Reklama

ALS - amyotrofní laterální skleróza

Verka (So, 19. 6. 2010 - 23:06)

Ted se na to divam, pisou.. maximum 3000mg denne... tak nevim jestli se prekouknul anebo si to naordinoval sam...

Verka (So, 19. 6. 2010 - 23:06)

Mno tak on bere 450mg... na internetu se docetl 300mg denni davka CQ10, tak nevim....

e. (So, 19. 6. 2010 - 19:06)

v soucasne dobe ziju v...Paliže bude možnost podaní KB do pateře v Pze,půjdu do toho určitě.Jedná se o autologní KB.Mužete mi prosím sdělit jak vysoké dávky Koenzymu Q1O bere Váš manžel denně?Já beru 1200mg denne - tj 20tbl 60mg koenzymu

e. (So, 19. 6. 2010 - 19:06)

v soucasne dobe ziju v...O Cine vim tez a tomu jiz vubec neverim...jiz cesta tam a zpet je hodne narocna a pak -jejich vysledky u pacientu s ALS jsou tak super ze by jiz museli dostat Nobelovku

Verka (So, 19. 6. 2010 - 19:06)

Kmenove bunky do pateřního...v soucasne dobe ziju v zahranici a tak jsou mi blizsi studie odtud.... v Indii nebo v Cine Vam podaji kmenove bunky do paterniho kanalu taky.... ale ja bych do toho nesla... asi.. nevim.. nastesti nejsem v teto pozici, ze bych se musela rozhodovat. Pridavam link, ktery jsem cetla ...http://www.cnn.com/2010/HEALTH/01/21/stem.cell.spine/index.html?iref=allsearch

e. (So, 19. 6. 2010 - 17:06)

Ahoj, o ALS se hodne zajimam...Kmenove bunky do pateřního kanalu se podavaji již několik let na soukromych klinikach v Nemecku.V Dusseldorfu,Kolnu n.R.Za 8000 euro to můžete take podstoupit.Na podzim by se to mělo rozjet v Praze - jiz jako klinicka studie,již ani ne jako experiment.Doufame všichni,ale uřednický šiml(SUKL)je v ČR opravdu papežtější než papež

Lenka (So, 19. 6. 2010 - 14:06)

Je mi neskutečně těžko,...Dobrý den KUBO, musím ze srdce poděkovat za vaše slova, protože na tuhle nemoc není lék, ale dá se s ní bojovat právě s tím co jste tak krásně napsala. Ma maminka mi na tuhle nemoc zemřela před 4 lety a občas tady sleduji diskusi o téhle nemoci. Čtu tady o léčitelích co nabízejí naději a pomoc a není mi s toho vůbec dobře, věřím že žáden z nich ani netiší o jakou nemoc jde, přesto tyhle lidičky i jejich nejbližší navíc k tomu co prožívají, trápí nějakou nadějí, která je planná.

Verka (So, 19. 6. 2010 - 12:06)

Ahoj, o ALS se hodne zajimam protoze ziju s uzasnym clovickem, kteremu tuto nemoc diagnostikovali pred 12 lety.... k preparatum, ktere u nekterych lidi maji jakysi vliv na zpomaleni teto nemoci patri Koenzym Q10, vitamin E, creatine a lithium, dobre pro nervovy system je olej... zdravy olej... kokosovy, olivovy, flax, hemp.... D. na zacatku pil 1 dcl olivoveho oleje denne... pribral a to dost, ale u teto nemoci je dulezite nehubnout... preju hodne sil vsem... v soucasne dobe v Atlante zkousi transplantovat kmenove bunky do michy, zatim je to ve fazi experimentu... zda-li je tato forma bezpecna.. nemelo by se zatim jednat o lecbu ALS, ale o protekci neuronu, ktere tale jeste existuji... potom v soucasne dobe zkousi jeden druh ATB... ktery by mel pomoci... dulezite je verit.. uzivat si zivota a oni na to jednou prijdou... snad brzy... drzte se....

