Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 19:12)

Může mít i od banky. ale jako podnikající musí dát něco všanc. V jejím případě byt. Na čestné slovo Vám nikdo nic nepůjčí.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 18:12)

Květa je magor, co uprostřed noci natírá kuchyňskou linku načerno a ještě před ránem to dá na FB.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 18:12)

No, nazdar, tak dat jediný majetek, co mám, jako zástavu lichvářům, jen proto, abych si z bytu udělala obřadní síň krematoria, může jen člověk mdlého rozumu. Vždyť ti lichváři na toto vyloženě čekají, jako hyeny, aby člověk přestal, co nejdřív platit. Četla jsem otřesné případy lidi, kteří měli majetek a jejich vlastní děti je naverbovali do půjček, které pak ovšem přestali z nějakých vážných důvodu splácet a ubozí rodiče skončili na ulici. Jeden takový dobrák si vzal kvůli synovi půjčky, za ty ručil barákem, synek nesplácel, pak zmizel někde v EU a chudák táta skočil pod vlak.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 18:12)

Přesně!!! A pokud už takovou hovadinu udělala, tak by se měla snažit tu půjčku lichvářům co nejdřív splatit, jinak jí naroste do obludných rozměrů. Ale ona si místo toho kupuje další předražený klumpy a hadry a chodí žrát do drahých restaurací.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 18:12)

No nevím, zda za ní chodí jen chudáci. Asi tam chodí i zvědavci a lidi, co se chtějí pobavit. Lidi si nedaj pokoj a utrácej za píčoviny. Ale až přijde krize, tak Květa bude mít problém.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 18:12)

Už sem to našla. Je to na ní, máš pravdu. Akorát ten podíl je divný. Ale tomu nerozumím. Tak Květa ručila bytem na Hypotéku. Tak to jo.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 18:12)

Ano, je její. Ale fakt je, co tu píše paní, že je to život na hraně, stačí nemoc a o byt přijde. Ona ale dopředu nikdy nemyslela, vždyť s Ravenem vydělávali velký prachy, ona to stačila všechno rozfofrovat. A tak je závislá na těch chudácích, co si s životem nevědí rady a upřímně věří, že ona to ví a navede je. Je to smutné, když svůj život a celkem velké peníze dají této kreatuře, co má dluhů plnou pr.el a životem se sama zmítá.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 17:12)

Já jsem se do katastru dívala a byt je psaný na ni, takže je její.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 17:12)

Já to nenašla. Tak dej odkaz. Já když tam dám mámy byt najdu okamžitě.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 17:12)

Tak na té adrese je jen jeden byt v osobním vlastnictví. A úplně jiné jméno. Takže byty sou patrně města. Květa byt nevlastní.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 17:12)

Měla na zvonku napsáno Jarošovi, Mám takový pocit, zda jí tento byt nepřenechal Raven. Ale můžeme se podívat do katastru a člověk bude moudřejší, že?

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 17:12)

Pokud sem dáš přesnou adresu, tak ano.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 17:12)

je to veřejné Gdaňská 337/19, Bohnice, Praha 8.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 17:12)

Jen by mě zajímalo, jak se dostala k tomu bytu, že je v jejím vlastnictví. Pochybuji, že by si na byt, což je dnes neuvěřitelne draha, milionova položka, vydělala kartami a rituály.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 17:12)

Byt je po jejím otci.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 17:12)

To znamená, že žije na tenké hraně, staci, nedej bože, nějaká nemoc, kdy nebude moci dělat výklady a pojede z kopce, rychlostí blesku. Jedna mladá youtuberka, která byla popálená v Turecku a tam musela být dlouhodobě hospitalizována, asi 8 měsíců, se nechala slyšet, že si uvědomila, jak se zábavný a přepychový život může zhroutit jako domeček z karet. Řekla, že nebýt jejich úspor, přítele a rodiny, už by svůj byteček neměla. Takže by zřejmě člověk měl myslet i trochu na zadní kolečka. V případě Květy, to je, místo nesmyslného utrácení za hadry, krapy atd., odkládání si na stranu, co kdyby....

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 13:12)

Ještě by mě zajímalo, co k ní na Facebook chodí za magory? Oni ji v tom vlastně podporují, v ty magorarne, protože ji píšou, jak je krásná a úžasná a ona tomu evidentně věří. Věřím, že oni si dělají prdel, ale jaké to bude mít následky na Květino duševní zdraví do budoucna, to nikoho nezajímá. Tohle šílenství by se nemělo podporovat, jenže, co dělat, když ona kritické příspěvky blokuje, nebo maže. Což jí stejně nepomůže, protože si lidé najdou diskuse a pravdu o ní jinde.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 13:12)

Vždy, když vidím fotky Kvety, tak si vzpomenu na scénku z Mrazíka, kdy šéf loupežníků říká...."A hele, baba....a jaká krasavice".....Haha.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 13:12)

To je také zajímavá otázka, kdo ji vlastně půjčil peníze s holým zadkem, při návratu z léčby? Jedine, že by byt byl v jejím vlastnictví a na něj, jako záruku by ji půjčili. To oni lichváři dělají rádi, protože se jim to pro sebemenším zaskobrtnuti dlužníka vyplatí. Za půl milionu půjčky, jim pak spadne do klína třeba byt za pět mil.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 15:12)

No nazdar, tak na zařízení bytu si půjčila od lichváře, na zuby si vyžebrala na Internetu, a teď utrácí za 10000 Kč boty, kabelky z Pařízské, hadry od Versage a ještě splácí auto kurevníkovi, který se na ni vykašlal. Tak kdyby lidi prozřeli a přestali k ní chodit na "výklady", tak by taky mohla skončit na ulici v insolvenci, a kouřit chlapům v hospodě péro pod stolem za talíř guláše.

Reklama

Přidat komentář