Reklama

Existuje Bůh?

hana (Ne, 8. 1. 2012 - 17:01)

odsud mě vykázali.cos v tom kostele vyváděla, že tě vykázali? :-))

Milan (Ne, 8. 1. 2012 - 17:01)

"Vnitřně...Borče,ty jsi přišel lidi přesvědčit o tom,že Bůh neexistuje?

soho (Ne, 8. 1. 2012 - 17:01)

já si dělám jemné iluze,...Já jsem ale vždycky věřila tomu, že napojení na astrál je dost problém. Může se to projevovat psychickýma poruchama a dalšími problémy. Jednou jsem se do něčeho zapletla co se ale netýkalo přímo mě a nestačila jsem se divit. proto od těhle věcí udržuju odstup.
Můžeš mi teda vysvětlit, jak něco takového jako spojení s "duchy" může prospět člověku?

suei (Ne, 8. 1. 2012 - 17:01)

suei, já to tady občas čtu...já si dělám jemné iluze, že by to mohlo pomoci jednomu dvoum lidem, který vědí, co je astrál ... a třeba trpí něčím podobným

A to se vyplatí.

soho (Ne, 8. 1. 2012 - 17:01)

Proč si nezajdeš do kostela?odsud mě vykázali.

Alexandr (Ne, 8. 1. 2012 - 17:01)

Jsou věci mezi nebem a zemí, které nejsou vidět a přes to jsou přítomny.Jedna s těch věci je věštění z karet.Kdo se chce podívat tak jsem našel pěkný blog...

http://hermekrator.blog.cz/

Borec (Ne, 8. 1. 2012 - 17:01)

No Borče,ten kdo vyrůstal a..."Vnitřně brutální"... mě to tu taky občas dost baví. Víš, já se tady jen snažím tvořit protiváhu proti vašim přeslazeným růžovým srdíčkům. Nikdo tu nepíše takovou záplavu plytkých konformních výblitků jako ty. Z Anny je třeba cítit biblický fanatismus a lidské zoufalství, ze suei zase vztek či pošahanost, ale ty prostě jen suše ukrajuješ do řady prázdná slůvka morálky, jako autíčka stojící v zácpě. Slova, který už člověk tisíckrát slyšel někde jinde, takže začne přemýšlet, jestli náhodou nejsi nějakej skript, kterej si někdo pro zábavu naprogramoval...
Někdo, kdo v sobě nemá ani kouska originality, tu chce přesvědčovat lidi o své pravdě?

8.1. (Ne, 8. 1. 2012 - 17:01)

Proč si nezajdeš do kostela?

soho (Ne, 8. 1. 2012 - 17:01)

ale že mám vypadnout, tady...suei, já to tady občas čtu a popravdě řečeno moc nechápu o čem mluvíš. Vždycky zaznamenám něco o astrálu a duchách a pak nadávky.
To je jen pohled nezávislého pozorovatele, hledajícího názory a odpověď na tvou otázku, jestli můžeš "někomu něco dát"

matouš (Ne, 8. 1. 2012 - 17:01)

ale že mám vypadnout, tady...To né, piš, ty seš ideální typ do diskuze!

suei (Ne, 8. 1. 2012 - 17:01)

Ale jsem přesvědčená, že to někomu něco dá. Ač mi to nikdo nikdy v životě nepřizná, protože všichni jsou tady přeci nade mnou, ne?

A Borče, mám propracovanou i zažitou praxi - vím, čemu věřit. Ty máš v sobě zmatek velký, to jo. Ale já věřím, že se z toho jednou vybereš chytřejší.

suei (Ne, 8. 1. 2012 - 17:01)

ale že mám vypadnout, tady cítím od všech. buď vypadni, nebo povzneseně debatovat o těch ubohých materialistech .... a pokud ne, nemáš co říct, protože neznáš Ježíška!!!

Občas ani nevím, jestli to, co říkám, může doopravdy někomu něco dát. Jestli to vůbec někoho zajímá. Čeho mám pocit, tak udiveného ticha a ignorace. Až mi to bude úplně šumák, nebudu tady.

matouš (Ne, 8. 1. 2012 - 17:01)

Postav se pravdě, suei....To jo, někdy si říkám jak jsme to mohli bez internetu a mobilu přežít.

bOrec (Ne, 8. 1. 2012 - 17:01)

Právě že společnost je..."přejemnělá teorie křesťanství"... haha, spíš NABUBŘELÁ je to správný slovo. Ty koukam už ani nevíš, čemu máš věřit.

suei (Ne, 8. 1. 2012 - 17:01)

Musíš si uvědomit, že...Já si to uvědomuju, ať hákujou, já to tady odkecám a pak půjdu hákovat taky. Já jsem tady užitečnější než v továrně či s plánky.

suei (Ne, 8. 1. 2012 - 17:01)

Nějak jsem z tebe ztratila jakýkoliv respekt, borče. Po tom, cos začal chvilku předvádět "filosofii" jsem se málem uchcala smíchy.

Takže je to fifty fifty

matouš (Ne, 8. 1. 2012 - 17:01)

Právě že společnost je...Musíš si uvědomit, že většina lidí chodí do práce a má spoustu jiných starostí. Nediv se, že nemají moc náladu lítat po antikvariátech a shánět za levný peníz duchařskou literaturu.

Milan (Ne, 8. 1. 2012 - 17:01)

Milane, ti duchové tady...Suei,možná si myslíš,že ti nerozumím a že nevím o čem píšeš.Víš,že Ježíš vyhnal z posedlého člověka celé legie démonů? Říkal také,že když někomu vyčistí Svou milostí srdce,že dále nemá hřešit,neboť ten zlý duch bloudí a hledá kde by se usadil a když nenajde vhodné místo vrátí se zpět a vidí že dům je prázdný a majitel když nebdí,pak přivede kamarády,kteří se u něj usadí a přebývají v něm,konce takového člověka jsou pak horší než počátky. Doufám,že už chápeš význam toho o čem si tu píšeme. To jak se na to dívají druzí by nemělo být pro tebe rozhodující,rozhodující je pouze to jak ty sama to za sebe chápeš. Vím,že se opakuji,ale v tomto směru je opakování matka moudrosti. A to co člověku ubližuje je to co jej znesvěcuje.

8.1. (Ne, 8. 1. 2012 - 17:01)

Psychiatře,ještě,že tady ten job má volnou pracovní dobu,být tady imrvére,tak se z toho zcvoknu taky.

suei (Ne, 8. 1. 2012 - 17:01)

Postav se pravdě, suei....Ne, naopak, teď ho já dotuju. Borče, hele kluku ušatá, ty mi radit nebudeš, smiř se s tím. Ale závislot na možnosti to vysvětlit, jo, tu mám.

Reklama

Přidat komentář