Verka (So, 19. 6. 2010 - 12:06)

Ahoj, o ALS se hodne zajimam protoze ziju s uzasnym clovickem, kteremu tuto nemoc diagnostikovali pred 12 lety.... k preparatum, ktere u nekterych lidi maji jakysi vliv na zpomaleni teto nemoci patri Koenzym Q10, vitamin E, creatine a lithium, dobre pro nervovy system je olej... zdravy olej... kokosovy, olivovy, flax, hemp.... D. na zacatku pil 1 dcl olivoveho oleje denne... pribral a to dost, ale u teto nemoci je dulezite nehubnout... preju hodne sil vsem... v soucasne dobe v Atlante zkousi transplantovat kmenove bunky do michy, zatim je to ve fazi experimentu... zda-li je tato forma bezpecna.. nemelo by se zatim jednat o lecbu ALS, ale o protekci neuronu, ktere tale jeste existuji... potom v soucasne dobe zkousi jeden druh ATB... ktery by mel pomoci... dulezite je verit.. uzivat si zivota a oni na to jednou prijdou... snad brzy... drzte se....

M. (Pá, 18. 6. 2010 - 18:06)

je něco jiné být nemocný ve 20ti a v 50ti. Já mám úžasné zkušenosti s alternativou. žádné plané naděje mi nikdo nedával.

Iva (Pá, 18. 6. 2010 - 16:06)

Naprosto se ztotožňuji s Kubou a Vlaďkou, mám obdobnou zkušenost, můj manžel na tuto nemoc zemřel, bylo mu 57 let. Zkoušeli jsme čínské preparáty i léčitel proběhnul, jsou to naprosto vyhozené peníze, jen snad ta naděje pro nemocného, ale pouze chvilková, raději věřte odborníkům a z diskuse zde, když si projdete historii, získáte dobré rady co alespoň trochu pomáhá, na co se máte připravit a o co můžete lékaře požádat, protože někteří z nich toho sami moc nenabídnou (pomůcky, polohovací postel...), ale opravdu se raději užívejte vzájemně. Každý člověk je jiný a ke zvládnutí všech potíží, které nemoc přináší, je potřeba hodně lásky, trpělivosti a vnitřní síly, protože je nesmírně těžké se dívat, jak vám před očima odchází milovaný člověk, jak se stává bezmocný a je i těžké se alespoń trochu vžít do toho, co prožívá on. Pokuď to trochu jde, jezděte na výlety, užívejte si přítomnost a nic neodkládejte...

e. (Pá, 18. 6. 2010 - 12:06)

Je mi neskutečně těžko,...Dekuji za Vaše slova Kubo,mluví za Vás Vaše srdce...

Kuba (Pá, 18. 6. 2010 - 00:06)

Je mi neskutečně těžko, sleduji tyto stánky již druhý rok,neměla jsem odvahu nikdy napsat pár řádků, ALS je zlá, nevyzpytatelná, chce to jen hladit, laskat, milovat, těšit se z každého okamžiku, aby nemocný člověk věděl, že jste tu jen pro něho,to co vidíte svému nejdražšímu na očích splnit,přání plnit okamžitě ať je to cokoliv.Pokud jen trochu to jde podívat se tam, kde jste zažili krásné chvíle, zvát kamarády, přátele, kteří jsou vám i nemocnému nejbližší,radovat se je to ta největší opora a lék na tuto zákeřnou nemoc.Léčitelé čínská medicína je pouze vyhazování fin. prostředků.

Vlaďka (Čt, 17. 6. 2010 - 08:06)

Dobrý den, mému tátovi...Chodím na tyto stránky denně, ale nereaguji, už jen sleduji a doufám, že se brzy najde Něco, co tu hrůzu ALS zdolá. Sami jsme nevěřili radám, že namísto trávením času ježděním po léčitelích a vyhazováním peněz za jimi nabízené předražené nesmysly, máme trávit čas spolu a peníze pošetřit na pomůcky, rehabilitace a podpůrné terapie. Tak to je. Na toto léčba prostě není a léčitel, pokud k této diagnoze řekne něco jiného, není solidní anebo neví o co jde. Naše zkušenost s léčiteli je (už jsem to tu myslím kdysi psala) šílená, zpočátku slibovali naději a prodávali drahé preparáty, po zhoršování stavu nechtěli už nemocného vidět (nepůsobil by dobře v jejich zázračné ordianci), pouze nabízeli ty drahé vodičky k ničemu. Je to smutný, ale je to tak.

