Reklama

Gamblerství

Mirek Brno (St, 17. 8. 2016 - 01:08)

Šanci má jedině pokud TY na něj budeš maximálně tvrdá. Tvrdá a nekompromisní. Pokud ho chceš zachránit před exekucemi, sebevraždou nebo kriminálem, musíš se začít chovat úplně jinak.

Mila (St, 17. 8. 2016 - 00:08)

A co Tebe nutí být s...Nenuti mne nic, ale nechci ho hodit pres palubu. Je to jinak zlaty a hodne sikovny clovek.To vis, ze jsem mu z kraje taky pujcila penize.....blba, tenkrat jsem myslela ze mu pomaham a opak byl pravdou. Ted uz vim, ze se musim chranit. Jsem s nim, protoze zatim porad jeste verim, ze ma sanci.

Mirek Brno (St, 17. 8. 2016 - 00:08)

A co Tebe nutí být s člověkem, co táhne sebe i Tebe na dno? Čekáš až bude mít za chvíli exekuce? Buď ráda, že to není manžel a asi ještě nemáte děti a můžeš se toho sobce snadněji zbavit. Pokud se chová tak jak píšeš, nebude to lepší. Ale bude se to zhoršovat. Manželek gamblerů jsou tu statisíce. Trpí, žijí v dluzích, exekucích, děti žijí kvůli bezohlednému gamblerovi jak socky..

Mila (St, 17. 8. 2016 - 00:08)

Mílo, kde jsi četla: podle...Kez bys mel pravdu, ze se clovek nemusi dostat az na dno, jenze nekdo si bohuzel asi driv neuvedomi, ze ma dost vazny problem. U pritele mam pocit, ze sice vi ze to co dela je zly, nejlip to vi, kdyz je po hrani totalne bez penez. To ma hodne zoufaly stavy.Jenze to mu vydrzi par dni, motivuje ho to k praci, ale pak se dostane k penezum a uz se o tom bavit nechce a sup, sedi zase u matu.
Kazdopadne dekuji za nazor, proctu to tady dukladne, trebas neco najdu.

Mirek Brno (Út, 16. 8. 2016 - 23:08)

Mílo, kde jsi četla: podle odborníků se musí dostat až na dno, aby s tím opravdu začal vážně něco dělat...To je totální nesmysl.
To chceš čekat až bude v exekucích, předluženej nebo ho budou nahánět vymahači a Tebe s ním? Podle toho co píšeš je Tvůj přítel těžký závislák kousek od totálního průseru.
Máš tady v diskuzi spoustu rad partnerkám gamblerů. Podle toho jak píšeš, budeš ve vašem vztahu submisivní a přítel si dělá co chce a bude si dělat co chce. Tvůj přítel se řítí plnou parou do pekla a TY se nenech stáhnout dolů s ním. A mýlíš se, výčitky jsou plně na místě. Hlídání peněz těžkému závislákovi je jediné řešení. Ne že si bude vybručovat, že není svým pánem. Mluvit s ním o penězích, hraní není žádný spoušteč.

Míla (Út, 16. 8. 2016 - 22:08)

Ahoj všichni, potřebuji se zeptat jak se mám chovat k příteli, který už evidentně spadl do té fáze gamblerství, kdy to absolutně nezvládá, ale ještě pořád si myslí, že na to vyzraje sám. Ještě loni, když prohrál peníze, tak další uměl investovat tam kam měl, ale teď, posledních pár dnů je jak posedlý.....peníze, i když jich je dost na pořešení dosti věcí, prostě nahází do matů s výmluvou, že jich ale nebylo dost na vyřešení všech dluhů.
No, je mi jasný že tomu propadl, jenže s ním nedokážu nijak pohnout. Jednou jsem ho dostala k psycholožce, ale to bylo všechno. Taky jsem mu hlídala peníze, jenže to měl pocit, že neni svým pánem a tak to taky bylo k ničenu.
Vubec nevím jak s ním mluvit, výčitky jsou špatně, to vím. Taky jsem za nim byla párkrát v kasínu či herně, ale to je k ničemu, tam je jeho svět a mozek má vypnutý.
Dostala jsem se do fáze, že se bojím mluvit o penězích, o hraní atd., aby to nebyl spouštěč.
Nevím, jak mu mám pomoct.....podle odborníků se musí dostat až na dno, aby s tím opravdu začal vážně něco dělat, jenže mně to trhá srdce, když vidím jak se ničí. Hodně mi na něm záleží.

Pan Tau (Út, 16. 8. 2016 - 19:08)

Trollista uz nevi jak by nekoho prinutil aby si s nim povidal. Nezmuze se na nic jineho nez vystupovat zde pod vice nicky a prozivat si sve male orgasmy nad pismeny v diskuzi s pomerne zavaznou diagnozou nemoci

Pavel (Út, 16. 8. 2016 - 17:08)

Majiteli mozku nebo herny nebo vtipalku radku. V Bohnicích jsi nebyl, a proto jsi ani nemohl odpovědět na me otázky. V léčebné se vystřídalo spousta gambleru poslední roky. Nikdy podle mých otázek nezjistí kdo jsi. Ty jsi jen další provokatér.

JJ (Út, 16. 8. 2016 - 16:08)

Proste vsechno je k hovnu.
Tak co nebudu hrat rok, a dva a stejne tam jednou opet vlezu, jako vsichnu i ty mozku

Majitel mozku (Út, 16. 8. 2016 - 16:08)

Abstinuju přes tři roky. vic už ti pavle nenapíšu. Zavání mě to tím že chce někdo zjistit kdo jsem a to nechci. Přeci jen těch stálejch návštěvníků bohnic není tolik.

to že ti něco "nefungovalo" je blábol. Jak se to jako projevilo? To si jako stěžuješ že dostáváš bažení? To je přeci normální poměrně dlouhou dobu. A co jako?

