Reklama

Gamblerství

Lemog (Ne, 21. 8. 2016 - 06:08)

Ahoj všem: dnes 343. den bez gamblu

PetroH,

Je moc pekne, ze chces sitruaci resit a veris, ze to můžete spolecne zvladnout. Jen pro uspech chybi malickost - snaha tvého manžela. A bez te to bohužel nepujde.
Pravdepodobne ještě stále netusis, jak silna a zakerna je tato zavislost. Pokud jak tady nedavno zminil Tragik , nebudou ze strany tvého muze jasne prokazatelne kroky vedouci k reseni jeho nemoci, nemas sanci at se snazis sebevic, mu a tim i sobe pomoci.
My to tady nepíšeme proto abychom te strasili nebo neprali tvému vztahu uzdraveni. Situace je opravdu velmi vazna a je smutne, ze spoluzavisli partneri gambleru se snazi a sobecky gambler se smeje zpovzdali.

Martin AG (So, 20. 8. 2016 - 21:08)

Petro já jako gambler nevlastním vůbec nic a vše je právně ošetřené. Nedostanou se k penězům. Ty mi přijdes chvílemi jako z jiné planety! Tvůj můz te ma totálne na háku! A je těžký gambler co to nechce řešit. Takřka stopro to dopadne tak, ze přijdete o všechno i o bydlení a přijdou exekuce. Už brzo. Nezaplatite par splátek a je problém. Nebuď tak hloupá jak tady pises a udělej všechna opatření co jdou. Nebo je nedelej a skoncis jako statisíce blízkých gambleru v exekuckach. Pokud nejsi úplná ovce tak pokud ten tvůj nebude mít omezeny finance a nezačne se ambulantně léčit tak uteč. Nevím jak moc jsi upsana v te hypotece. Jestli je psaná gamblerem na tebe nebo spolurucis. On časem platit přestane. Už jsi psala, ze nemá na všechny splátky a radši to prohrál. A to Nevis komu všemu dluží. To co ti řekli v pořádně vyctes i tady 100x. Zatím jsi pro řešení neudělala vůbec nic. Píšu to otevřené, protože ta hypotéky je příšer a ten sobec te dostane do pekla. Tech případů se na AG mraky.

20.8. (So, 20. 8. 2016 - 20:08)

...poplatky spojené s ochranou majetku samozřejmě něco stojí...

PetraH (So, 20. 8. 2016 - 20:08)

No, ja jsem se tady hlavne...Já taky věřím, že se z toho nějak dostaneme… jak říká Mila, není to nemožné. Schválně užívám množné číslo, protože si myslím, že jsme rodina a jako rodina chci problém i řešit. Jenže můj muž se o tom nechce bavit. Jinak děkuji všem, kdo jste mi odepsali, dotlačilo mě to k jednání. Přes týden jsem zašla ve Zlíně do Podaných rukou, je to anonymní a bezplatné, tak jsem to zkusila… dozvěděla jsem se, že pokud o tom můj muž nechce komunikovat, tak mám ochránit alespoň sama sebe. Ale zkoušet s ním mluvit… Teď přemýšlím, jestli se mám pustit do nějakých kroků směřujících k ochraně majetku nebo ne. Moc odvahy k tomu nemám, stále si říkám, že je to možná zbytečné… a taky to samozřejmě něco stojí. Myslím tím poplatky spojené se zúžením společného jmění manželů. Řádově to vychází na tisíce až desetitisíce, podle hodnoty majetku. Máme i byt zatížený hypotékou… to nevím, jestli by se zúžením nemusela souhlasit i banka…

Lemog (So, 20. 8. 2016 - 06:08)

Ahoj všem: dnes 342. den bez gamblu

Pája (Pá, 19. 8. 2016 - 17:08)

Tak se to mej , buzno.
Ja...I když vlastě jo. Třeba to někoho vyhecuje aby s tim přestal, aby se mu takový jako ty neposmívali. Takže vlastně, pokud díky tvý provokaci alespoň jeden přestane hrát, bude to od tebe dobrý skutek.

Mirek Brno (Pá, 19. 8. 2016 - 17:08)

Radku, pochybuji, že by ta pěkná kočka jela někam no dovolenou s tak psychicky narušeným jedincem.:) Rodiče Ti mohou tu dovolenou zaplatit a můžou s Tebou poslat setru, aby Tě na pláži hlídala. To jo, to věřím. Ale za pár dní začíná školní rok a čeká na Tebe další stupeň ve zvláštní škole.

Pája (Pá, 19. 8. 2016 - 17:08)

Tak se to mej , buzno.
Ja...No ty musíš být ale kus vola.

Pro majitele mo (Pá, 19. 8. 2016 - 15:08)

Tak se to mej , buzno.
Ja jedu na dovcu za cca 40tacu, to je co? Nekdo more a pekna kocka a nekdo zablesena herna a pekna bedna.
Cusik bambusik gambleri

Radek (Pá, 19. 8. 2016 - 15:08)

Bdjdjdjcnc

Radek (Pá, 19. 8. 2016 - 14:08)

Kdu dat gambl za 400kc. Tak uvidime

Radek (Pá, 19. 8. 2016 - 14:08)

Kdu dat gambl za 400kc. Tak uvidime

Radek (Pá, 19. 8. 2016 - 14:08)

Gege, gag, gogo dfaaaffc

Majitel mozku (Pá, 19. 8. 2016 - 12:08)

potvrzeno :)

Radek (Pá, 19. 8. 2016 - 11:08)

:-))))))

Majitel mozku (Pá, 19. 8. 2016 - 10:08)

Lemog nehraje tak v čem neuspěl? To mas jako radost z čeho? Ty budeš dobrej peripad pro psychiatry.

Radek (Pá, 19. 8. 2016 - 10:08)

1031???
Jako co???

Mirek Brno (Pá, 19. 8. 2016 - 09:08)

1031.

Radek (Pá, 19. 8. 2016 - 09:08)

A růžové forum je totalně v hajzlu a všichni jsou v hernách. Tak co lemogu, nějak jsi neuspěl s honibrkemm:)

Lemog (Pá, 19. 8. 2016 - 06:08)

Ahoj všem: dnes 341. den bez gamblu

Reklama

Přidat komentář