e. (St, 16. 6. 2010 - 21:06)

Dobrý den, mému tátovi...Vaš tatinek neměl předtím žádné potíže? Začalo to až letos v květnu?Jsme skoro stejně staří...mně bude 52 letos.Existuji opravdovi lečitele ale take mnoho podvodniku,kteří z Vás vytahaji penize.Radsi za to tatinkovi dopřejte něco co by si sam přal nebo podpurne leky napr.Koenzym Q10 ktery ho energetic.povzbudi.Asi nema cenu neco mu nalhavat...co mu rekl neurolog?My všichni věříme v zastaveni nemoci a v tom žijeme i když se horšíme...ALS je nevypytatelna a neuchopitelna...dela si co chce a někdy se opravdu pozastaví

Romana (St, 16. 6. 2010 - 18:06)

Dobrý den,moje maminka od...Dobrý den, mému tátovi (53) byla na počátku května t.r. diagnostikována ALS. Bohužel má tato nemoc nějaký velmi rychlý postup, už dnes sám nechodí (jen s dopomocí na velmi krátké vzdálenosti - toaleta atd), má problémy s řečí i s polykáním, i jíst může jen s dopomocí...
O nemoci jsem si hodně přečetla, a sháním informace třeba o nějaké alternativní léčbě.Nemáte někdo dobrou zkušenost s nějakým léčitelem?? Nehledám zázrak, jen někoho, kdo by svou osobností dokázal dát kapku naděje a věřím, že tím by se možná nám všem líp žilo a třeba by se tenhle pekelně rychlej průběh zpomalil.
A ještě prosím o radu jak s mým tátou mluvit?? Myšlenky na nemoc se samozřejmě neustále vtírají, ale nejde říkat, že to bude dobrý...A při nastalé situaci- když budu jen suše konstatovat současný stav- to je snad jako sypání soli do rány....
Děkuji za odpovědi a všem zde- držte se.

timia (St, 16. 6. 2010 - 17:06)

Děkuji e

ještě se poradím s neurol.,co by mámě doporučil jako nejlepší doplňky, co je pro ni dobré,ať Vám Pán dává sílu

e. (Út, 15. 6. 2010 - 21:06)

Dobrý den,moje maminka od...Nemam s tim zadne zkušenosti ani mi to nikdo z "kapacit"nedoporučil.Užívám kromě Riluteku masivne neuroprotektiva,take Kreatin a BCCA-to jsou aminokyseliny,pak řízený detox od Dr.Jonáše a ob den Vojtovu metodu střídavě s kraniosacrální masáží a taky mám za sebou kmenove bunky do krve.Ated jsem si objednala Matuzalem,coz byl zrejm omyl a ktery vratim

timia (Út, 15. 6. 2010 - 20:06)

Dobrý den,moje maminka od října zakopávala levou nohou a slábla jí levá ruka,zhoršovalo se to a na neurol.jí nedávno diagnostikoval lékař ALS,bere Rilutek.Na internetu mě zaujali stránky www.aminocure.cz podávání aminokyselinových preparátu,tak jsem se chtěla zeptat,zda s tím nemáte někdo zkušenost? Dékuji

e. (Út, 15. 6. 2010 - 18:06)

Jak se říká má se zkusit všechno.I já jsem objednala Matuzalem...I s poštovným za 69 euro a jsem docela v šoku.Přišlo mi balení s 12lahvičkama jakési vody bez jedineho popisu!Bez jedine gramáže,složení..jen na krabici je napsano komplex flavonoidu z černeho čaje..nic víc.Divim se že se to vůbec v teto podobě může distribuovat.Sama pracuji ve zdravotnictví a vim jake jsou předpisy u potr.doplnku a leku v EU.V potravinarstvi nakonec take...stačí se podívat na jogurt,bonbony...no nic,uvidime co je to za zazrak,ale přijde mi to silně amaterske

Reklama

Přidat komentář