Reklama

kakání partnerky

pro Petro (So, 22. 8. 2015 - 23:08)

kam a jak jsi kakala v nemocnici ?

petra (So, 22. 8. 2015 - 23:08)

Zazitku moc nemam jenom se ptejte me se neco mozna vybavi diky za prani ohledne nohy a nebojte nebolito

Pavkol (So, 22. 8. 2015 - 09:08)

zase nádherný příspěvek amy

GoGo (So, 22. 8. 2015 - 09:08)

Diky za prani byla jsem na...ahoj Petro, to je mi líto, tak hlavně, že už jsi v pohodě a doufám, že nám budeš stále psát :)

Sochař (Pá, 21. 8. 2015 - 23:08)

petra: to mně mrzí a doufám, že budeš brzy v pořádku a nebude to bolet.
Jinak tě vítám zpět, jsem rád že jsi na nás nezanevrela a těším se na nějaký tvůj zážitek třeba i z těch dnů nebo odpověď na otázky co jsem předtím psal k táboru.

Jinak dneska už zase v pohodě a odpoledne dvě dlouhé světlé šišky :)

Zatím ahoj

petra (Pá, 21. 8. 2015 - 22:08)

Diky za prani byla jsem na divolene a druhy den jsem si zlimula na schodech nohu a byla jsem 3dny v nemocnici proto jsem nepsala ahoj petra

:-) (Pá, 21. 8. 2015 - 15:08)

Sochar: musela jsem tolik, ze...Kdybys používal/a analní kolík tak se neposereš .!!!!

:-) (Pá, 21. 8. 2015 - 15:08)

Sochar: musela jsem tolik, ze...Kdybys používal/a analní kolík tak se neposereš .!!!!

Amy (Pá, 21. 8. 2015 - 12:08)

Sochar: musela jsem tolik, ze nejdřív vylezli ty sisky a pak az jsem se trošku vycurala. Ano, i ve škole jsem chodila, většinou vždy když se končilo než jsem šla na bus.
Jinak teď jsem měla pěknou nehodu, nevím jak je to možné :( spala jsem asi hodně tvrdě po noční a zdál se mi sen jak kakam na wc a tlacim. No ja tlačila doopravdy :( probudila jsem se ve fázi kdy už hovno koukalo ven a analek byl pěkně roztazeny. Snazila jsem se to zastrčit zpátky ale bohužel mi jedna šiška vylezla do kalhotek. Už to nešlo. Ostatní jsem stihla na wc, byli pak ještě další 4. Nebyla jsem 2 dny tak jsem byla zas celá plná.

Sochař (St, 19. 8. 2015 - 20:08)

Přeji hezký večer

Jen žasnu, co se tady zase děje a řeší...skutečně nevím, proč lidé do takových vláken vstupují, když jim vadí a nepřejdou je jakoby nic. :/

I já tedy souhlasím a zároveň děkuji těch, kteří se nás tady zastali ať už to byl/a Romča, Wendy..Lunyk nebo posledně míša.

míša: Jsem rád, že tě naše příspěvky zajímají a dobře se čtou...jsou to zkrátka zážitky ze života (aspoň v mém případě). Klidně můžeš také nějaké zážitek napsat pokud a věřím, že určitě ano, máš. Samozřejmě je to ovšem jen na tobě. :)

Dneska u mě nic zajímavého, od rána se nějak necítím a trpím spíše tmavou "vodou", se kterou jsem byl už asi třikrát, ale i to k životu patří. Člověk se z toho vyspí a bude to dobré.

Zatím se mějte!

míša (St, 19. 8. 2015 - 20:08)

Ahoj lidi.
Vaše příspěvky jsou velice zajímavé a výborně se čtou.
Pro ty co si myslí, že je to tu k zblití (vladimír) tak proč na tuto stránku lezou a píšou sem něco tak hnusného co může někoho hnusně urazit a sami dávají najevo, že na tuto stránku lezou a ještě sem něco píšou. Fakt to nepochopím. Je mi z vás k pláči :'(

Pavkol (St, 19. 8. 2015 - 17:08)

Jsem rád že nejsem jediný kdo si myslí totéž co Romča a Lunyk

Pavkol (St, 19. 8. 2015 - 10:08)

Děkuji Romčo myslím že ss to těm kteří nás nechápou a mají náš za úchyli věsvětlil/a/ parádně

Romča (Út, 18. 8. 2015 - 20:08)

Co je na tom bavit se o...Přesně tak, někdo sraní bere jako nutné zlo, někoho to baví. Je to vlastně opačný proces než jídlo. A taky se najdou lidi, kteří jedí neslaně, nemastně, bez zájmu, jenom proto, že se jíst musí. A někdo se v jídle vyžívá a dopřává si všelijaké delikatesy. Kakání je velice zajímavé téma a tím, že leze z prdele, což je intimní část těla, tak to má i sexuální náboj. Teda pro opačné pohlaví.

Wendy (Út, 18. 8. 2015 - 20:08)

je to tu k zblitíCo je na tom bavit se o hovnech ? Každý kadí minimálně několikrát za týden, je to naprosto běžná činnost, bez které nikdo nepřežije.

pro Vladka (Út, 18. 8. 2015 - 17:08)

..a je mu podobné

nejlepší bude když sem nepolezete když s tím máte problém nikdo vás nenutí na ten odkaz klikat ti lidé zde vám osobně nic nedělají a baví se tady spolu tak jim dejte svátek zamindrákovanci!!

vladimír (Út, 18. 8. 2015 - 16:08)

je to tu k zblití

Sochař (Út, 18. 8. 2015 - 16:08)

Dobré odpoledne
Ivo: Děkuji Ti a v první řadě přeji krásnou dovolenou a šťastný návrat!
K tvému aroma - muselo být roztomilé, když jsi tedy tlačila někde na veřejných wc, že kromě tvého vzdychání a následného žbluňkání to bylo ještě hezky cítit.
Moc se ti chtělo a měla jsi hodně velká šiška, jedna? Kolik ti tehdy bylo chudáčku? A byly jste na záchodech s mamčou samy v tu dobu?

Amy: Páni, ty máš příběhy...kakáš skutečně často venku! Vyčůrala jsi se před tvými 3 šiškami? A chodila jsi také ve škole často kadit?

petra: Tobě přeji všechno nejlepší k včerejšímu svátku a až se tu objevíš jistě budeš mít nějaký nový zážitek nebo odpovíš na mé otázky před tvým posledním příspěvkem.

Pavkol: Ty toho sám moc ze zážitků nenapíšeš na to, jak jsi zde často...určitě by si holky také rády něco přečetli.

Včera jsem byl k večeru a měl 2 středně dlouhé šišky.

Mějte se krásně.

Amy (Út, 18. 8. 2015 - 13:08)

Dneska jsem jela z noční domu, chtěla jsem se jít vykakat v práci než pojedu, ale bylo obsazeno tak si říkám půjdu až doma. Ale cestou se mi chtělo uz moc tak jsem si zastavila na okraji lesa. Zaběhla jsem za první strom i kdyz bylo vidět od silnice, dál bych už nevydržela. Krásně ze mě vylezli 20cm 3 sisky...

Aspoň to sem (Út, 18. 8. 2015 - 12:08)

to je dobře že si vykakal...necpi 4x, oklikni jednou a vyčkej

Reklama

Přidat komentář