Reklama

Ariana a Raven

Kamila (Pá, 20. 12. 2019 - 19:12)

Afrodito, nebuď na Arianku tal zlá. Ona nemůže za to, že Raven s ní nechtěl mít miminko. To je typické mužské sobectví - já už mám, a co ty je jedno. Také jsem si tím prošla, a žádné miminko jsem nikdy neměla. Za to teď dávám všechnu tu lásku, co byla ve mně nahromaděná, svému pejskovi. A začínají se dít drobné změny v mém životě, a tak doufám, že konečně najdu i velkou romantickou lásku, i když miminko už mít nebudu.

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 20:12)

Raven má vasektomii.

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 19:12)

To není, že by s ní Raven nechtěl mít děti, i když měl už svoje 2, ale Ariana ty jeho nesnášela, nechodily k nim a ona žádné dítě nechtěla. Jednou psala, že ji někdo ve 13 znásilnil, tak myslím, že od té doby je máklá.

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 19:12)

Navíc se Květa několikrát přiznala, že děti nechtěla. Bylo to její rozhodnutí. Kdyby žena chtěla miminko a mohla ho mít, obvykle ho opravdu má, navzdory třeba změně partnera, nebo pomoci odborníků.

Kamila (Pá, 20. 12. 2019 - 20:12)

A není to nakonec jedno jestli nechtěla nebo nemohla? Vždyť ten výsledek je v reálu stejný. Ani já ani Arianka jsme nepoznaly jaké je to držet v náručí svoje miminko, dívat se jak se usmívá, jak udělá první krůček. Věřte mi, byla jsem kvůli tomu hrozně zahořklá a nenáviděla jsem svět kolem sebe. Pak jsem ale objevila Ariančin Facebook a to mi zcela změnilo život. Pomalu jsem pochopila, že i padesátiletá bezdětná žena může milovat a být milována, může naplno žít a plnit si své sny a tužby. Stačí jen přijmout sama sebe a otevřít své srdce. A ta individua, která mě mají za totální zoufalkyni zcela ignorovat, jako by neexistovali. Viděla jsem jaké štěstí přináší Ariance Tedíček a Jack, a tak jsem se rozhodla se také ujmout opuštěného zvířete. Dnes si již bez něj nedovedu život představit. Když vidím radost svého hafíka poté co se vracím z práce, derou se mi do očí slzy štěstí. Znovu věřím v lásku. Ta ke zvířeti je úplně bezpodmínečná, stejně jako k dítěti. A pokud by nakonec partnerská láska nepřišla, tak se nebudu litovat a budu vděčná za tu lásku, co už mám.

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 20:12)

Milovat a být milována. Ano u zvířat to tak je. Květa neumí nikoho mít ráda natož milovat.Někdy pochybuji i u těch zvířat. Já s ní doma nežiji, ale když jí popadne ten její agresivní amok, buh ví jak to je.

Kikina (Pá, 20. 12. 2019 - 20:12)

Stačí přijmout sama sebe, jste napsala. To ale Květa neudělala, takže bude mít stále problém.

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 19:12)

Tak to stále vychází tak, že Květa je hajzl od mala. Nesnáší nikoho a úchylne miluje jen sebe. O bajce se znásilněním si myslím své. Květa, tím chtěla upozornit, že již ve 13 byla tak sexy samice, že si chlapi rvali koule, no.

Kikina (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

Kolik za ty rituály bere? Už 1500 za karty je hodně, ale nevím, kolik berou jiné kartářky, já k nim nechodím. Je pravda, že vše podrazdilo, tak nevím, jestli je ta cena adekvátní?

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

Věřím, že cenu za ty rituály sestavuje individuelně podle "složitosti rituálu" (rozuměj podle toho nakolik odhadne, že chce a ještě může ten dotyčný zoufalec zaplatit).

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 19:12)

No tak to je nádherné!! To je jako v komunismu. "Každý podle svých možností, každému podle jeho potřeby" Arianka má fakt srdce ze zlata!!! :-))) 5000 Kč určitě nebude moc pro někoho kdo po ní chce taková kouzla, po kterých se změní život.

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

Takovejch 5 ltrů si babizna určitě řekne.

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

Oprava: podrazilo

Kamila (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

Nevím jaké blemcy myslíte. Ariančin FB je plný moudrosti a inspirace. Každý den tam dychtivě čtu nádherné a poučné citáty. Se zalíbením si prohlížím její fotografie krásné, štíhlé, mladistvé Ariany. Ona mně natolik inspirovala, že jsem taky začala cvičit a shodila jsem 20kg. O kolik lépe se cítím když nenosím 20kg navíc! A to vše díky Ariance. Měly byste jí taky uctívat jako bohyni.

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

Pindy naší Mindy. :-)

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

To je moc hezké, moc vám fandíme, ale bude to o vaší vuli, Arianka s tím nebude mít mnoho společného. Na fejsu má fejkove fotky, jinak je to zla, prolhana, tlustá bachyně v reálu, tak není důvod jí zboznovat.

Kamila (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

Jak to že ne? Ona je můj vzor, chci být taky tak štíhlá, krásná a mladistvá jako ona. Začala jsem cvičit, a pořídila jsem si opuštěného pejska, kterému dávám spoustu lásky, která se mi teď ze všech stran vrací. Začala jsem chodit na kosmetiku a změnila jsem kadeřníka. Změny se už pomalu dějí.

Kikina (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

Tak to je Kamilko krásné a viděla jste ji ve skutečnosti?

Kamila (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

Ještě ne, ale až dosáhnu toho, že budu vypadat jako ona, tak bych se s ní ráda setkala, osobně jí poděkovala a předala jí malý dáreček.

Kikina (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

Vy myslíte dosáhnout toho, jak ona vypadá na FB fotkách, že? No, tak aby jste pak v reálu nebyla zklamaná.

Reklama

Přidat komentář