Reklama

kakání partnerky

Iva (Út, 11. 8. 2015 - 21:08)

Zdravím vás všechny.Dnes ráno se mi povedlo vykakat 3 středně dlouhé šištičky,po dlouhé době .Sochaři,blahopřeju k tvým šiškám,díky za gratulaci a odpověď.Takže si kakal na WC na nádraží,chtělo se ti hned,nebo ses snažil moc tlačit,aby se to povedlo?Petro,tobě taky blahopřeju k vykakání,a k tomu,že ses bez strachu vykakala venku ,v lese.Díky za pěkné příběhy.Amy,tobě taky gratuluju k tvým kakačkám,zažila si toho hodně.Jé taky miluju pocit,když cítim,že se mi zadeček naplňuje,ale hlavně o víkendu,když mám víc času,si ještě poležím a vychutnavam pocit nucení,pak když si už šiška žáda ven,tak si sednu na záchod a už to krásně ze mě leze.Prožívam slastný pocit z kakání.Ještě se tě zeptám,nemusíš odpovědět,když nechceš,je to na tobě-vykakala by si se společně s tvým přítelem někde v přírodě?Takže zatím se mějte krásně.Příjemné kakáničko přeju.

Amy (Út, 11. 8. 2015 - 19:08)

A teď tu byla kamarádka na skok a pěkně dlouze jsem si před ni omylem prdla...ještě ze je tak v pohodě :) říkám ji ze musím ale nejde mi to, snazim se to nějak rozpohybovat :)

Amy (Út, 11. 8. 2015 - 19:08)

Sochar: jo většinou to právě mívám dost tuhé a kadim víc kusů. Málo je jen jeden. Třeba u pritelovych rodičů jsem musela a měla jsem snad jednou i 5 sisek. První byla největší a další uz menší ale vim ze mi to tehdy dost trvalo, moc to nešlo vykadit. Poslední pak nesla vůbec, bylo mi jasný ze ostatní vědí co tam tak dlouho dělám,tak už jsem to vzdala. A půl dne jsem ten zbytek pak v zadku cítila.No ted jsem přijela z práce v domeni že uz půjdu, v autě uz se mi chtělo dost,zkouším a zas nic. Pokaždé kdyz se mi to tak zasekne tak většinou jdu až po několika dnech, to nemám rada. Pak se můžu protrhnout...

Sochař (Út, 11. 8. 2015 - 18:08)

petra: chudák kamarádka musela být asi hodně překvapená :( teď najednou čím se utřít...a jinak chodila do té budky na velkou?
Ty jsi tam kakala za celou dobu jenom jednou? A to jsi neměla vůbec nutkání nebo jsi měla z něčeho strach tam jít?
Udělala jsi mi radost, že to chvíli trvalo. :)
Děkuji ti za přání i já tobě přeji pohodové kakání kdekoliv a kdykoliv.
PS ještě chceš ať sem zvědavý a budeš dál psát své zážitky až půjdeš se vykakat?
Měj se ahoj

petra (Út, 11. 8. 2015 - 18:08)

Sochar:ano mas ona curala a prdla si aono to spadlo. V budce jsem nekakala jen curala tlacila jsem min5x a lezlo to pomalu prislo mi to jako vececnost ahoj a preju pekne kakani

Sochař (Út, 11. 8. 2015 - 18:08)

Amy: tak to už jsi nebyla tak "malá" čekal jsem, že napíšeš cca 16 :) No, tak to je dobře že jsi šla a nepokadila se...to je jasné, ikdyž průjem nemám rád.
A měla jsi někde na těch cizích místech nějakou dlouhou tuhou šišku nebo i více kusů?
Tak asi tvůj včerejší trend pokračuje, pak napiš jak jsi dopadla. :))
PS klidně se také ptej, co tebe zajímá.

Pavkol (Út, 11. 8. 2015 - 18:08)

Kakat jsem byla jen doma a u...tři kousky? to je úspěch víc je lepší než jedna. tvůj příspěvek mě potěšil petro

Amy (Út, 11. 8. 2015 - 16:08)

Sochar: no to mi bylo tak 18 a právě ze na me přišla hodně ridka stolice, proto jsem musela fakt jít. Přímo to ze mě teklo. Sice nepohodlné to na bruslích bylo ale lepší než se pokadit :)
jinak zase cítím ze potrebuji ale nejde mi to, tak někdy později :)

Sochař (Út, 11. 8. 2015 - 16:08)

Chápu, ale zajímavé.. Toto nepockalo do tábora a musela na procházce takovou malinkou? Leda že curala a nevěděla, že se vykaka.
A ty jsi tu svou velkou tlacila hodně pomalu?
KKolikrát / co jsi ještě kakala v té budce?

