Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 20:12)

Kdyby jí sebrali kvartyr, tak se posere a totálně se zblazni. Je to její vsechno, ještě se zvířátky.

Kikina (Pá, 20. 12. 2019 - 19:12)

Květy webovku jsem nenasla, ale Raven vykládá standard za 500 a nadstandard za 1000, záleží na délce a podrobnosti výkladu. Pak tam má na prodej tzv digi-amulet, jedná se o paměťovou kartu, kde jsou natočene jejich rituály, to pak ovlivní prý problém žadatele k lepsimu, podle rozlišení. Láska, peníze, byznys atd. No, to se na to vyseru....hahaha. Svého času, když ještě byli spolu, tak chtěli za různé rituály od 80.000 do asi 120.000 Kč. To jsem prosím viděla na těch bývalých webovkach na vlastní oči. Takže kolik chce asi Květa za rituál v současnosti?

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 19:12)

Ta fotka z posilovny je dnešní? Tak to ani náhodou!!!!! Má o půl metru delší vlasy ((((: Fenix opět lze až se práší za kočárem (((((:

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

Květa je chodící a žijící zlo, který si hraje na fb na to co není a nikdy nebude.

Afrodita (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

Mně Arísek taky hodně dal. Obzvlášť jak nebýt sobec, dělat více pro druhé, neboť to běžného člověka těší, jak být při smyslech, být vděčná za to jak vypadám (neboť ta hrůza předčasně zestárla), jak si udržovat doma pořádek, jak nelpět na zbytečných krámech a zbytečnostech, jak být ráda, že můžu řídit auto, jak být ráda, že mám manžela a dceru, jak nelhat obzvlášť svým nejbližším, jak přidávat pouze reálné fotky své osoby, jak milovat ostatní, neboť vše má přímo úměru dávat=brát.

Kamila (Pá, 20. 12. 2019 - 19:12)

Afrodito, nebuď na Arianku tal zlá. Ona nemůže za to, že Raven s ní nechtěl mít miminko. To je typické mužské sobectví - já už mám, a co ty je jedno. Také jsem si tím prošla, a žádné miminko jsem nikdy neměla. Za to teď dávám všechnu tu lásku, co byla ve mně nahromaděná, svému pejskovi. A začínají se dít drobné změny v mém životě, a tak doufám, že konečně najdu i velkou romantickou lásku, i když miminko už mít nebudu.

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 20:12)

Raven má vasektomii.

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 19:12)

To není, že by s ní Raven nechtěl mít děti, i když měl už svoje 2, ale Ariana ty jeho nesnášela, nechodily k nim a ona žádné dítě nechtěla. Jednou psala, že ji někdo ve 13 znásilnil, tak myslím, že od té doby je máklá.

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 19:12)

Navíc se Květa několikrát přiznala, že děti nechtěla. Bylo to její rozhodnutí. Kdyby žena chtěla miminko a mohla ho mít, obvykle ho opravdu má, navzdory třeba změně partnera, nebo pomoci odborníků.

Kamila (Pá, 20. 12. 2019 - 20:12)

A není to nakonec jedno jestli nechtěla nebo nemohla? Vždyť ten výsledek je v reálu stejný. Ani já ani Arianka jsme nepoznaly jaké je to držet v náručí svoje miminko, dívat se jak se usmívá, jak udělá první krůček. Věřte mi, byla jsem kvůli tomu hrozně zahořklá a nenáviděla jsem svět kolem sebe. Pak jsem ale objevila Ariančin Facebook a to mi zcela změnilo život. Pomalu jsem pochopila, že i padesátiletá bezdětná žena může milovat a být milována, může naplno žít a plnit si své sny a tužby. Stačí jen přijmout sama sebe a otevřít své srdce. A ta individua, která mě mají za totální zoufalkyni zcela ignorovat, jako by neexistovali. Viděla jsem jaké štěstí přináší Ariance Tedíček a Jack, a tak jsem se rozhodla se také ujmout opuštěného zvířete. Dnes si již bez něj nedovedu život představit. Když vidím radost svého hafíka poté co se vracím z práce, derou se mi do očí slzy štěstí. Znovu věřím v lásku. Ta ke zvířeti je úplně bezpodmínečná, stejně jako k dítěti. A pokud by nakonec partnerská láska nepřišla, tak se nebudu litovat a budu vděčná za tu lásku, co už mám.

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 20:12)

Milovat a být milována. Ano u zvířat to tak je. Květa neumí nikoho mít ráda natož milovat.Někdy pochybuji i u těch zvířat. Já s ní doma nežiji, ale když jí popadne ten její agresivní amok, buh ví jak to je.

Kikina (Pá, 20. 12. 2019 - 20:12)

Stačí přijmout sama sebe, jste napsala. To ale Květa neudělala, takže bude mít stále problém.

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 19:12)

Tak to stále vychází tak, že Květa je hajzl od mala. Nesnáší nikoho a úchylne miluje jen sebe. O bajce se znásilněním si myslím své. Květa, tím chtěla upozornit, že již ve 13 byla tak sexy samice, že si chlapi rvali koule, no.

Kikina (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

Kolik za ty rituály bere? Už 1500 za karty je hodně, ale nevím, kolik berou jiné kartářky, já k nim nechodím. Je pravda, že vše podrazdilo, tak nevím, jestli je ta cena adekvátní?

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

Věřím, že cenu za ty rituály sestavuje individuelně podle "složitosti rituálu" (rozuměj podle toho nakolik odhadne, že chce a ještě může ten dotyčný zoufalec zaplatit).

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 19:12)

No tak to je nádherné!! To je jako v komunismu. "Každý podle svých možností, každému podle jeho potřeby" Arianka má fakt srdce ze zlata!!! :-))) 5000 Kč určitě nebude moc pro někoho kdo po ní chce taková kouzla, po kterých se změní život.

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

Takovejch 5 ltrů si babizna určitě řekne.

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

Oprava: podrazilo

Kamila (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

Nevím jaké blemcy myslíte. Ariančin FB je plný moudrosti a inspirace. Každý den tam dychtivě čtu nádherné a poučné citáty. Se zalíbením si prohlížím její fotografie krásné, štíhlé, mladistvé Ariany. Ona mně natolik inspirovala, že jsem taky začala cvičit a shodila jsem 20kg. O kolik lépe se cítím když nenosím 20kg navíc! A to vše díky Ariance. Měly byste jí taky uctívat jako bohyni.

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

Pindy naší Mindy. :-)

Reklama

Přidat komentář