Reklama

Ariana a Raven

Kamila (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

Ano chci vypadat jako ona na těch fotkách, co dává na FB. Nemyslím, že ve skutečnosti vypadá jinak. Jak by to jen bylo možné? Vždyť tam včera večer dala fotku když byla opilá, a stále byla krásná? Jak by opilá žena mohla tu fotku jen tak změnit? Vždyť by jí ujížděly ruce. Když vidím každý den její fotky, věřím, že zázraky jsou možné. A to mi dává sílu a naději do života.

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

Kamilo neřeš jak to bába dělá. Kdyby sis měnila x krát za den fotky takto máš najetý i poslepu.

Kamila (Pá, 20. 12. 2019 - 19:12)

Myslím, že jí zbytečně křivdíte. Proč by si pořád měnila fotky a dávala tam nějaké nereálné? Vždyť by jí to spíše škodilo. Lidé strašně závidí a zvlášt ženy by jí to nepřály, a tak by naschvál nechodily na karty k ní, ale k nějaké babizně s bradavicí na nose. Krom toho když byla včera tak opilá, že si nalila vodu do šuplíku, jak by zvládla nějaké manipulace s fotkami? Na to musí mít v rukou cit, pokud je to vůbec možné. Já pevně věřím, že Arianka vypadá přesně tak jako na FB.

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 19:12)

Viděla sem jí a není to dlouho, již podruhé. Nejsem LHÁŘKA jako Květa. Mám v přátelích krásné ženy a nemám problém jim napsat kompliment, protože proč nepochválit ženskou krásu. Není důvod jim závidět, neboť i když sou krásné tak sou přirozené a své. Květa nevypadá jak na fotkách na fb a za tím si stojím. Podobnost je tak 10-15%. Květa je předčasně zestárlá žena, vrásky, pytle, sysle, jizvy. Hnus.

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 20:12)

Věřím vám, vždyť stačí ty fotky, co jsou k dispozici na Googlu. Jeste, když byla s Ravenem, tak začala tloustnout a předčasně stárnout, na to, kolik jí bylo. Tak to je a je to prostě důkaz, s kterým žádná Květa i s miliardou rituálu nic neudělá.

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 20:12)

Přesně tak a do toho začala děsně chlastat, sama to psala, škemrala tenkrát u Ravena, že se polepší a jak to dopadlo, všichni víme. Já myslím, že jí jde teď z tlustýho do tenkýho, když nabízí další předražené rituály. Zástup jejích vlezdoprdelků povážlivě slábne, to je i vidět na reakcích na FB a možná, že konečně pocítí dopad své rozmařilosti a neuváženosti. Ale možná se jí vyplatí, mít statisícové dluhy, kdyby zahrábla, tak byt seberou věřitelé a dluhy se promlčí, tak jí o nic vlastně nejde?

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

Milá Kamilo, přeji Ti hodně úspěchů v dalším cvičení a zkrášlováním. Jenom pozor na to, aby jsi za honbou za ideálem z FB nenaletěla nějakým podvodníkům obchodujícím ze zázračnými preparáty a doplňky stravy a nepřišla tak zbytečně o nemalé peníze. To by byla škoda.

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 17:12)

Kveto, ty lžeš a to je zlo, na to nezapomeň. Prolhana, stará babo.

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 17:12)

Už jste četli zase ty její blemcy? Dobytek, jeden.

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 17:12)

Který konkrétně? Blemců má plný FB.

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

Že umí dělat rituály k získání lásky atd. a vracet zlo. Hlavně, ať si udělá rituál, ať se jí pročistí palice k normálu a zbaví se chorobné lhavosti a bájného velikasstvi. To by ji pomohlo nejvíc.

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

Jo to je jenom reklama na její další "služby" Chce aby se lidi na to objednali a mohla by si pak účtovat ještě víc za ještě větší hovno než při výkladu karet.

Kikina (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

Super odpoved. :-)

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

Děkuji ti Kikino :-)

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 17:12)

Já myslím, že je to nějaká osobnostní porucha, protože znám jedináčky a ti jsou zcela normální. Prostě fracek, který si myslí, že je víc, než ostatní a že jen pro něj se toci svět. Nejlepší léčba je, jim dávat pořádný kouř, hajzlum. Oni, presne, jak píšeš, udělají peklo ze života lidem, hlavně těm, kteří si to nechají líbit. Nikdy neměla dítě, vždy se starali o ní druzí, ona neumí dávat, ona umí jen brát. Tomu se říká sobec.

Rozmarila. (Pá, 20. 12. 2019 - 16:12)

Ale hrozny je jak je agresivní, denně píšeš že by někde někoho zmlátili, upálila, ta by se tak ráda poprala , až by brečela, úplně čeká na to , až bude šance.....to jsou přesně ti psychotici.

Rozmarila. (Pá, 20. 12. 2019 - 16:12)

Tak přesně takovou mám sousedku, která byla jedináček a skutečně celej život očekává že o ní všichni budou pečovat, vždycky se na někoho přisaje a dokud funguje jako námezdní síla, tak se ho drží, v opačném případě se bez milosti lidí zbavuje. Možná za to ti jedináčci nemůžou, prostě je to v dětství naučili.

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 14:12)

Víte, co to je pro normálního člověka za ponížení, když postuje, jak magor fotky z posilovny a oni napisi, že tam nikdy nebyla? Ne tak pro naši Květu, ta je úplně v pohodě...(že prý je čestná)..hahahaha

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 14:12)

Květa přidala fotku z posilovny. Divím se, že neoznačila jaká posilovna. Jako tenkrát ten trapas jak jí napsali z posilovny, že tam nebyla. Ha Ha

A (Pá, 20. 12. 2019 - 14:12)

Už má Ari řidičák? Chodí ještě do fitka, aby okřesala svoji dokonalou postavu? nejsem v obraze, blokla mě. Určitě už má naklizeno, upečené cukroví, teď stačí slavnostně prostřít stůl a čekat na Ježíška a prince na černém koní, když je ta rokerka... haha

Reklama

Přidat komentář