Jj, je dobře že piješ a pak, že čůráš.
I tvé zažitky jsou pěkné Peťo. :)

petra (Út, 11. 8. 2015 - 16:08)

Sochar: na kamosku jsem se nedivala prislo mi to trapne. Ale vykakala malilinkatou sisticku hnede barvy mas pravdu hodne piju hodne curam ahoj

Sochař (Út, 11. 8. 2015 - 15:08)

Amy: děkuji za odpověď a také se mi tvé zážitky líbí :)
Zaujalo mě to kadění za keřem...to muselo být celkem obtížné na bruslích ne? Kolik ti bylo v té době a co jsi tam zanechala?

petra: tobě také děkuji za odpověď. To je dobře, že jsi tam měla i kamarádku sebou. A tobě se to líbilo jestli si na ni koukala? Jaké měla hovínko?
Popisuješ to jako by těch kluků bylo alespoň 10, ale nic si z toho nedělej, je dobře že v tom horku hodně piješ a každému to trochu prska. Čekal jsemjsem, že se třeba divili, že máš tak velikou šišku než že budou říkat, že smrdí což ani nebyla pravda ne? No a k tomu poslednímu.. Doufám, že aspoň v dobrém jako ze se jim líbí.

Já byl asi před hodinou kakat a dvě světlé středně dlouhé chlupatejsi šišky.

Hovno má smrdět (Út, 11. 8. 2015 - 13:08)

Sochar: nevadi se mi ktomu...To ke stolici patří

petra (Út, 11. 8. 2015 - 13:08)

Sochar: nevadi se mi ktomu vracet.Kakala moje nejlepsi kamaradka ale kluci si ji nevsimly tak ji nic nerikaly.Jak jsem to konala tak kluci rikaly ze to mac prska ta moc a ze to hovno moc smrdi a nekteri komentovaly moji pipku
Amy:mas moc pekne pribeh
Ahoj Peťa

Amy (Út, 11. 8. 2015 - 12:08)

Pavkol: děkuju ze se ti me příspěvky líbí, to me těší :)

Amy (Út, 11. 8. 2015 - 12:08)

Sochar: Ne nestydim, když jo musím tak jdu všude. Ale v tom městě to nikde nešlo a ja uz byla skoro doma. V restauraci když jsme byli na večeři. Kamarádka ze musí na velkou a když se vrátila zasla jsem si taky. Po tom jídle, i jsem nebyla nějak 2 dny. V toi toice jsem byla na festivalu jednou. A když jdu na brusle většinou to vydržím domu. Ale jednou jsem si zašla za keř.
A teď si tak vybavuji ze mi jednou kamarádka řekla ze se to pokusí vydržet co nejdyl nejít kadit. Držela to asi 3 dny a pohoda a 4. den byla zrovna u mě a uz letela ani nic nerekla. Kakala mi tam půl hodiny. A já myslela ze

Sochař (Út, 11. 8. 2015 - 12:08)

Tak když chodíš i na návštěvě, tak se vážně nestydíš :) v restauraci jako při nějaké túře si odskočit?

Zajímavé, toto se mi nikdy nestalo -asi je to tím, že narozdil od kakani se vycuram prakticky kdekoliv a pomalu před kýmkoliv když opravdu musím. :))

Jinak ptal jsem se na to před pár dny Ivy, musela jsi někdy na velkou do Toi-toi?
A ještě vymyslím alespoň jedno cizí prostředí... Třeba při nějakém sportu - na bruslích / na lyžích? (psala jsi o tom kole, to vím).

Amy (Út, 11. 8. 2015 - 11:08)

Jen jednou jsem šla z restaurace přes celý město a potřebovala jsem hrozně curat. Myslela jsem ze to vydržím, tam se mi ještě nechtělo. Pri odemykani dveri jsem si parkrat ucurla do kalhot no a než jsem dosla na zachod tak mi to plným proudem teklo do kalhot. To zas trošku mimo to kakani...

Amy (Út, 11. 8. 2015 - 11:08)

Sochar: no teď mě v tom cizím prostředí nic moc nenapadá. Byla jsem kolikrát někde na návštěvě nebo v restauracích. Ale nijak nic zvláštního...

Sochař (Út, 11. 8. 2015 - 11:08)

Mirka: Tak to potom ano, v tom s tebou souhlasím.

petra: jj, dekuju. Tak to jsi se hezky vykakala a určitě ti je líp.
Už moc nevím, na co se tě ptát :( ..možná ještě jestli byl ještě někdo jiný kakat na táboře při nějaké procházce
procházce? A pokud ti nevadí se k tomu vracet...říkali ti kluci něco, když na tebe koukali?
Ahoj

petra (Út, 11. 8. 2015 - 11:08)

Kakat jsem byla jen doma a u rodiny. Tet jsem prisla ze zachodu byli to tři male šišky hnědo oranžove barvy.To nevadi ye jsi to nepochopil Ahoj

Reklama

Přidat komentář