Z vejplaty ti nic nezbyde... to je nespravedlivý nebo jak?

Za všecko se platí holt no.

Evidentně práci a na jídlo vám zbyde taky. Jsou lidi co nemají ani to. A světe div se.. jsou lidi co umírají třeba na chlast ve špitále. Co by za to dali aby byli na tom tak "špatně" jako by stěžovatle.

JJ: Tobě extra napíšu znovu.. nezvládáš to protože proto nic neděláš. Co jsi jako udělal aby se nestalo to co jsi tam popsal? každej feťák nepřestane dokud se od tý drogy nějakou dobu nedostane. Pak nějaká šance je. A navíc si tu koukám hodně lidí myslí že půjde jednou k psychoušovi .. neob do léčení a huráaa uz se mě to netýká.

Nesmysl...

JJ (Út, 16. 8. 2016 - 16:08)

Chapete, mam vedlejsak abych spalcel dluhy a v noci jdu makat , vydelam 1000 kc a prvni co me napdane je, udelam z toho 5ti litr, to je fakt na hovno.
Jako, porad tady pisete jak to zvladate atd...a nikdo sem nepise jak to nezvlada. Tak jsem asi jedinej gambler....

JJ (Út, 16. 8. 2016 - 16:08)

Chapete, mam vedlejsak abych spalcel dluhy a v noci jdu makat , vydelam 1000 kc a prvni co me napdane je, udelam z toho 5ti litr, to je fakt na hovno.
Jako, porad tady pisete jak to zvladate atd...a nikdo sem nepise jak to nezvlada. Tak jsem asi jedinej gambler....

JJ (Út, 16. 8. 2016 - 16:08)

Je to jak rikam, v hajzlu.
Proste nejde prestat, to je zavislost uplne na hovno. Dneska jsem sel hrat nejdrive za 200 a potom dalsi 500 a nic.
Za hodini jedu okolo dalsi sracovny. A dalsi. 5000 a vsechno v hajzlu, vsechno.
Uz nemam zadny love, sluhy jako pica a stejen tam lezu.
Prpste to nejde, nejde.
Ja snad ani neverim, ze to nekdo dokazal..

Pavel (Út, 16. 8. 2016 - 15:08)

Byl sem párkrát na AG v Praze. Mám to docela daleko tam. To, ale nezabiralo. Naposledy sem byl před 2 lety. Karticky v penezence nenosim. Metodu semaforu take ne. Tahle metoda mi nezabirala. K penezum se nedostanu. Vyplatu nevidim. Z uctu jde vsechno pryc. Zivobyti plati manzelka. Ja u sebe nosim dve stovky cirka kdyby bylo neco. Ale z domu do prace a pak zase domu. Do hospody nechodim. Občas mi manželka koupi lahvace. Sotva zvladame všechno poplatit. Barák by potřeboval opravit.
Kdybych mel větší výplatu držel bych hůř.
Jak dlouho abstinujes mozku? Kdy jsi byl v Bohnicích? Na jakém oddělení? U kterého doktora?

Majitel mozku (Út, 16. 8. 2016 - 15:08)

jeslti je to na mě tak to co ostatním co znám. Chodím na AG.. chodím tak jednou za dva měsíce za psychologem a mám to s prostředkama tak že kdybych se začal zadlužovat někdo na to přijde.

Základ je ale že s tím pracuju vědomě. Každý ráno po sprše si čtu například kartu kamaráda nebo jak to doktoři nazývají. Všechno máš v těch knihách zadarmo nebo na forech a tak.

Pavel (Út, 16. 8. 2016 - 14:08)

Tak nápis víc o sobě prosím. A co ti pomáhá.

Majitel mozku (Út, 16. 8. 2016 - 14:08)

Ano byl v bohnicích Pavle.
Ano hodně lidí zase začalo. Ne ti co se nevysrali na všechny pravidla.

Záleží jak k lecebne pristoupis. Ja pristoupil tak ze nevím co mám delat tak poslechnu co mi radi.

Nevymlouvat se a delat konkretni kroky.

Pavel (Út, 16. 8. 2016 - 14:08)

Ty jsi byl v léčebně majiteli? Asi ne. Byli jsme tam zavření. Bez peněz. A jak jsme se dostali ven tak většina s co sem byl v kontaktu začala hrát. Někteří do týdne jak sehnali peníze.já se držel měsíc sotva. Někteří tam byli po druhé. Jako na rekreaci mi to přišlo. Z donuceni z doma nebo po krádeži podvodů z nožem na krku. Dostali se k penězům a hráli. Jeden kamos se po léčebné držel skoro rok.

Tragik (Út, 16. 8. 2016 - 14:08)

Ahoj všem.. jsem zpět po dovolené a poslední pročtení mě utvrdilo jen v tom co jsem naznačloval před odjezdem.

Loučím se s vámi z pozice trvalého přispěvatele. Více o důvodech píšu na spřáteleném foru:

http://gambling.my-free-forum.com/t4p600-gamblerstvi-2016#702

Mějte se všichni fajn. Odpoví a svůj názor poskytnu každému kdo bude chtít. Přečtu si to tu tak jednou za týden.

AZ všem.

Tragik

Majitel mozku (Út, 16. 8. 2016 - 14:08)

Za blbost se platí.
Po léčebně jsi hrál proto že jsi evidentně neposlechl co jsi se tam naučil.

Nebo jsi dodržel opatření proti zadlužování, chodil se doléčovat atd a přesto jsi začal znovu?

Pravděpodobně jsi si odpřiznal závislost a šup tam co?

Reklama

Přidat komentář