou stolici a 5 šišek už musela být opravdu senzace! :) Škoda jen, že tě ta poslední trápila a bolela tě v zadku. :(
Přeji ti, ať ze sebe brzy to tvrdé hovno dostaneš ven a budu rád, když nám napíšeš jaké bylo (ikdyž ty na ten popis asi moc nejsi).
A ještě trochu navážu na Ivu s Chorvatskem a zeptám se, kde ty jsi kadila v cizím prostředí ve 14?

Ivo: Děkuji ti za blahopřání a podobě gratuluji, odpověď je samozřejmostí. K tomu nádraží...jelikož se mi chtělo už dlouho (bylo to asi ve 3 odpoledne a nepovedlo se mi vykakat ráno před odjezdem), tak to šlo prakticky hned. Ale asi vím kam míříš...když jdu poprvé kakat na nový záchod (obvykle v hotelu) a není to takto už celkem nutné, tak musím hodně tlačit a dlouho se snažit než povolím - zkrátka tlačím, leze to blbě..já to nevydržím a to hovínko se jakoby vrátí zpět do zadečku. Víš ty i ostatní co mám na mysli a stává se vám to?

petro:Děkuji ti za další odpovědi a gratuluji ti k dnešnímu výkonu - udělala jsi mi radost, že jsi měla zase velikou šišku! Žbluňkla nebo jsi ji položila na schůdek? Vzpomeneš si na svoje největší hovínko co jsi vykakala? :)
Na tom táboře jsi nejdříve čůrala a potom kakala? Ta šiška byla dlouhá..měkká nebo tvrdá? A ušpinila ti hodně zadeček?

Pavkol (St, 12. 8. 2015 - 09:08)

3 šišky je dobrý výkon přeji další dobrá kakáníčka Ivo

pavkol (St, 12. 8. 2015 - 09:08)

U trela se papirovym...to je dobře, Petro, že i když byla jen nedna že byla hnědé barvy.

petra (St, 12. 8. 2015 - 08:08)

U trela se papirovym kapesnikek stejne se musela utrit po curani do budky chodila kakat.A ja jsem nemela potrebu tet jsem vykakala 1 velkou sisku hnede barvy

Tato stránka (St, 12. 8. 2015 - 01:08)

Běžte se všchni léčit.je o kakání, kadění a sraní.

*** (St, 12. 8. 2015 - 00:08)

Běžte se všchni léčit.

Amy (Út, 11. 8. 2015 - 22:08)

Iva: děkuji, tak to máme stejné. Akorát teď jdu lehnout s plným zadeckem protože mi to vážně nejde. Zkoušela jsem si ve sprse tam strčit prstik a bylo tam hodně tvrdé hovno. I kdyz jsem si roztahla analek nic nelezlo. Jestli takhle půjdu i do práce, nebudu myslet na nic jinýho :) jinak ano, kakala bych i s přítelem v lese kdyby chtěl. Ale on je na to moc stydlivy. . .

Reklama

Přidat komentář